Tyčový vysávač Philips 8000 Series Aqua 3v1 XC8149/01

Výrobca: Philips , Kategória: Tyčové vysávače
Kód tovaru: PHIXC814901

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.6 l
Čas prevádzky: 80 min.
Osvetlenie na hubici: Áno
Typ filtrácie: bezvreckový
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Mokré čistenie: Áno
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: Áno
Hlučnosť: 84 dB

Zistiť dostupnosť


Philips 8000 Series Aqua 3 v 1                                                                    XC8149/01 


Vysáva a vytiera jedným ťahom. Dôkladne uprace dom, auto a poradí si aj so zvieracími chlpmi


Philips SpeedPro Max Aqua 3 v 1 radu 8000 je tyčový vysávač, mop a ručný vysávač s extra príslušenstvom. Poradí si nielen s prachom. Ponúka unikátnu, špeciálne navrhnutú hubicu 2 v 1, ktorá zároveň vysáva a vytiera. Vďaka tomu upratovanie zvládnete za polovicu času. Zbaví váš domov aj lepkavých škvŕn na podlahe a až 99 % baktérií *. Nielen prácu, ale aj čas vám uľahčí jedinečný systém vysávania a vytierania. Výkonná 360° LED hubica dokáže rýchlo a účinne zachytiť prach a špinu zo všetkých strán. Akákoľvek nečistota vám neunikne ani na koberci, ani na tvrdej podlahe. S vysávačom získate aj nasledujúce praktické príslušenstvo: saciu hubicu 360°, mäkkú kefu 2 v 1, štrbinový nadstavec, integrovanú kefu, predlžovacie hadicu, mini turbokefu, hubicu Aqua, prídavný filter a vankúšiky z mikrovlákna.




* Testované externou agentúrou za použitia vody a detergentu.




 


Kľúčové vlastnosti


 • Hubica umožňuje súčasné vysávanie a vytieranie
 • 360° sacia hubica, s ktorej pomocou sa dostanete takmer všade
 • Li-Ion akumulátor vydrží na jedno nabitie až 80 minút prevádzky
 • Funkcia Turbo pre maximálnu účinnosť čistenia
 • Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo pre rôzne situácie

Podlahu zanechá dokonale čistú už po jednom ťahu. Navyše vás nebudú omezovat žiadne káble.

 


Vysáva a vytiera jedným ťahom


Vysávať a potom ešte vytrieť je zdĺhavé a náročné. Čo by ste povedali na to urobiť oboje súčasne, a ešte pri tom nemusieť meniť nástroj? So SpeedPro Max Aqua 3 v 1 je to možné. Unikátna hubica Aqua vysáva a súčasne vytiera prach, nečistoty a škvrny. Systém postupne uvoľňuje vodu a udržuje tak ideálnu vlhkosť na všetkých typoch tvrdých podláh po celú dobu čistenia. Funkcia AquaBoost vie povrch zbaviť aj odolnejšej špiny. Keď do nádržky na vodu navyše pridáte čistiaci prostriedok, odstránite až 99 % baktérií. Vankúšiky z mikrovlákna ľahko vyperiete v ruke alebo v práčke.





 


360° LED hubica


Špeciálne navrhnutá hubica zachytí prach a špinu s každým ťahom a zo všetkých smerov, dokonca aj pri pohybe späť a proti okrajom. LED osvetlenie vám pomôže odhaliť aj skrytý prach a nečistoty, ktoré by inak mohli vašej pozornosti uniknúť.





 


Doba prevádzky 80 minút


Na jedno nabitie vysávač zvládne vysávať a vytierať až 80 minút. Vďaka lítium-iónovým batériám najnovšej generácie tak zvládnete naraz upratať celý dom alebo auto. A navyše máte k ruke aj špeciálnu kefu, ktorá sa postará o chlpy po vašich domácich miláčikoch. Najlepší výkon dosahuje vysávač v maximálnom čistiacom režime Turbo. V režime MAX***, ktorý vydrží až 28 minút, môžete vyčistiť na jediné nabitie viac ako 125 m2.



*** Doba prevádzky a pokrytia sú založené na internej metóde sledovania spoločnosti Philips.




 


Zachytí 98 % prachu, baktérií a alergénov**


Vďaka pokročilej trojitej filtrácii zachytí SpeedPro Max Aqua až 98 % jemného prachu, baktérií a alergénov už od veľkosti 2,5 μm. Do miestnosti a k motoru vracia riadne vyfiltrovaný čistý vzduch.



** Testované spoločnosťou Philips testom na čistenie hrubých nečistôt podľa normy IEC60312-1 v januári 2018. Jeden záber je ťah dozadu a dopredu.




 


Vysoká variabilita


Bezdrôtový vysávač SpeedPro Max Aqua vyniká flexibilitou, a navyše sa s ním ľahko pohybuje. Vďaka umiestneniu prachovej nádoby v hornej časti vysávača môžete vysávať pod nižším uhlom, dokonca aj úplne naplocho k podlahe. Upratovanie už nebude problém ani pod nízkym nábytkom.





 


Extra príslušenstvo


Všetko príslušenstvo jedným stlačením ľahko pripravíte na použitie. Odnímateľná prenosná jednotka umožňuje používanie príslušenstva podľa potreby. Okrem toho môžete na ručný vysávač nasadiť 360° saciu LED hubicu.





 


Kefa na zvieracie chlpy


S prídavnou Mini turbo kefou vysajete dokonca zvieraciu srsť. Či už ide o čalúnenie, kreslá alebo koberce, kompaktná, výkonná a efektívna kefa si s chlpmi ľahko poradí.





 


Dlhé nadstavce


Nadstavce s nastaviteľnou dĺžkou a kefa integrovaná do trubice vám pomôžu upratať aj ťažko dostupné miesta. Predlžovacia hadica poskytuje väčšiu flexibilitu pri upratovaní štrbín v domácnosti aj v aute.





 



 


Prehľadný displej


Digitálny displej ponúka rad inteligentných funkcií. Uľahčí ovládanie motora a prispôsobenie rýchlosti vašim potrebám. Inteligentný displej vás včas informuje, že je čas vyčistiť filter. Vďaka tomu sa môžete vždy spoľahnúť na maximálny výkon vysávača. Displej tiež informuje o stave výkonnej 25,2 V lítium-iónovej batérie. 


 



 


 


Bez dotyku nečistôt


Prachovú nádobu jednoducho vyprázdnite bez oblakov prachu. Nečistôt se vôbec nemusíte dotknúť!


 


 


 


 


Digitálny motor PowerBlade


Náš digitálny motor PowerBlade je navrhnutý pre bezkonkurenčné, silné a extrémne rýchle prúdenie vzduchu (> 1 100 l/min). Vďaka nemu 360° hubica nasáva viac prachu a nečistôt zo všetkých strán.


 



 


 


 


Technológia PowerCyclone 10


Najnovšia výkonná bezsáčková technológia PowerCyclone 10 vysávači umožňuje udržať silný sací výkon po dlhšiu dobu a zvyšuje jeho účinnosť o 30 %.


 




 


Vždy po ruke


Tyčový vysávač SpeedPro Max Aqua nezaberie príliš veľa miesta a ľahko sa skladuje. Vďaka minimalistickému dizajnu a nízkej váhe je vždy po ruke a pripravený na použitie.





 


Záruka navyše


Na motory vysávačov Philips sa vzťahuje predĺžená päťročná záruka, ktorú poskytujeme úplne zadarmo. Stačí, keď do troch mesiacov od nákupu svoj vysávač zaregistrujete na stránkach výrobcu. Po registrácii obdržíte potvrdzujúci e-mail, ktorý bude obsahovať aj číslo zmluvy o predĺženej záruke.






 


Príslušenstvo:


 • štrbinový nadstavec
 • vankúšik z mikrovlákna
 • integrovaná kefa
 • mäkká kefa 2 v 1
 • prídavný filter
 • predlžovacia hadica
 • mini turbokefa
 • hubica Aqua
 • 360° sacia hubica

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
akumulátorový (Li-Ion)
Áno
bezvreckový
80 min.
84 dB
Áno
0.6 l
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 22.0 cm
Hĺbka výrobku 117.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.4 cm
Výška balenia 18.6 cm
Hĺbka balenia 79.8 cm
Váha balenia 7.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu