Televízor Panasonic TX-49FX740E čierna

Výrobca: Panasonic , Kategória: Televízory
Kód tovaru: PANTX49FX740E

Značky: Panasonic
Ovládanie hlasom: Áno
Smart ovládač: Nie
HbbTV: Áno
PVR (záznam na USB/HDD): Áno
Operačný systém TV: my Home Screen
Smart TV: Áno
Twin Tuner: Nie

Zistiť dostupnosť

Panasonic TX-49FX740E


Panasonic prichádza na trh so skvele vybaveným 49palcovým televízorom TX-49FX740E, ktorý si hneď počas prvého pustenia obľúbite. Jeho hlavnou prednosťou je predovšetkým vysoké 4K Ultra HD rozlíšenie v kombinácii s technológiami ako Wide Colour Phosphor, Auto Brightness Enhacer alebo Local Dimming, ktoré zabezpečia, že sa každé večerné sledovanie filmu stane nevšedným zážitkom.


Vybavený model


Medzi zaujímavé vlastnosti, ktorými je televízia vybavená, patrí určite podpora bezdrôtového rozhrania Bluetooth, ktorá vám umožní k televízii pripojiť bezdrôtové slúchadlá. Na pripojenie externých zariadení máte k dispozícii 3 USB porty 3 HDMI vstupy. Televízor pochopiteľne podporuje pripojenie k internetu cez Wi-Fi. Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač.


Stanem sa dominantou vašej obývacej izby!


 


Extrémne rozlišenie


Tento televízor sa môže pochváliť extrémnym rozlíšením obrazu, ktoré robí 3840×2160 pixelov. Toto veľmi vysoké 4K Ultra HD rozlíšenie zaistí to najjemnejšie vykreslenie všetkých detailov obrazu a vy si tak budete môcť vychutnať svoj obľúbený film vo výnimočnej kvalite. 


Dychberúce farby


Okrem vysokého rozlíšenia vás iste poteší aj široké farebné spektrum tohto modelu. O dychberúce farby a krásne živé zábery sa postará najmä technológia Wide Colour Phosphor. Prirodzené odtiene a rozsiahla paleta farieb sa tak stanú neoddeliteľnou súčasťou vášho filmového zážitku. 


Komplexne skvelý obraz


Na výnimočnom zážitku zo sledovania televízie pridáva aj funkcia automatického zvýšenia jasu Auto Brightness Enhacer. Táto funkcia intuitívne reaguje na aktuálne okolité svetlo a podľa toho upravuje jas, aby bol obraz pre vaše oko čo možno optimálny. 


Technológia Local Dimming


Televíziu, ktorá skvele zobrazuje tmavé oblasti obrazu, si každý ihneď obľúbi a tento model to vie extrémne dobre – najmä vďaka technológii Local Dimming. Tá zaručuje optimálnu úpravu jasu a zvýšenie kontrastu všade, kde je to potrebné. 


Technológia Bluetooth Audio Link


Tento model je ďalej vybavený aj bezdrôtovým rozhraním Bluetooth Audio Link. Vďaka tomu budete môcť jednoducho pripojiť svoje bezdrôtové slúchadlá k televízii a sledovaním svojho obľúbeného seriálu tak už nikdy nebudete musieť rušiť zvyšok rodiny. 


Exkluzívny dizajn


Nesmieme zabudnúť ani na exkluzívny dizajn výrobku, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zoznamu jeho predností. Dizajnu dominuje sklenený rám, vďaka ktorému pôsobí televízia veľmi elegantne a skvele sa hodí do každej modernej obývacej izby.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
123 cm (49")
4K Ultra HD
50 Hz
Áno
Edge LED
Áno
Nie
Technológia TV
Áno
Áno
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (H.265), DVB-T
Nie
my Home Screen
Integrovaná
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
Nie
Zvuk
Cinema Surround
20 W
Nie
Vstupy
Áno
3
Áno
3
1
2
Áno
Áno
Nie
Nie
Výstupy
Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Áno
Prevádzkové informácie
A
84 W
0.5 W
Nie
Všeobecné informácie
2018
čierna
Áno
Áno
Áno
CZ
Áno - statický
200x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 22 kg
Výška bez podstavca 64.1 cm
Šírka bez podstavca 109.8 cm
Hĺbka bez podstavca 5.4 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 69.9 cm
Výška výrobku 109.8 cm
Hĺbka výrobku 25.4 cm
Hmotnosť výrobku 27.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 153.3 cm
Výška balenia 75.9 cm
Hĺbka balenia 26.3 cm
Váha balenia 34.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu