Televízor Thomson 50UD6306 čierna

Výrobca: Thomson , Kategória: LED televízory
Kód tovaru: THO50UD6306
Informačný list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 127 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 1200 PPI, HbbTV, HDR, 3x HDMI, 2x USB, OS Linux,...

Zistiť dostupnosť

Thomson 50UD6306


S televízorom Thomson 50UD6306 si môžete užívať krásny obraz aj zvuk spoločne s inteligentnými funkciami. Na veľkej obrazovke s jemným 4K Ultra HD rozlíšením a HDR sa tak môžete tešiť nielen na televízne vysielanie pripravené aj na budúce zmeny, ale aj na obsah zo služieb, ako je napríklad Netflix alebo YouTube a ďalšie.


Rovnako tak si vychutnáte skvelý zvuk, ktorý obstaráva Dolby Audio a rad špičkových technológií, ktoré obraz posúvajú ešte ďalej - podporu HDR aj PPI 1 200.


Nádherný obraz a inteligentné funkcie - to, čo moderný divák požaduje.


4K Ultra HD


Základom pre perfektné predstavenie je 4K Ultra HD rozlíšenie. To prináša štvornásobok detailov proti Full HD, takže si filmové a seriálové novinky, rovnako ako dramatické športové prenosy, užijete naplno.


 


HDR


Vysokej kvalite obrazu tu výrazne napomáha technológia HDR (High Dynamic Range), vďaka ktorej biela bude oveľa jasnejšia a čierna zase tmavšia. Objavíte tak detaily aj v scénach, kde ste predtým videli len tmu.


 


HDR HLG


Televízor dokonca podporuje aj štandard Hybrid Log Gamma, takže je plne pripravený na budúcnosť vysielania v HDR z akékoľvek zdroja - HDMI, televízneho vysielania, USB aj streamovaného obsahu.


 


PPI 1 200


Špičkového obrazu je dosiahnuté kombináciou rôznych faktorov, ako je rozlíšenie, kontrast, farebný gamut, typ obrazovky a pod. Výsledkom je, že tento model dosahuje vysokého hodnotenia PPI 1 200 pre krásne čistý obraz.


 


SMART TV 3.0


Inteligentné prostredie SMART TV 3.0 vám poskytne prístup k funkciám, ktoré dnešný moderný divák vyžaduje. Je to napríklad YouTube, Netflix alebo obchod s aplikáciami, kde si stiahnete tie, ktoré vám vyhovujú.


 


Dolby Audio


Užijete si nielen dokonalý obraz a veľa funkcií, ale aj skvelý zvuk zásluhou Dolby Audio. A je jedno, či budete sledovať film, športový prenos, alebo si odpočinůť pri počúvaní obľúbenej hudby.

Rozlišení 4K Ultra HD
Televize Thomson 65UD6306 má čtyřnásobně vyšší rozlišení, než mají běžné Full HD televizory. Vychutnejte si dokonalejší ostrost, výraznější kontrast, hladký přirozený pohyb a bezchybné detaily. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu Ultra Resolution pro zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

HDR technologie
S technologií High Dynamic Range se zobrazí mnohem jasnější a hlubší bílé barvy, odstíny černé budou mnohem tmavší, zároveň technologie poskytne bohatší škálu barev. HDR tak detailněji a hlavně kvalitněji prezentuje obraz ve zhoršených světelných podmínkách.

Smart TV
Díky operačnímu systému SMART TV 3.0 televize Thomson 65UD6306 umožní využívat množství nainstalovaných aplikací, prohlížení webu, streamování filmů a hudby, poslech oblíbených skladeb. Získejte přístup k populárním aplikacím jako YouTube nebo Netflix a případně i k jiným službám.

USB vstup pro fotografie, hudbu a video
Připojte klíč USB, digitální fotoaparát nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB a přehrávejte fotografie, videa a hudbu pomocí aplikací přímo na TV.

YouTube v kvalitě 4K UHD
Pomocí služby YouTube můžete vidět, na co se dívá celý svět - od nejpopulárnějších hudebních videí až po videohry a populární zábavné programy. Odebírejte kanály, které se vám líbí, a sdílejte videa s přáteli. A nyní je k dispozici v kvalitě obrazu 4K UHD HDR.

Klíčové vlastnosti
Operační systém Smart TV 3.2, 2-jádrový procesor
Podpora HbbTV 1,5, Dolby Digital Plus, Dolby Audio
Příjem vysílání DVB-T2/C/S2 (video dekódování H.265 UHD, H.264, MPEG-2)
Herní režim, Sportovní režim
Vestavěná Wi-Fi b/g/n
3x HDMI 2.0b s HDCP 2.2 (podpora MHL)
2x USB 2.0

Výstup na sluchátka, digitální optický výstup
LAN port (RJ45)
Anténní konektory pro satelitní/pozemní a kabelové vysílání

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
127 cm (50")
4K Ultra HD
LED
1200 PPI
Áno
Direct LED
Nie
Áno
Áno
Nie
Technológia TV
Áno
Áno
Typ panelu VA
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Áno
Linux
Integrovaná
Áno
Áno
YouTube Áno
Áno
Stream Nie
Topfun Nie
HBO GO Nie
IP TV Áno
Nie
Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
Áno
Nie
Nie
Nie
Zvuk
Dolby Digital Plus
32 W
Prémiové ozvučenie Nie
Vstupy
Áno
3
3
Áno
Počet USB 2
2
Áno
Áno
Výstupy
Áno
Áno
Prevádzkové informácie
A+
71 W
0.5 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
0,9 m
Odhadované náklady na prevádzku TV za 1 rok 22 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 5 rokov 109 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 10 rokov 218 EUR
Všeobecné informácie
Modelový rok 2018
čierna
Áno
Áno
Nie
Áno
Stojan Áno - statický
200x200 mm
Hmotnosť bez podstavca 10 kg
Výška bez podstavca 66 cm
Šírka bez podstavca 113 cm
Hĺbka bez podstavca 14 cm
Počet jadier procesora 2jadrový
Krajina pôvodu PL
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 113.0 cm
Výška výrobku 71.0 cm
Hĺbka výrobku 24.0 cm
Hmotnosť výrobku 13.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 126.0 cm
Výška balenia 76.0 cm
Hĺbka balenia 14.0 cm
Váha balenia 13.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu