Televízor Samsung UE65MU6192 čierna

Výrobca: Samsung , Kategória: Televízory
Kód tovaru: SAMUE65MU6192

Značky: Samsung
Ovládanie hlasom: Nie
Smart ovládač: Nie
HbbTV: Áno
Operačný systém TV: Tizen
Smart TV: Áno
TV tuner: DVB-C
TV tuner: DVB-T2 (H.265)

Zistiť dostupnosť

Samsung UE65MU6192


V rade 6 spoločnosti Samsung sa stále ukrývajú televízory s nekompromisnou obrazovou kvalitou a inteligentnými funkciami, ktoré si zamilujete, rovnako ako my. Zárukou dokonalého zážitku je v tomto prípade prémiové 4K Ultra HD rozlíšenie umožňujúce vychutnať si 4x prociu detailov v porovnaní s bežnými Full HD. To všetko doplňuje technológia k 1300 PQI pre ostrosť pri akčných filmoch a dramatických športových prenosoch a obraz je vylepšený inými inovatívnymi technológiami v čele s PurColour, UHD Dimming alebo Contrast Enhancer. Širokú ponuku programov spotredkováva tuner DVB-T2/C/S2, u ktorého je samozrejmosťou podpora kodeku HEVC kľúč (H.265), s ktorým ste pripravení na budúce vysielanie.


Návykové nie je len sledovať nádherný obraz, ale aj využívanie inteligentných funkcií, ktoré zmenia váš pohľad na televízor. S ich pomocou je totiž možné prostredníctvom systému Tizen na veľkej obrazovke nielen prezerať webové stránky, ale tiež sledovať obsiahle videoarchívy vašich obľúbených relácií vďaka podpore HbbTV alebo získavať online obsah zo služieb ako Netflix a YouTube. Stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi. Pozadu nezostala ani zvuková zložka, ktorú majú na starosť stereo reproduktory s nepopierateľným výkonom 20 W vhodným aj pre ozvučenie väčších miestností.


Užite si obraz, ktorý svojou kvalitou zbúra zabehnuté poriadky. V kombinácii s Tizenom voľba, ktorú odporúčame!

HDR


U tohoto modelu je k dispozícii technológia HDR, čo znamená, že objavíte u podporovaného obsahu nové detaily skryté v najväčších častiach obrazu, rovnako tak aj v temných tieňoch.

4K Ultra HD rozlíšenie


So 4K UHD televízormi je možné vidieť až 4x viac detailov ako s bežnými televízormi Full HD. V kombinácii s vernými farbami a špičkovým jasom budú príbehy na obrazovke pôsobiť ako skutočné.

 


UHD Dimming


Samsung kvalitu obrazu ešte výrazne zvyšuju s technológiou UHD Dimming. Tá totiž optimalizuje kontrast, farbu a ostrosť a poskytuje obrazu maximálnu kvalitu a vernosť. V porovnaní s „bežnou" technológiou Micro Dimming sa zaoberá ešte menšími detailami, ktoré si užijete oveľa viac ako kedykoľvek predtým.

Contrast Enhancer


Vďaka technológii Contrast Enhancer televízor sám nastavuje rôzne stupne vylepšenia kontrastu pre rôzne oblasti a objekty na obrazovke. V praxi tým vytvára efekt podobný 3D, takže budete ešte viac vtiahnutí do deja. Nádherné zábery na hlboké údolie a dychberúce vrcholky hôr budú ešte pôsobivejšie.

Dokonalý dizajn


Televízor používa kombináciu ostrých hrán a tenkých línií. Vďaka tomu je dosiahnutý elegantný a moderný dizajn. Vždy vás bude reprezentovať – ​​dokonca aj vo vypnutom stave.

Samsung Smart View


V aplikácii Samsung Smart View môžete ľahko prenášať fotografie, videá a hudbu z inteligentného telefónu/tabletu na veľkú obrazovku televízora. Párovanie je jednoduché a kompatibilné s väčšinou modelov.

PurColour


Spoločnosť Samsung vyvinula technológiu PurColour, ktorá zabezpečuje vernejšie a realistickejšie farby. Maximálny potenciál televízora využíva za pomoci zvýšenia farebného rozlíšenia.


Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
163 cm (65")
4K Ultra HD
LED
Áno
Technológia TV
Áno
Áno
DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Tizen
Integrovaná
Nie
Nie
Nie
Vstupy
2
Áno
Scart Nie
Výstupy
Nie
Prevádzkové informácie
A
154 W
0.5 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Všeobecné informácie
čierna
Nie
Áno
400x400 mm
Hmotnosť bez podstavca 23.5 kg
Výška bez podstavca 84.5 cm
Šírka bez podstavca 146.4 cm
Hĺbka bez podstavca 6.5 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 146.4 cm
Výška výrobku 90.8 cm
Hĺbka výrobku 36.9 cm
Hmotnosť výrobku 25.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 174.5 cm
Výška balenia 97.8 cm
Hĺbka balenia 19.8 cm
Váha balenia 34.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu