Test Sony UBP-X800 čierny

Výrobca: Sony , Kategória: Blu-ray prehrávače
Kód tovaru: SONUBPX800

4K UHD Blu-Ray prehrávač, prehráva 4K UHD BD/BD/DVD/CD/SA-CD, USB, 2x HDMI, Wi-Fi, dekóder Dolby Digital/DTS, podpora HDR

Zistiť dostupnosť

Sony UBP–X800, čierna


Jeden z najväčších gigantov medzi výrobcami elektroniky SONY prichádza na trh so skvelým Blu-ray prehrávačom UBP–X800. U SONY sú si vďaka svojej dlhoročnej skúsenosti veľmi dobre vedomí, po čom zákazníci túžia, a to je vidieť aj na tomto modeli. Neobmedzuje sa totiž len na prehrávanie diskov, ale ponúka vám toho oveľa viac.


Pre skvelý zážitok z filmu


S týmto prehrávačom môžete konečne na vlastné oči vidieť potenciál, ktorý v sebe skrývajú Blu-ray disky. Tie vám prinášajú extrémne vysoké rozlíšenie 4K Ultra HD, s ktorým si nebudete istí, či ide o realitu alebo len o obyčajný film. Prispieva k tomu aj rýchlosť zobrazenia snímok, ktorá môže dosahovať až hodnoty 60 snímok za sekundu. Žiaden film sa nezaobíde bez kvalitného zvuku a aj ten vám prehrávač dopraje. S technológiami Dolby Atmos, DTS:X a DSSE HX si budete môcť vychutnať silný a dynamický zvuk ako v naozajstnom kine.


Nielen prehrávač


Bolo by chybou si myslieť, že prehrávač dokáže prehrávať iba disky. S integrovanou Wi-Fi môžete streamovať zvuk aj video bezdrôtovo. Vďaka bezdrôtovému rozhraniu Bluetooth možno navyše pri sledovaní filmu využiť aj svoje bezdrôtové slúchadlá.Veľa možností pripojenia


Základňa prehrávača vám ponúka celý rad možností. Pomocou LAN portu sa budete môcť napríklad pripojiť k sieti pomocou ethernetového kábla a s koaxiálnym digitálnym výstupom budete môcť k prehrávaču pripojiť zosilňovač. Tento model taktiež disponuje dvoma oddelenými HDMI výstupmi pre zvuk a video.


Prehrám vám, čokoľvek si budete priať!


 


 


Extrémne vysoké rozlíšenie


Jednou z najlepších vlastností tohto modelu je podpora extrémne vysokého rozlíšenia 4K Ultra HD, ktoré vám prinášajú iba Blu-ray. Vďaka nemu budú skvele vykreslené aj tie najjemnejšie detaily a vy nespoznáte, či ide o film alebo realitu.


  


 


Jemné vykreslenie farieb


Okrem vysokého rozlíšenia si budete môcť dopriať vyšší jas a sýte, prirodzené farby. O to sa postarajú predovšetkým signály HDR a podpora farebného priestoru BT.2020. S týmito technológiami si budete môcť vychutnať kvalitné vykreslenie všetkých farieb. 


 


Dych berúci zvuk


Tento prehrávač vám umožňuje posilniť pravý zvukový potenciál vášho domáceho kina. Vďaka zvukovým kodekom Dolby Atmos a DTS:X si budete po celú dobu sledovania myslieť, že nesedíte vo svojej obývačke, ale v naozajstnej kinosále. 


 


Prehrá čokoľvek


Bolo by veľkou chybou si myslieť, že tento prehrávač dokáže prehrávať iba DVD a Blu-ray disky. Jeho vlastnosti vám umožňujú počúvať napríklad hudbu v pôvodnom formáte .flac alebo streamovať videá vo vysokom rozlíšení. 


 


Odolný základ


Sony okrem najnovších technológií myslia aj na kvalitnú konštrukciu, ktorá tiež prispieva k skvelému divadlu. Vystužené šasi s pevným rámom redukuje aj malé vibrácie a zaručuje dôkladné elektrické tienenie, aby mohol byť váš zážitok ešte lepší. 


 


Nerušte svoje okolie


Myslíte, že nie je možnosť, ako si vychutnať kvalitný zvuk filmu a pritom nerušiť okolie? Ste na omyle. Vďaka podpore bezdrôtového rozhrania Bluetooth si môžete dopriať počúvanie a sledovanie filmu aj so svojimi bezdrôtovými slúchadlami.

UBP-X800

Přineste si kino domů
S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby® Atmos a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.

Vysoký dynamický rozsah 4K
Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.

Přirozené barvy přírody
Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.

Zvuk, který vás unese
Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou.

Získejte z každé skladby to nejlepší
Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.

Přehrávejte si vše, co chcete
Možnosti UBP-X800 sahají mnohem dále než k přehrávání 4K UHD disků Blu-ray Disc™. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku s vysokým rozlišením nebo celou řadu streamovacích služeb.

Všestranné připojení pro všechna vaše špičková zařízení
Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je se zařízením UBP-X800. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudební streamovací služby, například Spotify, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Velikost a hmotnost ROZMĚRY (Š X V X H) 430 x 50 x 270 mm (Š x V x H)
HMOTNOST 3,8 kg

Možnost přehrávání DISK BD-ROM, CD (CD-DA), CD-R / -RW, Disk DVD+R, Disk DVD+R s dvojitou vrstvou, Disk DVD+RW, Disk DVD-R, Disk DVD-R s dvojitou vrstvou, DVD-Audio, DVD-RW, DVD-Video, Přehrávání SA-CD (SA-CD / CD), Stereoskopické 3D (Profile 5), Ultra HD Blu-ray™
FORMÁT VIDEA Formát disku AVCHD, Motion JPEG (.mov, .avi), MPEG-1 Video / PS (.mpg .MPEG, .mkv).VOB, .VRO, MPEG-2 Video / PS, TS ( .mpg.MPEG, .m2ts, .mts, .mkv).VOB, .VRO, MPEG-4 / AVC (.mov, 3gp, .3g2, .3gpp, .3gpp2, .flv), MPEG-4 AVC (.mkv, .mp4, .m4v, .m2ts, .mts), VC1 (.m2ts, .mts, .mkv), WMV9 (.wmv, .asf, .mkv), Xvid (.avi, .mkv)
AUDIOFORMÁT AAC (.AAC, .mka), AIFF (.aiff, .aif), ALAC (.m4a), Dolby® Digital (.ac3, .mka), DSD - DSDIFF / DSD (.dff, .dsf), FLAC (.flac, .fla), HEAAC v.1 / v.2 / úroveň 2, LP cm (.mka), Vorbis, WMA10 Pro, WMA9 Standard (.WMA)
FORMÁT FOTOGRAFIÍ BMP (.bmp), GIF (.gif), JPEG (.jpg, .jpeg), MPO MPF 3D (.mpo), PNG (.png)

Funkce obrazu a zvuku FUNKCE OBRAZU 24p True Cinema™, konvertor HDR - SDR, Deep colour (12 bitů), Zvýšení rozlišení na 4K (60p)
CERTIFIKOVANÝ ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM Ano
DOLBY® Dekódování Dolby® Atmos / Dolby® True HD (7.1k)
SYSTÉM DTS® Dekódování DTS:X(bitstream out)/DTS (7.1k)
DSEE-HX Ano
BLUETOOTH® Bluetooth® TX, LDAC

Síť VESTAVĚNÉ ROZHRANÍ WI-FI® Ano (2,4 GHz / 5 GHz)
WI-FI® S TECHNOLOGIÍ MIMO Ano
FUNKCE Digitální přehrávač médií (DMP), Digitální přehrávač médií (DMR), SongPal Link (Server), Zrcadlení obrazovky (Wi-Fi® Miracast)
PŘENOS 3D streamování, Streamování 4K, Živé vysílání

Praktické funkce FUNKCE Automatické vypnutí (automatický pohotovostní režim), BRAVIA Sync, Dětský zámek, Rodičovská kontrola
APLIKACE SongPal, Video & TV SideView

Konektory VSTUPY A VÝSTUPY Ethernetové připojení: 1 (zadní), Koaxiální výstup(y) audia: 1 (zadní), Vstup(y) USB: 1 (přední), Výstup(y) HDMI®: 2 (zadní)

Výkon SPOTŘEBA ENERGIE v pohotovostním režimu, v provozu

Eco funkce a úspora energie SPOTŘEBA ENERGIE (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU) 0,4 W
POHOTOVOSTNÍ REŽIM AKTIVOVÁN Po 20 minutách
VYPÍNAČ ZAPÍNÁNÍ/VYPÍNÁNÍ BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ (SÍTÍ) Chcete-li zapnout/vypnout bezdrátové připojení, v nabídce [Network Settings] (Nastavení sítě) nastavte možnost [Internet Settings] (Nastavení internetu) na [Wireless Setup] (Nastavení bezdrátové sítě)

OBSAH BALENÍ:

  • Dálkové ovládání: RMT-VB310E
  • Baterie: 2 baterie typu AAA

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
3D prehrávač Nie
Prehrávané médiá BD-ROM, DVD+RW, CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD, DVD-HD, SA-CD, DVD+R
Áno
2
Áno
Áno
Áno
Progressive Scan (PAL) Áno
Áno
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hĺbka výrobku 27.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 6.0 cm
Výška balenia 35.5 cm
Hĺbka balenia 47.5 cm
Váha balenia 4.7 kg
Více informací Méně informací