OLED televízory od LG so spätným bonusom až 400 €

Inovujte svoju domácnosť a ešte ušetríte! Presne to sa vám podarí, keď sa rozhodnete pre kúpu nového OLED televízora od LG. Ak vám chýba krása nočnej oblohy plnej hviezd, vychutnajte si ju na obrazovke LG OLED TV. Tie totiž poskytujú dokonale čierne pozadie, na ktorom môžu vo svojej plnej nádhere žiariť nielen hviezdy. Vyspelé technológie a 4K Ultra HD rozlíšenie vám sprostredkujú obraz, ktorý vám skutočne vyrazí dych. No a k tomu obrazu vám ešte Dolby Atmos dopraje aj parádny zvuk. Poruke budete mať aj umelú inteligenciu ThinQ. Tá váš nový televízor premení na centrum smart domácnosti a na jeho ovládanie si vystačíte so svojím hlasom. Navyše sa môžete spoľahnúť na nainštalované služby Google Assistant či Amazon Alexa. Idete do toho? Skvelé! Práve teraz totiž ku kúpe OLED TV LG získate spätný bonus v hodnote až 400 €.

To chcem! Ako získam spätný bonus?  

 1. Kúpte si vybraný OLED TV LG na Hej.sk v čase konania akcie.
 2. Zaregistrujte svoj nákup v čase od 18. 2. do 7. 4. 2021 na stránkach LG. Registrácia bude potvrdená priamo na stránkach a zároveň e-mailom.
 3. Po schválení registrácie vám bude vyplatený spätný bonus v príslušnej hodnote do 40 pracovných dní od dátumu registrácie. A to na účet, ktorý ste uviedli pri registrácii.
 4. Produkty zaradené do akcie vrátane hodnôt jednotlivých spätných bonusov:
  1. televízor LG OLED55CX – spätný bonus v hodnote 80 €
  2. televízor LG OLED65CX – spätný bonus v hodnote 120 €
  3. televízor LG OLED77CX – spätný bonus v hodnote 400 €
 5. Kompletné informácie a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach LG.

Akcia trvá od 11. 2. do 31. 3. 2021.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: