Televízor Sony KD-55XF7596 čierna

Výrobca: Sony , Kategória: LED televízory
Kód tovaru: SONKD55XF7596
Informačný list: zde

Smart TV s rozlišením Ultra HD (4K), Úhlopříčka 139 cm, WiFi, DVB-C/S2/T/T2/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa, HbbTV, PVR, MotionFlow XR 400 Hz, HDR, Android, 4x HDMI, 3x USB, Energet. tř. A

Zistiť dostupnosť

Sony Bravia KD-55XF7596

Sony Bravia KD-55XF7596 je moderný televízor, vďaka ktorému budete vždy súčasťou filmovej akcie. Obraz výsostnej kvality prináša úžasné 4K Ultra HD rozlíšenie so štvornásobnou porciou detailov oproti Full HD, ktoré navyše ešte zlepšujú vyspelé technológie, ako je 4K HDR Processor X1 pre široký dynamický rozsah alebo 400 Hz Motionflow XR, aby nadšením jasali aj fanúšikovia športových prenosov, ktorí môžu teraz konečne zabudnúť na nepríjemne rozmazaný obraz v rýchlejších akciách. Bohatá televízna ponuka sa vám dostane s tunerom DVB-T2/C/S2, samozrejme disponujúcim aj kodekom HEVC (H.265) dôležitým pre budúce vysielanie.

A zďaleka sa nemusíte „obmedzovať“ iba na to, čo ponúka televízne vysielanie – v priebehu okamihu je možné prejsť do prostredia Android TV a užívať si všetkých výhod, ako je možnosť sledovať zadarmo obsah z YouTube alebo si púšťať seriály hneď po premiére v službe Netflix. Nechýbajú ani ďalšie možnosťi, ako je hlasové ovládanie a taktiež budete viac ako spokojní s elegantným dizajnom, ktorý navyše vďaka unikátnemu stojančeku nenarúšajú žiadne káble.

4K Ultra HD rozlíšenie
Televízor disponuje rozlíšením 4K UHD pre nekompromisnú obrazovú kvalitu. Samozrejme pritom plní prísne požiadavky organizácie Digital Europe.

Nahrávanie na USB
Obľúbené televízne programy môžete jednoducho nahrávať na externé disky USB a následne si ich pustiť, až budete mať čas. Jedným dotykom, prípadne na základe nastaveného časovača, môžete obsah nahrávať na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončený automaticky po skončení programu.

Clear Phase
Výkonný počítačový model, ktorý analyzuje a kompenzuje nepresnosti odozvy reproduktorov, je základom pre kvalitné zvukové podanie. Technológia robí „vzorkovanie“ frekvencie reproduktora a následne výsledné údaje využíva na redukciu rušivých stúpaní a poklesov v prirodzenej odozve reproduktorov. Preto sa môžete tešiť vždy na čistý zvuk bez šumu.

Technológia 4K X-Reality PRO
4K X-Reality PRO je výkonná technológia spracovania obrazu 4K od Sony. Vyzdvihne rozlíšenie každého samostatného pixelu, pričom sú jednotlivé časti obrazu analyzované a následne je riešená ich štruktúra, kontrast, farba a okraje. Výsledkom je kvalitný obraz plný živých detailov, nech už sledujete čokoľvek.

Hliníkový rám
Televízor má mimoriadne tenký rámček, vďaka ktorému pôsobí elegantným dojmom. Pri sledovaní sa tak môžete sústrediť iba na to dôležité a nebudete za žiadnu cenu rušení.

Usporiadanie káblov
Zabudnite na otravné káble. Pri tomto modeli je možné všetky káble úhľadne skryť do zadnej časti a viesť ich cez stojanček. Dokonalý dizajn televízora už nebude nič narušovať.

Motionflow XR
Technológia Motionflow XR zaisťuje dokonale plynulé vykreslenie obrazu aj v tých najakčnejších scénach. Technológia vytvára viac snímok filmu, ktoré vkladá medzi tie pôvodné. Dopočítava kľúčové video prvky a dopĺňa chýbajúce sekvencie. Televízor je tak ideálny aj na sledovanie športových prenosov, ako sú napríklad preteky Formula 1, hokej, futbal či tenis.

Hlasové vyhľadávanie
Už žiadne zdĺhavé vyhľadávanie obsahu. S inteligentným hlasovým vyhľadávaním môžete vyhľadávať obsah v rôznych službách bez nutnosti otravného vyťukávania textu. Dokonca si napríklad môžete nechať odporučiť obsah. Zadajte požiadavku „romantické komédie“ a televízor vám ponúkne zoznam ideálnych kandidátov na zhliadnutie.

4K HDR
Vďaka tomu, že televízor ponúka funkciu pre vysoký dynamický rozsah (HDR), môžete sa tešiť na maximálnu úroveň detailov. V kombinácii so 4K rozlíšením ponúkne viac farieb aj kontrastu a oproti konkurencii oveľa širší rozsah jasu. Podporuje všetky dôležité formáty, ako je napríklad HDR10 a Hybrid Log-Gamma.

Chromecast built-in
Tento model má integrovanú funkciu Chromecast built-in. Môžete tak z vášho osobného zariadenia (notebook, tablet, telefón) streamovať obsah zo služieb, ako je YouTube alebo Netflix na veľkú obrazovku televízora.

Google Play
Obchod Google Play vám umožní objavovať, nakupovať aj požičiavať si kvalitný multimediálny obsah. Navyše je k dispozícii aj stále rastúca ponuka aplikácií, ktoré možnosti televízora ešte prehlbujú.

Režim ClearAudio+
ClearAudio+ umožňuje zlepšiť zvuk televízora, aby sprostredkoval najlepší zážitok ako po stránke videa, tak aj audia, pretože vás zdanlivo obklopí. Je jedno, čo sledujete, zvuk bude vždy čistý a zreteľný.

Technológia DSEE
Pri niektorých zdrojoch, ako sú napríklad internetové videá alebo značne komprimované filmy často nie je ideálna zvuková kvalita. Pri komprimácii digitálneho signálu často dochádza k strate detailov. S technológiou Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), ktorá obnovuje stratené časti audia a frekvencie (obzlášť tie vysoké), bude zvuk vždy na maximálnej kvalite.

Android TV
Všetku zábavu, ktorú si môžete užívať na smartfóne alebo tablete, si teraz vychutnáte aj na veľkej obrazovke televízora. Beží na obľúbenej platforme Android TV a umožňuje napríklad prepojiť multimediálny obsah od aplikácií až po filmy na rôznych zariadeniach so systémom Android.

S-Force Front Surround
Technológia S-Force Front Surround vás vtiahne do stredu diania, práve preto, že napodobňuje princíp, ktorým mozog harmonizuje zdroje zvuku pre tvorbu správnej hlasitosti, časové oneskorenia a spektrá zvukových vĺn. Technológia vďaka prirodzenej emulácii trojrozmerných zvukových polí ponúka maximálne bohatý a vysoko verný zvuk s väčšou oblasťou rozsahu.

Plug and Play
Obsah, ako sú fotografie, videá či hudba, môžete jednoducho zdieľať pomocou technológie Plug and Play, či už zo smartfóna či USB.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
139 cm (55")
Ultra HD (4K)
4K X-Reality PRO
50 Hz
Motionflow™ 400 XR
Áno
Direct LED
Nie
Nie
Áno
Nie
Technológia TV
Áno
Áno
DVB-S2, DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-T
Nie
Nie
Nie
Android
Integrovaná
Áno
Áno
YouTube Áno
Stream Áno
Topfun Áno
Voyo Nie
HBO GO Áno
Áno
IP TV Áno
Áno
Nie
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno (v balení)
Zvuk
Dolby Digital Plus
20 W
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Nie
4
Áno
Počet USB 3
3
Áno
Áno
Scart Nie
Nie
Výstupy
Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Áno
Prevádzkové informácie
A
115 W
0.5 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
1,2 m
Odhadované náklady na prevádzku TV za 1 rok 35 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 5 rokov 176 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 10 rokov 353 EUR
Všeobecné informácie
Modelový rok 2018
čierna
Nie
Áno
Áno
Áno
3D okuliare v základnom balení Nie
Stojan Áno - statický
300x200 mm
Hmotnosť bez podstavca 19.1 kg
Výška bez podstavca 71.3 cm
Šírka bez podstavca 123.1 cm
Hĺbka bez podstavca 5.2 cm
Počet jadier procesora Nemá
Krajina pôvodu SK
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 124.2 cm
Výška výrobku 78.4 cm
Hĺbka výrobku 35.6 cm
Hmotnosť výrobku 17.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 134.8 cm
Výška balenia 83.3 cm
Hĺbka balenia 16.0 cm
Váha balenia 24.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu