Televízor Panasonic TX-65EZ1000E

Výrobca: Panasonic , Kategória: Televízory
Kód tovaru: PANTX65EZ1000E

Uhlopriečka 164 cm, OLED, Ultra HD (4K), OLED Superb Motion Drive, Smart TV, WiFi, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), HDMI vstup 4x, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, Energ. tr. B

Zistiť dostupnosť

Panasonic TX-65EZ1000E


Panasonic EZ1000 prináša nekompromisnú obrazovú kvalitu, za ktorou stoja profesionáli z Hollywoodu. Spája v sebe exkluzívne technológie, ako je 4K Ultra HD rozlíšenie, podpora násobného HDR a Master HDR OLED panel, aby sa všetok zobrazovaný obsah blížil skutočnosti, premiéry vyzerali tak, ako ich zamýšľali filmári a športové prenosy boli ešte dramatickejšie. A že sa to televízoru darí, ukazujú najvyššie certifikácie od nezávislých odborníkov, ako je Ultra HD Premium či THX.


Samozrejmosťou je potom v podobe špičkového televízora chytré prostredie, ktoré si berie na starosť my Home Screen 2.0. Po pripojení sa na internet tak môžete obsah čerpať z online videopožičovní, sledovať obľúbených tvorcov na YouTube alebo si užívať prezeranie webových stránok na obrovskej 65palcovej uhlopriečke. Bohatú programovú ponuku potom prináša DVB-T2/C/S2 tuner s podporou kodeku HEVC (H.265), takže ste pripravení na budúce zmeny vo vysielaní. Úplne fenomenálne je potom v podaní tohto modelu zvukový prejav, o ktorý sa stará 80 W VR-Audio True Surround+ systém.Z Hollywoodu až do vašej obývačky. Panasonic EZ1000 vyladený profesionálmi zmení váš pohľad na svet.

4K Pro HDR


Televízor je kompletne navrhnutý a optimalizovaný v Hollywoode. Preto prináša prémiovú kvalitu. Pozitívne sa na tom podpisuje použitie procesora Studio Colour XCX2, ktorého dopĺňa technológia správy farieb s tabuľkou 3D Lookup Tablet a OLED panel.

Master HDR OLED


Pýchou modelu EZ1000 je panel s OLED technológiou Master. Dokáže vyobraziť ešte hlbšie jemné odtiene čiernej. Panasonic potenciál špičkového panelu využíva na 100 %, aby dosiahol tej najlepšej možnej kvality.

Studio Colour XCX2


V novom procesore Studio Colour XCX2 sa naplno prejavuje know-how spoločnosti Panasonic. Je totiž vrcholom spracovania obrazu. Navyše bol upravený profesionálnym hollywoodskym koloristom tak, aby dokázal obsah zobrazovať tak, ako pôvodne zamýšľali filmári.

Ultra HD Premium


Štandard Ultra HD Premium ukazuje, že sa môžete tešiť na oveľa lepší obraz, ako prinášajú „obyčajné“ 4K Ultra HD televízory. Znamená totiž, že EZ1000 spĺňa najnáročnejšie kritériá z oblastí rozlíšenia, dynamického rozsahu, ale aj farebného gamutu.

Podpora násobného HDR


Tento model podporuje dokonca viac formátov HDR, medzi ktoré patrí napríklad HDR10, štandardné HDR alebo UHD Blu-ray a Hybrid Log Gamma, za ktorého vývojom stojí BBC a japonská spoločnosť NHK.

Certifikácia THX


THX je svetoznáma spoločnosť, ktorú založil samotný George Lucas a ktorej cieľom bolo pozdvihnúť audiovizuálnu kvalitu pri sledovaní filmov doma aj v kine. Certifikáciou, ktorú dostal tento model, sa môžu pochváliť iba najlepšie televízory, ktoré sú testované hneď v 30 disciplínach. Za kvalitu obrazu tak ručia aj nezávislé spoločnosti.

Art & Interior


Aj tí najštýlovejší zákazníci budú pri modeli EZ1000 úplne spokojní. Panasonic totiž využil jedinečné materiály a spojil ich s tým najlepším možným obrazom. Výsledkom je kino zážitok, ktorý si môžete užívať v pohodlí vášho domova. Všetko navyše zdôrazňujú dynamicky dizajnové reproduktory, za ktorými stoja profesionály z uznávanej spoločnosti Technics.Špičková kvalita obrazu podle představ filmařů
Model 4K PRO HDR, na kterém spolupracovali skuteční filmoví tvůrci, v sobě spojuje procesor Studio Colour HCX2 a panel OLED nové generace a dosahuje tak vynikající barevné čistoty, kontrastu a jasu. Design Art & Interior je navržen tak, aby splynul s vaším prostředím.

Špičková kvalita obrazu nové generace podle představ filmařů
Špičkové televizory 4K PRO HDR od společnosti Panasonic jsou kompletně navrženy a vyladěny v Hollywoodu a přinášejí kvalitu obrazu přesně podle představ tvůrců filmu. Televizory 4K PRO HDR jsou vybaveny špičkovým procesorem Studio Colour HCX2* společnosti Panasonic s profesionální technologií správy barev s tabulkou 3D Lookup Table a panelem OLED nové generace, takže zachytí každý detail originálního filmu.

Master HDR OLED
Panel Master HDR OLED od společnosti Panasonic přináší maximální zážitek z OLED
Panely OLED od společnosti Panasonic jsou označovány jako panely Master, protože umí vytvořit hlubší jemné odstíny černé a dokážeme je ovládat detailněji než kdy předtím. Znamená to, že díky věhlasným zkušenostem společnosti Panasonic v oblasti kvality obrazu a spolupráci s holywoodským koloristou je dokážeme vyladit pro maximální využití.

Studio Colour HCX2
Naše nejlepší zpracování formátu 4K a speciální vyladění hollywoodským koloristou
Nový procesor Studio Colour HCX2* 4K představuje vrchol zpracování obrazu společnosti Panasonic. Tento systém využívá know-how o barvách, úrovni černé a jasu získané z našich referenčních plazmových televizorů a profesionálního vybavení pro vysílání. Navíc byl zdokonalen hollywoodským koloristou tak, aby přinášel kvalitu obrazu přesně podle představ filmařů.

Podpora násobného HDR
Podpora více formátů HDR
Televizory Panasonic podporují nyní více formátů HDR, například HDR10, standardní HDR formát pro filmy a disky UHD Blu-ray, a nyní také Hybrid Log Gamma, HDR formát pro vysílání vyvinutý společností BBC a japonskou společností NHK.

Displej s certifikací THX
Kvalita obrazu jako v kině u vás doma
THX byla založena legendárním Georgem Lucasem s cílem zlepšit zážitek v kině i doma. Certifikaci THX 4K Display získají pouze televizory, které projdou laboratorními testy 400 THX se 30 testovacími kategoriemi. Přísné standardy výkonu a nekompromisní kvalita obrazu jsou zárukou, že si film vychutnáte přesně tak, jak to filmaři chtěli.
*Název THX a logo THX jsou ochranné známky společnosti THX Ltd., registrované v některých jurisdikcích. Logo THX 3D je ochranná známka společnosti THX Ltd. Všechna práva vyhrazena.

Art & Interior
Navrženo pro všechna prostředí – NAVRŽENO S OHLEDEM NA VÁS
Model Panasonic EZ1000 byl navržen tak, aby se stal doplňkem i těch nejstylovějších interiérů. Kombinuje výjimečné materiály a odborně zpracovanou kvalitu obrazu a přináší tak zážitek jako v kině – Hollywood u vás doma. Dynamické reproduktory blade televizoru EZ1000 přinášejí špičkovou kvalitu zvuku i díky tomu, že je vyladili odborníci z uznávané společnosti Technics, pobočky společnosti Panasonic.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej
Panel 4K ULTRA HD/Master OLED HDR se systémem Absolute Black Filter
Bright Panel Ultra Bright Panel
Rozlišení panelu 3,840 (W) x 2,160 (H)
Řízení panelu OLED Superb Motion Drive
Obrazový režim Dynamické/Normální/Kinosál/True Cinema/THX 4K (Kinosál/Jasná místnost)/Vlastní/Profesionální fotky/Profesionální 1/Profesionální2 (isfccc)
Podpora násobného HDR A (HDR10/HLG)
Zvýšení jasu HDR Y
Kontrast Nepřekonatelný kontrast
Nastavení rozmezí barev (RGB) Široké barevné spektrum
Procesor Studio Colour HCX2 Y
Local Dimming
Adaptive Backlight Dimming
Displej s certifikací THX*1 Y
Technologie 4K Pure Direct Y
Isf mód Y
Nastavení 3D LUT Y
3D

Zvuk
Surround VR-Audio True Surround+
Reproduktory Dynamický blade reproduktor: tweeter ×2, squaker ×4, woofer ×8, čtyřnásobný pasivní chladič
Výstup reproduktoru 80 W (20 W x 2 + 20 W x 2)
Režim zvuku Standardní / Hudba / Prostorové / uživatel

Chytré funkce
Moje úvodní stránka Y (2.0)
Informační lišta Y
Voice Assistant

 • Voice Assistant Y
 • Hlasový průvodce Y

EPG Y
Volba jazyku na obrazovce 27 jazyků*12
Twin HD Tuner / HD Triple Tuner Y/Y
Unikátní procesor Quad Core Pro
Zabudovaná Wi-Fi síť Y
Panasonic Media Center (aplikace)

 • Panasonic Media Center (aplikace) Y
 • TV Anywhere*2 Y
 • In-House TV Streaming A (server/klient)

Aplikace Panasonic TV Remote

 • Aplikace Panasonic TV Remote Y
 • Swipe & Share Y
 • Smart Calibration Y

Internetové aplikace

 • Internetové aplikace Y
 • Webový prohlížeč*3 Y

Snadné zrcadlení Y
DLNA*4 A (DTCP-IP/DMP/DMR/DMS)
Bluetooth*5 A (klávesnice/myš)
IP Home Control (Crestron/Control4) Y
Media Player

 • Media Player A (2.0)*6

 • Podporované formáty AVCHD/Progresivní, AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG

HbbTV Y
Příjem teletextu 2000P
Záznam na USB/HDD (s funkcí opakovaného záznamu živého vysílání) Y
Multi Window 2T PAP/PIP/PAT
Hotelový režim Y
Režim pro hry Y
Ovládání HDAVI Y

Údaje o spotřebě
Ochranná známka Panasonic
Model ID TX-65EZ1000E
Třída energetické účinnosti B (prozatímní)
Napájení AC 220 - 240 V, 50/60 Hz
Rozlišení panelu 3,840 (W) x 2,160 (H)
Snímač okolního osvětlení (CATS) Y

Design
Design koncept Art & Interior

Terminál
Digitální tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Analogový tuner Y
HDMI

 • HDMI*9 2 (boční), 2 (zadní)
 • HDMI (4K 60/50p s HDCP2.2) 4
 • Podporované vlastnosti Audio Return Channel (Vstup 2)

USB 3 (1 boční, 2 zadní; USB 3.0 × 1, USB 2.0 × 2)
Port LAN 1
CI (Common Interface) 2 (CI Plus, verze 1.3)
SD karta Y
Scart konektor
Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním RCA phono type ×1 (boční)
Digitální audio výstup (optický) 1 (vzadu)
Výstup na sluchátka 1 (boční)

OBECNÉ
Příslušenství v balení*10 Touch Pad ovladač / TV ovladač
Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce) 1452 x 837 x 42 mm
Hmotnost (bez podstavce) 20,5 kg
Hmotnost (s podstavcem) 27,0 kg
VESA standard Y
Rozměr VESA 400 x 300 mm
Rozměry balení (Š × V × H) 1650 x 948 x 330 mm
Celková hmotnost balení 39kg

Poznámka *1 Název THX a logo THX jsou ochranné známky společnosti THX Ltd., registrované v některých jurisdikcích. Logo THX 3D je ochranná známka společnosti THX Ltd. Všechna práva vyhrazena.
Poznámka *2 V závislosti na podmínkách sítě a omezeních některých poskytovatelů vysílání nemusí být tato funkce k dispozici.
Poznámka *3 Webový prohlížeč není schopen správně zobrazit některé webové stránky. Obsah, který lze zobrazit pomocí webového prohlížeče VIERA, podléhá následujícím podmínkám:
Poznámka - zobrazený obsah se může lišit v závislosti od modelu
Poznámka - zobrazený obsah může být odlišný od zobrazeného obsahu na Vašem PC
Poznámka - zobrazený obsah může být limitován.
Poznámka *4 DLNA, logo DLNA a DLNA CERTIFIED jsou ochranné známky, servisní známky nebo certifikační známky společnosti Digital Living Network Alliance.
Poznámka *5 Jsou dostupné klávesnice splňující standard HID (Human Interface Device Profile). Logotyp a loga Bluetooth® jsou majetkem společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání těchto značek společností Panasonic Corporation podléhá licenci.
Poznámka *6 Pro přehrávání HDR je vyžadován zdroj HDR (H.264 nebo H.265 (ST2084 nebo formát HLG)).
Poznámka *7 Založeno na měřicí metodě IEC 62087 Ed.2.
Poznámka *8 Spotřeba energie XYZ kWh ročně, na základě spotřeby televizoru, který je v provozu 4 hodiny denně, 365 dní v roce. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání televizoru.
Poznámka *9 HDMI a High-Definition Multimedia Interface jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti HDMI Licensing LLC ve Spojených státech a v dalších zemích.
Poznámka *10 Všechno příslušenství nemusí být zde uvedeno.
Poznámka *11 Rozměr s doporučeným stylem podstavce.
Poznámka *12 27 jazyků (angličtina / němčina / italština / španělština / francouzština / dánština / finština / švédština / holandština / maďarština / čeština / rumunština / bulharština / polština / norština / estonština / lotyština / litevština / portugalština / turečtina / řečtina / chorvatština / slovenština / slovinština / srbština / ruština / makedonština)

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
OLED
164 cm (65")
4K Ultra HD
OLED
áno
Technológia TV
áno
áno
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
my Home Screen
integrovaná
áno
Nie
áno
Zvuk
80 W
Vstupy
1
2
Áno
Nie
Výstupy
áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Prevádzkové informácie
B
Nie
Všeobecné informácie
Áno
400 × 300 mm
20.5 kg
Výška bez podstavca 83.7 cm
145.2 cm
4.2 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 145.2 cm
Výška výrobku 91.8 cm
Hĺbka výrobku 33.0 cm
Hmotnosť výrobku 27.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 165.0 cm
Výška balenia 94.8 cm
Hĺbka balenia 33.0 cm
Váha balenia 39.0 kg
Více informací Méně informací