Televízor GoGEN TVF 32N425 STWEB

Výrobca: GoGEN , Kategória: Televízory
Kód tovaru: GOGTVF32N425STWEB

Uhlopriečka 81 cm, LED, Full HD, 200 Hz Clear Motion Picture, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) - Certifikované ČRa, HDMI vstup 2x, Energetická trieda A+

Zistiť dostupnosť

GoGEN TVF 32N425 STWEB


Doprajte sebe aj svojej rodine oddych pri televízore, s ktorým si premiéry filmov a seriálov aj dramatické športové prenosy vychutnáte oveľa viac. GoGEN TVF 32N425 STWEB totiž prináša kombináciu krásneho obrazu a inteligentných funkcií, vďaka ktorým sa rozhodne nudiť nebudete. Veľkolepé filmové divadlo si vychutnáte na obľúbených 32 palcoch (81 cm), pričom televízor využíva služby detailného Full HD rozlíšenia, ktoré vdýchne nový život aj filmom, ktoré už dôverne poznáte. Aby pritom kvality dosahovali aj rýchlejšie akčné scény a športové prenosy, dbá technológie 200Hz CMP a získať až stovky programov môžete vďaka DVB-T2/C/S2 tunera. Ten sa pýši aj podporou kodeku HEVC (H.265), takže sa nemusíte obávať zmien vysielania.

A keďže ide o moderný televízor, môžete si vychutnať aj prostredie Smart TV, vďaka ktorému môžete nielen prezerať webové stránky alebo komunikovať s priateľmi, ale aj sledovať televízne archívy alebo zdieľať obraz z vášho telefónu na veľkú obrazovku. Televízor stačí len pripojiť k domácej sieti – napríklad bezdrôtovo pomocou Wi-Fi. Za kvalitným audio zážitkom potom stoja 12W stereo reproduktory ideálne pre ozvučenie ktorejkoľvek miestnosti.

Filmové premiéry, obľúbené seriály aj športové prenosy. So mnou si všetko užijete oveľa viac. A navrch prihadzujem aj geniálne Smart funkcie.

Full HD obraz

Vysokú kvalitu obrazu zaručuje využitie Full HD rozlíšenie, vďaka ktorému v obľúbených filmoch a seriáloch objavíte nové detaily, ktoré im dodajú ďalší rozmer. Vysoké rozlíšenie potom dopĺňa technológia 200Hz CMP, vďaka ktorej budú bez zásekov a plné detailov aj rýchle akčné scény – napríklad z obľúbených športov.

 

Smart TV

Na vysokej úrovni je aj inteligentné prostredie televízora. Tešiť sa môžete na prepracovaný systém Smart TV, ktorý vám umožňuje veľkú obrazovku používať podobne ako PC – prezerať na nej webové stránky, komunikovať s priateľmi alebo sledovať filmy a seriály z online požičovní. Stačí sa k internetu pripojiť pomocou integrovanej Wi-Fi.


GoGEN Smart Center

Schopnosti televízora pritom maximálne využijete s aplikáciou GOGEN Smart Center, ktorá je zadarmo na stiahnutie pre Android a iOS zariadenia. Ponúka nasledujúce možnosti:

• ovládanie televízora pomocou tabletu alebo smartfónu

 • ovládanie televízora prostredníctvom hlasových pokynov v českom jazyku
 • podrobné informácie o vysielaných programoch
 • sledovanie televízneho vysielania v tablete či smartfóne
 • zdieľanie multimediálneho obsahu z tabletu/inteligentného telefónu na obrazovku
 • informácie o programoch z Twitteru či Facebooku
 • možnosť pridávania príspevkov na Twitter alebo Facebook


HbbTV

K dispozícii je tiež technológia hybridného televízneho vysielania. Môžete tiež sledovať rôzne seriály internetových televízií a mnoho ďalšieho.

 

SKYLINK READY

Televízor ponúka tuner v podobe DVB-T2/C/S2, takže umožňuje ladiť aj satelitné programy. S tým úzko súvisí certifikácia SKYLINK READY, vďaka ktorému si pre výrazné rozšírenie programovej ponuky stačí kúpiť dekódovaciu kartu. Ďalšou výhodou je to, že vám bude stačiť jeden ovládač (nebudete potrebovať ďalší k satelitu).

 

DVB-T2 overené

Televízor je 100% pripravený na príjem signálu novej generácie DVB-T2 s kodekom H. 265 HEVC. Prešiel certifikovanými testmi s D-book, čo je prehľad základných technických parametrov, ktoré musia spĺňať televízne prijímače a tunery DVB-T2 určené pre tuzemský trh.

Televízor v modernom poňatí
Internetový televízor v modernom dizajne a s uhlopriečkou 81cm. Čiernu eleganciu tejto Smart TV výborne dopĺňa strieborný prúžok na spodnej hrane rámčeka. Obrazovka televízora disponuje rozlíšením FULL HD 1920X1080 pxll a zobrazovacou frekvenciou 200 Hz CMP.

Na internet a aplikácie s integrovanou WiFi
Otvorený internetový prehliadač vkusne dopĺňa rada užitočných aplikácií ako YouTube, Facebook, Twitter a mnohé ďalšie, ktorými je televízor vybavený už z výroby. Veľkou výhodou je integrovaná WiFi, zaisťujúca bezchybný chod internetu a na internetovom pripojení závislých aplikácií. Vďaka funkcionalite DLNA môžete televízor prepojiť prostredníctvom domácej siete s ostatnými prístrojmi, ktoré tiež podporujú DLNA. Funkcia Miracast vám zasa umožní zrkadliť obsah vášho telefónu priamo na obrazovke televízora.

Certifikácia Skylink Ready
Televízor je vybavený satelitným DVB-S2 tunerom, ktorý dopĺňa certifikácia Skylink READY.
Satelitný tuner má dve veľké výhody:

 • Odpadá nutnosť investície do satelitného prijímača, stačí si zaobstarať slot pre dekódovaciu kartu
 • Použitie len jedného, spoločného televízneho ovládača.

V čom spočíva výhoda Certifikácie SKYLINK READY?
*Zaručuje funkčnosť kompletných služieb Skylink
*Vždy aktuálny zoznam programov bez potreby prelaďovania (funkcia Fast Scan)
Pozrite si video s návodom na jednoduché nastavenie Skylink Ready. ZDE

Podpora technológie HbbTV
Smart TV GoGEN podporuje technológiu hybridného televízneho vysielania = spojenie digitálneho televízneho vysielania a širokopásmového internetu, ktoré ponúka napr. prístup do kompletného archívu ČT v aplikácii iVysílání, ktoré obsahuje videá z tvorby Českej televízie, čo dnes predstavuje takmer 10 rokov nepretržitého videa. Pre detského diváka ponúka podobný archív s prístupom k detským programom iVysílání :Déčko. Ponuka aplikácií v menu HbbTV je neustále rozširovaná o praktické aplikácie k významným športovým a spoločenským udalostiam.

Jednoduchšie to už byť nemôže - GoGEN Smart Center
Pre maximálne využitie Smart TV GoGEN doporučujeme aplikáciu GoGEN Smart Center, ktorá spája vyspelú technológiu a zábavu v pohodlí domova.SMART ovládanie

 • ovládanie Smart TV prostredníctvom tabletu alebo chytrého telefónu
 • ovládanie Smart TV pomocou hlasových pokynov v českom jazyku
 • pohodlné dotykové ovládanie aplikácií a internetového prehliadača

Programový sprievodca

 • prístup k podrobným informáciám o vysielaných programoch (tvorcovia, herci, videá k programom, komentáre zo sociálnych sietí Facebook a Twitter)
 • prepínanie medzi programami

Follow me

 • sledovanie televízneho vysielania v tablete alebo chytrom telefóne

Media share

 • presunutie multimediálneho obsahu (fotky, videá, hudba) z tabletu/chytrého telefónu na obrazovku

Prístup k sociálnym sieťam

 • informácie k ľubovoľnému programu súčasne z Twitteru či Facebooku
 • pridanie príspevkov na Twitter alebo Facebook

Návod na používanie aplikácie nájdete zde.
Aplikácia je k stiahnutiu pre tablety a chytré telefóny s operačným systémom Android a iOS.

Energetická trieda A+

Televízor je zaradený do energetickej triedy A+, takže sa nemusíte obávať vysokých nákladov na elektrickú energiu a môžete si užívať nového spoločníka po celý deň.

Predĺžená záruka
Značka GoGEN si je istá kvalitou svojich výrobkov a preto na televízor poskytuje predĺženú záruku 40 mesiacov. Stačí sa zaregistrovať na www.gogen.cz www.gogen.sk

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 40 mesiacov
Obrazovka
LED
81 cm (32")
Full HD
50 Hz
nie
Technológia TV
áno
áno
DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
integrovaná
Nie
nie
nie
Vstupy
1
Áno
Áno
Výstupy
áno
Prevádzkové informácie
A+
28.8 kWh/1000 h
0.38 W
Nie
Všeobecné informácie
čierna
Áno
200 × 100 mm
5.06 kg
Výška bez podstavca 44 cm
73.5 cm
9.5 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 73.5 cm
Výška výrobku 47.5 cm
Hĺbka výrobku 17.5 cm
Hmotnosť výrobku 5.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 91.0 cm
Výška balenia 58.5 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha balenia 7.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu