Objavte svet jedinečného inšpiratívneho varenia, teraz navyše s darčekom!

Multifunkčné hrnce Tefal sú praktickým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú jednoduchý, efektívny a moderný spôsob varenia a pri ich kúpe teraz navyše získate súpravu kuchynských nožov Tefal Ice Force + drevený blok ako darček!

Objavte novinku Tefal Cook4Me CY912831 a nechajte sa inšpirovať neobmedzeným počtom receptov na prípravu každodenných jedál, vďaka Wi-Fi pripojeniu. Postupujte podľa pokynov krok za krokom s pomocou fotografií a videí na veľkej vyklápacej dotykovej obrazovke. Objavte 100 receptov hotových do 10 minút. Model zvládne varenie za vás bez nutnosti obsluhy, automaticky uvoľňuje tlak, a dokonca uchováva pokrmy teplé. Pomocou aplikácie zadarmo môžete, okrem iného, strážiť varenie na diaľku či zdieľať tipy s komunitou.

Hrniec Tefal Cook4me+ Connect je vybavený 150 predprogramovanými receptami. Cez aplikáciu My Cook4me je možné v prístroji rozšíriť ponuku receptov. Pokyny na obrazovke vás podrobne prevedú postupom varenia. Elektrický hrniec Tefal s príkonom 1 600 W s objemom 6 l je ideálny pre prípravu 2 – 6 porcií jedál. Vďaka tlakovému vareniu nie je treba nič kontrolovať a jednoduchá je aj údržba, keďže vnútornú nádobu s keramickým a nepriľnavým povrchom aj pokrievku môžete umyť v umývačke.

Ako získam darček?

  1. Kúpte si vybraný multifunkčný hrniec Tefal v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa na webových stránkach značky. Pri registrácii je nutné doložiť kópiu alebo fotografii účtenky so zakúpeným multifunkčným hrncom Tefal, uviesť informácie o mieste nákupu a adresu, kam chcete darček zaslať.
  3. Po odoslaní formulára vám príde potvrdzovací e-mail. Skontrolujte údaje a potvrďte. Bez potvrdenia bude požiadavka do 24 hodín zrušená.
  4. Darček/darčeky budú odoslané do 14 dní od prijatia vašej registrácie.
  5. Viac informácií a úplné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia platí od 1. 9. do 31. 10. 2023 alebo do vydania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: