Televízor Philips 65PUS6503 čierna

Výrobca: Philips , Kategória: LED televízory
Kód tovaru: PHI65PUS6503
Informačný list: zde

Smart TV s rozlišením Ultra HD (4K), Úhlopříčka 164 cm, WiFi, DVB-C/S2/T/T2/T2 (H.265) - Certifikováno ČRa - , HbbTV, PVR, HDR, Linux, 3x HDMI, 2x USB, Energet. tř. A+

Zistiť dostupnosť

Philips 65PUS6503


Philips 65PUS6503 je moderný televízor, ktorý si vás získa hneď na prvý pohľad ultratenkým dizajnom a potvrdenie prichádza po zapnutí, kedy vás ohromí jeho neuveriteľne reálne podanie ideálne pre tých, ktorí chcú sledovať premiéry seriálov aj filmov v najvyššej kvalite rovnako tak ako pre náročných fanúšikov športových stretnutí, ktoré na 65 palcoch získajú ešte viac na dramatickosti! Postará sa o to nielen 4K Ultra HD rozlíšenie, ale aj technológie Pixel Precise Ultra HD, Micro Dimming Pro alebo HDR Plus. Philips ako jeden z popredných výrobcov TV samozrejme nezabudol ani na smart prostredie, ktoré je tu pod taktovkou veľmi intuitívneho operačného systému Saphi TV, s ktorým môžete prezerať webové stránky, sledovať videá z YouTube alebo sa nechať ohúriť širokou paletou obsahu z HbbTV. Stačí sa pripojiť k Wi-Fi, pričom rýchle reakcie a stabilný chod obstaráva rovno štvorjadrový procesor! Samozrejmosťou je potom v podaní vyspelého televízora pre rok 2018 aj DVB-T2/C/S2 tuner s podporou kodeku HEVC (H.265), vďaka ktorému vás zmeny vo vysielaní vôbec nemusia zaujímať.


Dokonalý obraz alebo smart funkcie? So systémom Saphi a 4K Ultra HD rozlíšením dostanete oboje.


4K Ultra HD rozlíšenie


Oproti „obyčajným“ Full HD televízorom je obraz mnohonásobne kvalitnejší. Ultra HD totiž disponuje štvornásobne vysokým rozlíšením a s viac ako 8 miliónmi pixelov sa maximálne približuje realite. Filmy či šport tak môžete sledovať v tej najvyššej kvalite, aká je dostupná.


 


HDR Plus


High Dynamic Range Plus predstavuje nový štandard videa, ktorý vďaka výraznému pokroku v oblasti kontrastu a farieb, zvyšuje celkovú úroveň obrazu. HDR Plus obsah totiž dokonale plní zámer tvorcov. Výsledkom je lepší jas, vyšší kontrast, širšie farebné spektrum a tiež bohatšie detaily.Micro Dimming Pro


Micro Dimming Pro je špeciálny softvér, ktorý obraz v reálnom čase analyzuje v 6 400 rôznych zónach, čomu následne prispôsobuje intenzitu podsvietenia. Výsledkom je opäť zdôraznenie skvelého kontrastu, ostrosti a špičkovej kvality obrazu celkovo. Tu sa navyše nachádza v špičkovej podobe s prídomkom Pro.


 


Pixel Precise Ultra HD


Kvalitu obrazu výrazne vylepšuje technológia Pixel Precise Ultra HD, ktorá kombinuje ostrosť prirodzených detailov, živých farieb a prirodzený pohyb. Pomocou softvérových algoritmov redukuje všetok negatívny šum, ktorý sa nachádza v zdrojovom signále, čím približuje každý obraz UHD štandardu. Z akéhokoľvek zdroja (napríklad filmy z USB) tak vždy dosiahnete najlepšiu možnosť kvality.


 


SAPHI TV


Vnútri televízora sa stretnete so systémom Saphi TV, ktorý prináša smart prostredie, ale zjednodušuje jeho ovládanie. Stačí stlačiť tlačidlo „home“ na dodávanom ovládači a otvorí sa vám svet nových možností s podporou HbbTV, YouTube a ďalších služieb.


 DTS HD


DTS HD je funkcia optimalizujúca zvuk pre perfektne čisté dialógy a audio prejav taký, aký ho zamýšľali filmári.

Ultratenký 4K UHD LED televizor Smart s technologií Pixel Precise UHD a systémem Saphi

  • 164 cm (65")
  • LED televizor 4K Ultra HD
  • Čtyřjádrový
  • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2

Technologie HDR Plus. Zlepšení kontrastu, barev i ostrosti.
High Dynamic Range Plus je nový standard videa. Díky pokroku v oblasti kontrastu a barev přináší revoluci v domácí zábavě. Užijte si smyslový zážitek, který zachycuje originální bohatost a živost a zároveň věrně odráží záměr tvůrce. Jaký je výsledek? Výraznější jas, vyšší kontrast, širší barevné spektrum a lepší detaily než kdy dřív.

Tenká ale odolná konstrukce.
Náš nový tyčový stojan byl navržen tak, aby změnil prostor pod televizorem v místech, kde by se obvykle nacházel tradiční stojan, takže může nabídnout intenzivnější zážitek ze sledování. Sebevědomě stojící televizor, který si podává ruku s budoucností.

Rozlišení 4K Ultra HD. Snímky tak ostré, jako byste tam byli.
Díky naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution se na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů. Tato obrazovka nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor. Vychutnejte si vylepšenou kvalitu obrazu bez ohledu na původní obsah a užívejte si ostřejší snímky s vynikající hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily.

Technologie Pixel Precise Ultra HD. Plynulý obraz s neuvěřitelnou hloubkou.
Krása televizoru 4K Ultra HD spočívá v tom, že si vychutnáte každý detail. Technologie Philips Pixel Precise Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do úchvatného rozlišení UHD. Užijte si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výjimečný kontrast. Objevte temnější tóny černé, jasnější odstíny bílé, živé barvy a přirozené tóny pleti – vždy a z jakéhokoli zdroje.

Technologie Micro Dimming Pro: Inteligentní kontrast pro dynamické scény.
Technologie Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast na vašem televizoru na základě světelných podmínek ve vašem pokoji. Díky jejímu spojení se speciálním softwarem, který analyzuje obraz v 6 400 různých zónách, si můžete vychutnat neuvěřitelný kontrast a kvalitu obrazu skutečně realistického vizuálního zážitku ve dne i v noci.

SAPHI. Chytrý způsob, jak si užít svůj televizor.
SAPHI je rychlý a intuitivní operační systém, díky kterému je televizor Philips Smart TV radost používat. Vychutnejte si skvělou kvalitu obrazu a přístup do přehledné nabídky s ikonami stisknutím jednoho tlačítka. Snadno ovládejte svůj televizor a rychle přecházejte k oblíbeným aplikacím Philips Smart TV, včetně YouTube, Netflix a dalších.

Galerie aplikací Philips. Přístup k aplikacím Youtube, Netflix a dalším.
Galerie aplikací Philips je široká řada online aplikací, ke kterým můžete přistupovat, když je váš chytrý televizor připojen k internetu. Je to tak jednoduché! Stačí zapnout televizor, připojit se k internetu a zažijete zcela nový svět online zábavy.

Hluboké basy a křišťálově čisté dialogy.
Funkce DTS HD optimalizuje zpracování zvuku a zachovává původní zvukový obsah, takže si můžete vychutnat lepší zvuk z vašich reproduktorů s křišťálově čistými dialogy.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
164 cm (65")
4K Ultra HD
LED
50 Hz
900 PPI
Áno
Direct LED
Nie
Áno
Áno
Nie
Technológia TV
Áno
Áno
DVB-C, DVB-T2 (H.265), DVB-T, DVB-S2
Nie
Linux
Integrovaná
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Nie
Nie
Zvuk
Dolby Atmos
20 W
Prémiové ozvučenie Nie
Vstupy
Áno
3
3
Áno
Počet USB 2
1
1
Áno
Áno
Scart Nie
Nie
Výstupy
Áno
Áno
Prevádzkové informácie
A+
98 W
0.3 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
1,28 m
Odhadované náklady na prevádzku TV za 1 rok 30 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 5 rokov 150 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 10 rokov 300 EUR
Všeobecné informácie
Modelový rok 2018
čierna
Nie
Áno
Áno
Špecifické funkcie Micro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, uživatelské rozhraní Saphi
Stojan Áno - statický
400x200 mm
Hmotnosť bez podstavca 24.6 kg
Výška bez podstavca 84.23 cm
Šírka bez podstavca 146.23 cm
Hĺbka bez podstavca 8.75 cm
Počet jadier procesora 4jadrový
Krajina pôvodu PL
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 146.3 cm
Výška výrobku 84.2 cm
Hĺbka výrobku 8.8 cm
Hmotnosť výrobku 24.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 160.0 cm
Výška balenia 99.5 cm
Hĺbka balenia 18.5 cm
Váha balenia 31.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu