Televízor LG 65SK8500PLA Titanium

Výrobca: LG , Kategória: LED televízory
Kód tovaru: LGG65SK8500
Informačný list: zde

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 3400 PMI, HbbTV, HDR, PVR, 4x HDMI, 3x USB, OS WebOS...

Zistiť dostupnosť

LG 65SK8500PLA


S LG 65SK8500PLA sa vám dostane všetkého, čo od televízora vyžadujú nároční diváci. Základom špičkovej obrazovej kvality je u neho kombinácia nádherného 4K Ultra HD rozlíšenia a technológie Nano Cell pre sýte farby a skvelé pozorovacie uhly. Obraz o latku vyššie posúva Cinema HDR pre oveľa lepší kontrast aj jas, aby vyzeral presne tak, ako to filmári zamýšľali, alebo Full Array Dimming a inteligentný procesor ?7, ktorý z každej scény vyťaží maximum. Špičkový televízor dnešnej doby si ale už dávno nevystačí „len“ so skvelým obrazom. Dôležité sú aj šikovné funkcie, ktoré tu prináša obľúbené prostredie webOS v kombinácii s Magic Remote, s ktorého pomocou dokážete s televízorom snáď aj kúzliť. Za samozrejmosť možno u prémiového výrobcu, akým LG bezpochyby je, považovať kodek HEVC (H.265), s ktorým ste pripravení na budúce zmeny vo vysielaní a na najvyššej úrovni je aj zvuk v podaní 2.2kanálových reproduktorov so silou 40 W.


Sledujte filmy tak, ako ich zamýšľali filmári.

Nano Cell


Vďaka technológii Nano Cell si môžete vychutnať sýte a presné farby, ktoré ešte vylepšujú široké pozorovacie uhly.

Technológia nanočastíc


Technológia Nano Cell vylepšuje podanie farieb displeja priamo v paneli. Redukuje posun a skreslenie – aby boli farby vždy presné.

Presnejšie farby a lepšie pozorovacie uhly


Nielen vysoké rozlíšenie, ale aj presné farby. Skvelé pozorovacie uhly panelu navyše umožnia divákom sledovať obraz odkiaľkoľvek, a pritom vždy vidieť perfektne.

Technológia Full Array Dimming


Full Array Dimming je technológia s jedinečným algoritmom miestneho stmievania. Televízor vďaka nej môže ovládať jednotky podsvietenia úplne individuálne pre dosiahnutie maximálne čistého a ostrého obrazu.

Inteligentný procesor ?7


Inteligentný procesor ?7 (Alpha7) v kombinácii s exkluzívnou technológiou spracovania obrazu sa stará o to, aby ste sa vždy mohli tešiť na najlepší možný obraz s maximom detailov.

Cinema HDR


Vďaka podpore väčšiny formátov HDR dokáže televízor s pomocou Dolby Vision, Advanced HDR od spoločnosti Technicolor a formátmi HDR10 Pro + HLG Pro vykresliť obraz presne tak, ako to zamýšľajú hollywoodski filmári.

Dolby Atmos


Dolby Atmos je technológia zvládajúca zachytiť pohyb každého predmetu a vytvoriť 360° priestorový zvuk. V spolupráci s Dolby Vision sa tak audiovizuálny zážitok podobá tomu z nových kín.

Obraz bez hraníc


Televízor ťaží z jednoliateho dizajnu pre elegantnú siluetu zo všetkých strán, čo v spojení s tenkými rámčekmi a celkovo atraktívnym vzhľadom znamená zážitok zo sledovania filmov ako v kine.


LG 65SK8500PLA

S LG 65SK8500PLA se vám dostane všeho, co od televizoru vyžadují nároční diváci. Základem špičkové obrazové kvality je u něj totiž kombinace nádherného 4K Ultra HD rozlišení a technologie Nano Cell pro syté barvy a skvělé pozorovací úhly. Obraz navíc ještě o laťku výše posouvá Cinema HDR pro mnohem lepší kontrast i jas, aby filmy vypadaly přesně tak, jak je filmaři zamýšleli, nebo Full Array Dimming a inteligentní procesor Alpha 7, který z každé scény vytěží maximum.

Špičkový televizor dnešní doby si ale už dávno nevystačí „jen“ se skvělým obrazem. Neméně důležité jsou chytré funkce, které zde přináší oblíbené prostředí webOS v kombinaci s Magic Remote, s jehož pomocí dokážete s televizorem snad i kouzlit. Za samozřejmost pak lze u prémiového výrobce, jakým LG bezesporu je, považovat kodek HEVC (H.265), s nímž jste připraveni na budoucí změny ve vysílání a na nejvyšší úrovni je v podání televizoru i zvuk v podání 2.2kanálových reproduktorů o síle 40 W.

Nano Cell
Díky technologii Nano Cell si můžete vychutnat syté a přesné barvy, které ještě vylepšují široké pozorovací úhly.

Technologie nanočástic
Technologie Nano Cell vylepšuje podání barev displeje přímo v panelu. Redukuje posun a zkreslení – aby byly barvy vždy přesné.

Přesnější barvy a lepší pozorovací úhly
Nejen vysoké rozlišení, ale také přesné barvy. Skvělé pozorovací úhly panelu navíc umožní divákům sledovat obraz odkudkoli a přitom vždy vidět perfektně.

Technologie Full Array Dimming
Full Array Dimming je technologie s jedinečným algoritmem místního stmívání. Televizor díky ní může ovládat jednotky podsvícení naprosto individuálně pro dosažení maximálně čistého a ostrého obrazu.

Inteligentní procesor Alpha 7
Inteligentní procesor Alpha 7 v kombinaci s exkluzivní technologií zpracování obrazu se stará o to, abyste se vždy mohli těšit na nejlepší možný obraz s maximem detailů.

Cinema HDR
Díky podpoře většiny formátů HDR dokáže televizor s pomocí Dolby Vision, Advanced HDR od společnosti Technicolor a formáty HDR10 Pro + HLG Pro vykreslit obraz přesně tak, jak to zamýšlejí hollywoodští filmaři.

Dolby Atmos
Dolby Atmos je technologie zvládající zachytit pohyb každého předmětu a vytvořit 360° prostorový zvuk. Ve spolupráci s Dolby Vision se tak audiovizuální zážitek podobá tomu z nových kin.

Obraz bez hranic
Televizor těží z jednolitého designu pro elegantní siluetu ze všech stran, což ve spojení s tenkými rámečky a celkově atraktivním vzhledem znamená zážitek ze sledování filmů jako v kině.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Obrazovka
LED
164 cm (65")
4K Ultra HD
NanoCell
100 Hz
3400 PMI
Áno
Direct LED
Nie
Áno
Áno
Áno
Technológia TV
Áno
Áno
Typ panelu IPS
DVB-T, DVB-C, DVB-T2 (H.265), DVB-S2
Nie
WebOS 4.0
Integrovaná
Áno
Áno
YouTube Áno
Áno
Stream Áno
Topfun Nie
Voyo Áno
HBO GO Áno
IP TV Áno
Áno
Nie
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno (v balení)
Zvuk
Dolby Atmos
40 W
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Nie
4
4
Áno
Počet USB 3
2
1
Áno
Áno
Scart Nie
Nie
Výstupy
Áno (nezávislá hlasitosť slúchadiel a repro TV)
Áno
Prevádzkové informácie
A+
115 W
0.5 W
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
1,3 m
Odhadované náklady na prevádzku TV za 1 rok 35 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 5 rokov 176 EUR
Odhadované náklady na prevádzku TV za 10 rokov 353 EUR
Všeobecné informácie
Modelový rok 2018
titan
Áno
Áno
Áno
Áno
Špecifické funkcie Lokální stmívání FALD, Cinema HDR, Dolby Atmos, ThinQ AI, Magický ovladač
Stojan Áno - statický
300x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 26.4 kg
Výška bez podstavca 83.5 cm
Šírka bez podstavca 145.5 cm
Hĺbka bez podstavca 6.3 cm
Počet jadier procesora Procesor α7
Krajina pôvodu PL
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 145.5 cm
Výška výrobku 83.5 cm
Hĺbka výrobku 6.3 cm
Hmotnosť výrobku 28.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 160.0 cm
Výška balenia 103.5 cm
Hĺbka balenia 19.0 cm
Váha balenia 35.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu