Televízor Panasonic TX-49ES403E

Výrobca: Panasonic , Kategória: Televízory
Kód tovaru: PANTX49ES403E

Značky: Panasonic
Ovládanie hlasom: nie
Smart ovládač: nie
HbbTV: áno
PVR (záznam na USB/HDD): áno
Operačný systém TV: my Home Screen
Smart TV: áno
TV tuner: DVB-T

Zistiť dostupnosť

Panasonic TX-49ES403E


Objavte v hollywoodskych novinkách aj filmoch a seriáloch, ktoré dôverne poznáte, nové detaily. Takúto možnosť vám poskytne televízor Panasonic TX-49ES403E. Veľkolepý pohľad totiž v jeho prípade prináša obľúbené Full HD rozlíšenie doplnené o technológiu Adaptive Backlight Dimming. Optimálnu kvalitu obrazu tak dosiahnete v každom prípade a spokojní budú aj nároční diváci. To potvrdzuje aj technológia 400 Hz BMR IFC, vďaka ktorej si detaily vychutnáte aj v rýchlych akčných scénach.

Baviť sa navyše môžete aj vďaka prostrediu my Home Screen, s ktorého pomocou je možné prezerať webové stránky, sledovať online videá alebo napríklad komunikovať s priateľmi. K tomu všetkému sa stačí pripojiť k domácej sieti – napríklad bezdrôtovo pomocou integrovanej Wi-Fi. Stovky programov potom môžete ladiť s tunerom DVB-T2/C/S2, ktorý sa chváli aj podporou kodeku HEVC (H.265), takže ste pripravení na budúce zmeny vo vysielaní.

Nádherný obraz a geniálne funkcie, ktoré si zamilujete. Zábava pri televízii so mnou dostane nový rozmer.

my Home Screen

Inteligentné  prostredie my Home Screen vám umožní upraviť si chytré obrazovky tak, ako vám to bude vyhovovať. Môžete tak prostredie vyladiť takým štýlom, aby obsahovalo len pre vás relevantné aplikácie a odkazy. Výhodou navyše je, že takto si môže obrazovky upraviť každý člen domácnosti.


Adaptive Backlight Dimming

Adaptive Backlight Dimming je technológia, ktorá inteligentne analyzuje obraz v reálnom čase a upravuje ho tak, aby spĺňal prísne nároky na kvalitu. Dosahuje toho najmä úpravou svetla.


In House TV Streaming

Našťastie už dávno preč sú doby, kedy ste museli každý televízor v domácnosti umiestniť blízko anténnej zásuvky. S funkciou In House TV Streaming totiž televízor vie pozemné, káblové aj satelitné vysielanie preniesť na internetový stream a zdieľať ho s ďalšími podporovanými modelmi. Vďaka tomu môžete televízne vysielanie sledovať aj na ďalších televízoroch, ktoré nie sú pripojené do anténnej siete a ďalších zariadeniach.


Internetové aplikácie

Inteligentné prostredie okrem iného znamená možnosť využívať rôzne aplikácie. Tie môžete inštalovať zo špeciálneho obchodu a na televízore si napríklad prečítať najnovšie správy či predpoveď počasia. K dispozícii sú navyše aj hry alebo video obsah v cloude.


Nahrávanie na USB

O obľúbené televízne programy už teraz neprídete. Televízor totiž ponúka obľúbenú funkciu záznamu multimediálneho obsahu na pevné disky. Stačí stlačiť tlačidlo REC na ovládači a následne si reláciu pustiť, až vám to bude vyhovovať.

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
123 cm (49")
Full HD
nie
Technológia TV
áno
áno
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265)
my Home Screen
integrovaná
áno
Nie
nie
nie
Zvuk
20 W
Vstupy
2
Áno
Nie
Výstupy
áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Prevádzkové informácie
A+
72 W
0.5 W
Nie
Všeobecné informácie
Áno
400 × 200 mm
13 kg
Výška bez podstavca 64.4 cm
110.6 cm
8 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 110.6 cm
Výška výrobku 69.7 cm
Hĺbka výrobku 23.9 cm
Hmotnosť výrobku 14.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 143.4 cm
Výška balenia 72.4 cm
Hĺbka balenia 14.3 cm
Váha balenia 17.0 kg
Více informací Méně informací