Varte ako profesionál, teraz navyše s darčekom!

Objavte kuchynské roboty s kvalitou a inováciami, ktoré ponúka len Tefal a získajte darček navyše po registráciisúpravou nožov Tefal Ice Force K232S574 (5 ks + blok)!

Štýlový Tefal i-Coach Touch QB951838 s nerezovou hlavou má 21 automatických programov, praktickú kuchynskú váhu s Blueetooth pripojením a 4,3" intuitívny dotykový displej, na ktorom si môžete vychutnať koučing varenia a stovky pravidelne aktualizovaných receptov v aplikácii aj s podrobným návodom na prípravu. Vďaka početnému dokúpiteľnému príslušenstvu, ako je napr. mixér, sekáčik, mlynček na mäso, nadstavec na výrobu cestovín, pyré, klobás aj mäsových guličiek či food processor na strúhanie a krájanie aj tvarovač sušienok... dokážete viac než len piecť. Všetko je bezpečne uskladnené v puzdre so systémom farebného kódovania pre maximálne praktické použitie.

Vysokokvalitný kuchynský robot Tefal Coach QB900838 poteší odolným dizajnom, 8 automatickými programami a tichou prevádzkou. V bezplatnej aplikácii Tefal získate prístup k mnohým receptom s návodom aj 21 základným prípravám pri pečení.

 

Ako získam darček?

  1. Kúpte si vybraný robot Tefal  v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa na webových stránkach značky. Pri registrácii je nutné doložiť kópiu alebo fotografiu účtenky so zakúpeným robotom Tefal, uviesť informácie o mieste nákupu a adresu, kam chcete darček zaslať.
  3. Po odoslaní formulára získate potvrdzovací e-mail. Skontrolujte údaje a potvrďte. Bez potvrdenia bude požiadavka do 24 hod. zrušená.
  4. Darček/darčeky budú odoslané do 14 dní od prijatia vašej registrácie.
  5. Viac informácií a úplné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 10. 2023 alebo do vydania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: