Televízor Samsung QE55Q67R strieborná

Výrobca: Samsung , Kategória: Televízory
Kód tovaru: SAMQE55Q67RA

Značky: Samsung
Ovládanie hlasom: Áno
Smart ovládač: Áno (v balení)
HbbTV: Áno
PVR (záznam na USB/HDD): Áno
Operačný systém TV: Tizen
Smart TV: Áno
Twin Tuner: Áno

Zistiť dostupnosť

Samsung QE55Q67RA


Naozaj realistické farby


Doprajte si skutočne hlboký divácky zážitok. QLED od spoločnosti Samsung sa pýšia schopnosťou zobraziť až 100% farebný objem. Vďaka špičkovej obrazovej technológii Quantum Dot sa stanete svedkami záberov, ktoré dokonalo zodpovedajú realite.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Špičková obrazová technológia Quantum Dot
  • FreeSync (VRR) zabraňuje oneskorenie pri hraní hier
  • Svetelný senzor upravuje jas televízora
  • Režim Ambient umožňuje nastavenie pozadí po vypnutí
  • Minimalistický dizajnDokonalé svetlá aj tiene


Objavte vo svojich obľúbených filmoch detaily, ktoré vám doteraz unikali! Technológia Quantum HDR 4X analyzuje každú scénu a stará sa o ešte realistickejší obraz sledovaného obsahu. Zvyšuje ich jas, zvýrazňuje kontrast a ponúka vám pohľad na pôsobivé, no predsa realistické farebné odtiene.

Hrajte bez obmedzenia


Užívajte si hry a zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. A hlavne bez toho, že by ste boli vyrušení nepríjemným spomalením. QLED od spoločnosti Samsung sú totiž vybavené šikovným riešením FreeSync (VRR), ktoré zabraňuje oneskoreniu a tým obohacuje váš zážitok z hrania. A rozhodne sa nemusíte báť, že budete oproti súperovi v nevýhode. Práve naopak! Technológia Dynamic Black Equalizer analyzuje a následne optimalizuje obraz, aby zaručila skvelú viditeľnosť aj v tmavých scénach.

Obraz, ktorý má silu


Neuveriteľný výkon QLED je zaručený ohromujúcim procesorom Quantum 4K. Ten robí všetko pre to, aby vám vždy ponúkol ten najlepší obraz a zvuk. Na základe sofistikovaného algoritmu ich parametre prispôsobuje izbovým podmienkam. Pripravte sa teda na zážitok z obrazu v takmer až 4K rozlíšení. A to aj vďaka inteligentnej funkcii AI Upscaling. Tá zase využíva umelú inteligenciu, vďaka ktorej dokáže redukovať obrazový šum, obnovovať detaily a zvyšovať ostrosť obrazu.


 
Minimálny dizajn, maximálny efekt


Precízne spracovanie a strohá jednoduchosť, ktoré očaria na prvý pohľad. Nenechajte sa pri užívaní si vašich obľúbených filmov, seriálov či relácií ničím rozptyľovať. QLED od spoločnosti Samsung sa vyznačuje ultratenkým prevedením rámovania, vďaka ktorému sa môžete sústrediť výhradne na zobrazované scény.

Užitočná aj po vypnutí TV vysielania


Nemusíte sa už pozerať na čiernu obrazovku. QLED si zachová štýl aj v momente, keď nesledujete TV relácie. Vďaka režimu Ambient si môžete na obrazovke zobrazovať pozadie, ktoré sa zladí s štýlom vašej obývačky. Režim totiž dokáže vytvoriť obraz steny, na ktorej je QLED zavesená a prispôsobiť sa jej. Možností je však viacero - na obrazovke si môžete nechať zobraziť aj čas či svoje obľúbené fotografie.

Hravé a pohodlné ovládanie


Vychutnajte si zábavu s vysokou mierou komfortu. QLED disponuje rozhraním Smart Hub, s ktorým máte všetok obľúbený obsah na dosah ruky. Funkcie vašej QLED navyše môžete vďaka technológii One Remote riadiť prostredníctvom jediného diaľkového ovládača v exkluzívnom kovovom prevedení. Podpora riešenia SmartThings zase znamená, že vaša domácnosť bude dokonalo prepojená a vy budete mať pod kontrolou všetky vaše inteligentné prístroje.


Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
QLED
139 cm (55")
4K Ultra HD
Quantum dot (QLED)
Áno
Edge LED
Áno
Áno
Technológia TV
Áno
Áno
VA
DVB-C, DVB-T2 (H.265), DVB-T, DVB-S2
Áno
Tizen
Integrovaná
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno (v balení)
Áno
Zvuk
Dolby Digital Plus
20 W
Nie
Vstupy
Nie
4
Áno
2
2
Áno
Áno
Nie
Nie
Výstupy
Nie
Áno
Prevádzkové informácie
A
111 W
0.5 W
Nie
1,1 m
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Áno
Všeobecné informácie
2019
strieborná
Áno
Áno
Áno
100% objem farieb, Quantum dot panel, Ambient režim
HU
Áno - statický
200x200 mm
Hmotnosť bez podstavca 18.6 kg
Výška bez podstavca 71.4 cm
Šírka bez podstavca 123.7 cm
Hĺbka bez podstavca 5.9 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 123.7 cm
Výška výrobku 79.1 cm
Hĺbka výrobku 26.4 cm
Hmotnosť výrobku 18.9 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 140.4 cm
Výška balenia 87.1 cm
Hĺbka balenia 15.8 cm
Váha balenia 24.2 kg
Více informací Méně informací