Tyčový vysávač Philips 8000 Series XC8049/01

Odporúčame
Výrobca: Philips , Kategória: Tyčové vysávače
Kód tovaru: PHIXC804901

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.6 l
Čas prevádzky: 70 min
Osvetlenie na hubici: Áno
Typ filtrácie: bezvreckový
Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Mokré čistenie: Nie
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: Áno
Hlučnosť: 84 dB

Zistiť dostupnosť

Philips XC8049/01 8000 Series 2v1


Philips 8000 Series 2 v 1 je sofistikovaný prístroj, ktorý je zároveň extra výkonným bezdrôtovým vysávačom a kompaktným ručným vysávačom. Všetky plochy vo vašej domácnosti vám umožňujú upratať s perfektnými výsledkami – a hlavne skvele rýchlo a bez námahy. Tajomstvo prístroja spočíva v jedinečnej 360° hubici, ktorá nečistoty z podláh nasáva všetkými smermi, a aj z toho najmenšieho pohybu po podlahe vám pomôže vyťažiť úplné maximum. Má tiež mimoriadne praktické LED osvetlenie, vďaka ktorému vašej pozornosti neunikne ani ten najmenší prach. Spoločnosť Philips si inovatívnu hubicu vysávača dokonca nechala patentovať.


S vysávačom skvele upracete aj pod veľmi nízkym nábytkom. Jeho prachová komora aj motor sú umiestnené v hornej časti prístroja, a preto dokáže kolmo priľnúť k podlahe. Integrované príslušenstvo vysávača umožňuje ľahko vysávať pri strope, z čalúnenia nábytku odstrániť chlpy zvierat alebo ľudské vlasy, či skvele vyčistiť autosedačky a interiér automobilu.


Plné nabitie prístroja sa rovná 70 minútam neprerušovaného vysávania alebo vysatia neuveriteľných 125 m2 povrchov. To je možné vďaka inovatívnej technológii PowerCyclone 10 a 25,2 V lítium-iónovej batérii.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Bezvreckový tyčový a ručný vysávač
  • Doba prevádzky 70 minút
  • 25,2 V lítium-iónová batéria
  • Technológia PowerCyclone 10
  • Turbo režim
  • 360° hubica s LED osvetlením


Kompletné upratovanie domácnosti s maximálnym výkonom.

 

 

Kompletné upratovanie domácnosti s maximálnym výkonom


Upracte celú domácnosť bez námahy a veľmi rýchlo! Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series 2 v 1 má extra výkonný motor a pokročilú technológiu PowerCyclone 10, vďaka ktorým zaručí perfektné výsledky a dlhú výdrž aj v extra efektívnom režime Turbo pre dôkladné vysávanie. Na jedno plné nabitie zvládne vysávač povysávať viac ako 125 m2 plochy.

 


Až 70 minút upratovania


Zabudnite na prerušovanie upratovania kvôli vybitému vysávaču a zdĺhavému čakaniu na jeho dobitie. Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series 2 v 1 má silnú 25,2 V lítium-iónovú batériu s veľmi dlhou životnosťou, vďaka ktorej vydrží vysávať až 70 minút v úspornom režime, 35 minút v klasickom režime alebo 28 minút v extra výkonnom režime Turbo.

 


2× dlhšia výdrž v režime Turbo než konkurencia*


Špičkové vysávanie bezdrôtového vysávača Philips ide ruka v ruke so skvelou výdržou a konštantným výkonom. V energeticky náročnom režime Turbo prístroj vydrží dokonca dvakrát dlhšie ako bezdrôtové vysávače konkurenčných značiek.* Testované proti 10 najpredávanejším bezdrôtovým vysávačom >300 Euro v Nemecku (za obdobie jún MAT 2019). Výdrž a pokrytie na základe internej Philips metódy sledovania.
 


360° hubica s LED osvetlením


Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series 2 v 1 využíva patentovanú hubicu, ktorá má jedinečné 360° sanie, nečistoty, teda nasáva všetkými smermi a z každého vášho pohybu po podlahe dokáže vyťažiť maximum. Hubica má tiež LED osvetlenie, vďaka ktorému odhalíte aj ten najmenší prach vo vašej domácnosti a budete ich môcť pohodlne povysávať. Prístroj vďaka tomu zachytí až 99,7 % všetkých nečistôt.

 


Všetky miesta na dosah


Motor aj prachová komora prístroja sú umiestnené v hornej časti vysávača. Táto unikátna konštrukcia umožňuje vysávaču kolmo priľnúť k podlahe a povysávať aj pod veľmi nízkym nábytkom. Vďaka veľmi dlhej hubici budete môcť pohodlne vysávať aj pri strope.

 


Technológia PowerCyclone 10


Bezdrôtové vysávače vybavené unikátnou technológiou PowerCyclone 10 sú doteraz tie najmodernejšie a najvýkonnejšie vysávače vyvinuté spoločnosťou Philips. Teraz vydrží vysávať oveľa dlhšiu dobu a s 30 % vyššou účinnosťou. Špičkový sací výkon si udrží ešte dlhšiu dobu.

 


Ručný vysávač s mini turbo kefkou


Praktický ručný vysávač v kombinácii s mini turbo kefou vám v okamihu pomôže odstrániť z chúlostivého čalúnenia pohoviek, kresiel alebo sedačiek chlpy domácich maznáčikov alebo ľudské vlasy. Jeho výkon oceníte aj pri čistení interiéru auta aj autopoťahov.

 


Bohaté príslušenstvo


Vďaka multifunkčnému vybaveniu vysávača Philips 8000 Series 2 v 1 ľahko a veľmi rýchlo vysajete všetky typy povrchov vo vašej domácnosti. Všetko príslušenstvo bezdrôtových vysávačov Philips máte navyše vždy po ruke, pripravené na používanie. Pohovky a čalúnenie nábytku ľahko ošetríte mini turbo kefou a extra dlhý nadstavec na štrbiny využijete pri vysávaní veľmi ťažko prístupných miest.

 


Dokovacia stanica


Dobíjanie prístroja prebieha prostredníctvom dokovacej stanice s minimalistickým dizajnom. Keď všetko vysajete, môžete do nej vysávač jednoducho umiestniť a prístroj tu dokonca skladovať. Vysávač tak vždy budete mať po ruke.

 


Domov s minimom alergénov


Odstráňte zo svojej domácnosti čo najviac dráždivých alergénov! Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series 2 v 1 kombinuje výkonný motor a jedinečný systém trojitej filtrácie, vďaka ktorým dokáže zachytiť až 98 % jemných častíc, ako sú baktérie, jemný prach alebo drobné alergény od veľkosti 5 μm.** Test vykonaný podľa normy EC 60312/ EN60312.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1 Áno
bezvreckový
Čas prevádzky 70 min
84 dB
Mokré čistenie Nie
0.6 l
Osvetlenie na hubici Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 38.4 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hĺbka výrobku 79.2 cm
Hmotnosť výrobku 3.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 38.4 cm
Výška balenia 16.5 cm
Hĺbka balenia 79.2 cm
Váha balenia 4.7 kg
Více informací Méně informací