Televízor Panasonic TX-55FX740E čierna

Výrobca: Panasonic , Kategória: LED televízory
Kód tovaru: PANTX55FX740E
Informačný list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 139 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 1600 Hz BMR IFC, HbbTV, HDR, PVR, 3x HDMI, 3x USB, OS...

Zistiť dostupnosť

Panasonic TX-55FX740E


Panasonic prichádza na trh so skvele vybaveným 55palcovým televízorom TX-55FX740E, ktorý si hneď počas prvého pustenia obľúbite. Jeho hlavnou prednosťou je predovšetkým vysoké 4K Ultra HD rozlíšenie v kombinácii s technológiami ako Wide Colour Phosphor, Auto Brightness Enhacer alebo Local Dimming, ktoré zabezpečia, že sa každé večerné sledovanie filmu stane nevšedným zážitkom.


Vybavený model


Medzi zaujímavé vlastnosti, ktorými je televízor vybavený, patrí určite podpora bezdrôtového rozhrania Bluetooth, ktorá vám umožní k televízoru pripojiť bezdrôtové slúchadlá. Na pripojenie externých zariadení máte k dispozícii 3 USB porty a 3 HDMI vstupy. Televízor pochopiteľne podporuje pripojenie k internetu cez Wi-Fi. Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač.


Stanem sa dominantou vašej obývacej izby!


 


Extrémne rozlíšenie


Tento televízor sa môže pochváliť extrémnym rozlíšením obrazu, ktoré robí 3840×2160 pixelov. Toto veľmi vysoké 4K Ultra HD rozlíšenie zaistí to najjemnejšie vykreslenie všetkých detailov obrazu a vy si tak budete môcť vychutnať svoj obľúbený film vo výnimočnej kvalite. 


Dychberúce farby


Okrem vysokého rozlíšenia vás iste poteší aj široké farebné spektrum tohto modelu. O úžasné farby a krásne živé zábery sa postará najmä technológia Wide Colour Phosphor. Prirodzené odtiene a rozsiahla paleta farieb sa tak stanú neoddeliteľnou súčasťou vášho filmového zážitku. 


Komplexne skvelý obraz


Na výnimočnom zážitku zo sledovania televízora pridáva aj funkcia automatického zvýšenia jasu Auto Brightness Enhacer. Táto funkcia intuitívne reaguje na aktuálne okolité svetlo a podľa toho upravuje jas, aby bol obraz pre vaše oko čo možno optimálny. 


Technológia Local Dimming


Televízor, ktorý skvele zobrazuje tmavé oblasti obrazu, si každý ihneď obľúbi a tento model to vie extrémne dobre – najmä vďaka technológii Local Dimming. Tá zaručuje optimálnu úpravu jasu a zvýšenie kontrastu všade, kde je to potrebné. 


Technológia Bluetooth Audio Link


Tento model je ďalej vybavený aj bezdrôtovým rozhraním Bluetooth Audio Link. Vďaka tomu budete môcť jednoducho pripojiť svoje bezdrôtové slúchadlá k televízoru a sledovaním svojho obľúbeného seriálu tak už nikdy nebudete musieť rušiť zvyšok rodiny. 


Exkluzívny dizajn


Nesmieme zabudnúť ani na exkluzívny dizajn výrobku, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zoznamu jeho predností. Dizajnu dominuje sklenený rám, vďaka ktorému pôsobí televízor veľmi elegantne a skvele sa hodí do každej modernej obývacej izby.

Úžasný obraz v režimu HDR a provedení Art & Interior Glass
Řada FX740 přináší úžasný obraz v kvalitě 4K HDR plný života a funkce skutečně inteligentní televize. Tento kvalitně zpracovaný a prostorově nenáročný televizor dobře zapadne do jakéhokoli interiéru a neodvádí pozornost od dění na obrazovce.

4K HDR
Přesné realistické barvy díky vylepšenému zpracování obrazu Naše technologie 4K HDR využívá veškeré know-how společnosti Panasonic v oblasti kvality zobrazení, a přináší tak krásný, realistický a přesný obraz.

Široké barevné spektrum
Přináší barvy s absolutní přesností v rámci širokého spektra Díky speciální technologii Wide Colour Phosphor, která dokáže reprodukovat širší rozsah barev, pokrývá více než 90 % standardů DCI. Televizory se širokým spektrem barev nabízejí rozsáhlejší paletu přirozených odstínů, které si na rozdíl od většiny LCD televizorů zachovají realistický vzhled v jakékoli scéně.

Podpora většího počtu formátů HDR s funkcí automatického zvýšení jasu Auto Brightness Enhancer
Podpora většího počtu formátů HDR Televizory Panasonic podporují větší počet formátů HDR, např. HDR10 a Hybrid Log Gamma. Společnost Panasonic dále nabízí i originální funkce, např. automatické zvýšení jasu (Auto Brightness Enhancer), které video upraví v reakci na okolní světlo, a tím ještě vylepší váš zážitek ze sledování formátu HDR.

Local Dimming
Realistický obraz s vysokým kontrastem Ovládání podsvícení a zpracování signálu společně upravují jas ve stovkách oblastí, a přinášejí tak skutečně výjimečný kontrast. Vykreslují také jemné odstíny a reprodukují obraz výjimečné hloubky.

Kompletní specifikaci od výrobce naleznete ke stažení mezi přílohami - TV SPECIFIKACE PANASONIC.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
139 cm (55")
4K Ultra HD
50 Hz
1600 Hz BMR IFC
Áno
Edge LED
Nie
Áno
Áno
Nie
Technológia TV
Áno
Áno
DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2
Nie
my Home Screen
Integrovaná
Áno
Áno
YouTube Áno
Áno
Stream Áno
Topfun Nie
Voyo Áno
HBO GO Nie
IP TV Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
Nie
Zvuk
Cinema Surround
20 W
Prémiové ozvučenie Nie
Vstupy
Áno
3
3
Áno
Počet USB 3
2
1
Áno
Áno
Scart Nie
Nie
Výstupy
Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Áno
Prevádzkové informácie
A+
89 W
0.5 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Odhadované náklady na prevádzku TV za 1 rok 27 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 5 rokov 136 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 10 rokov 273 EUR
Všeobecné informácie
Modelový rok 2018
čierna
Nie
Áno
Áno
Áno
Stojan Áno - statický
300x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 28 kg
Výška bez podstavca 71.7 cm
Šírka bez podstavca 123.4 cm
Hĺbka bez podstavca 5.5 cm
Krajina pôvodu CZ
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 123.4 cm
Výška výrobku 71.7 cm
Hĺbka výrobku 5.5 cm
Hmotnosť výrobku 28.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.5 cm
Výška balenia 81.7 cm
Hĺbka balenia 166.5 cm
Váha balenia 38.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu