Tablety Roboran Chondro 6 pre psy 60 tbl

Výrobca: Roboran , Kategória: Nutričné doplnky, vitamíny
Kód tovaru: HCH43608

Prípravok pre podporu a regenerácie kĺbovej chrupavky, k výžive kĺbov a zlepšeniu ich pohyblivosti, s výrazným protizápalovým účinkom.

Zistiť dostupnosť

Tablety Roboran Chondro 6 pre psy 60 tbl.

Roboran Chondro 6 predstavuje viacstupňovú kĺbovú výživu novej generácie. Prípravok slúži na podporu a regeneráciu kĺbovej chrupavky, na výživu kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti. Má výrazný protizápalový účinok. Toto chondroprotektívum je vhodné pre všetky vekové aj váhové kategórie psov.

Vysoko účinná kombinácia látok umožňuje účelné použitie ako súčasť liečby pohybového aparátu aj ako prevencia pre športové a pracovné psy. Hlavné účinné zložky tvoria extrakt zo žraločej chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagén II typu, metylsulfonylmetán a extrakt z kurkumovníka.

Toto zloženie zaisťuje veľmi účinnú kombináciu chondroitínsulfátu, glukozamínsulfátu, omega-3 mastných kyselín, hyaluronátu sodného a kolagénu ako hlavných stavebných zložiek spojivových tkanív. Prítomnosť metylsulfonylmetánu a polyfenolov z kurkumovníka zabezpečuje protizápalový a antioxidačný účinok. Doplnenie selénu v organickej väzbe, vitamínu C a E dáva istotu prítomnosti dostatočného množstva týchto látok s významnou funkciou v metabolizme spojivového tkaniva.

Obsah účinných látok v 1 tablete:
Glukozamín sulfát 500 mg, chondroitín sulfát 400 mg, metylsulfonylmetán 200 mg, kolagén II typu 60 mg, kurkumín 50 mg, kyselina hyalurónová 20 mg, vitamín C 30 mg, vitamín E 12,5 mg, organický selén 8,4 mg, aminokyseliny (lyzín, metionín, treonín, arginín), vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6, B12), chilín, biotín, niacín, pantotenát vápenatý, kyselina listová, vápnik, fosfor, sodík, ďalšie minerálne látky a stopové prvky, FE, ZN, CU, MN.

Dávkovanie:
Hmotnosť psa: Iniciačná dávka Udržiavacia dávka
1 – 5 kg: 1 tableta 1/2 tablety
5 – 10 kg: 1,5 tablety 1 tableta
10 – 25 kg: 2,5 tablety 1,5 tablety
25 – 45 kg: 3,5 tablety 2 tablety
45 a viac kg: 5 tabliet 2 – 3 tablety

Záruka 18 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh tablety
Určenie podpora pohybového aparátu
Vitamíny Nie
Určené pre pes
Farmársky produkt Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.8 cm
Výška výrobku 9.2 cm
Hĺbka výrobku 4.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 5.0 cm
Výška balenia 9.5 cm
Hĺbka balenia 4.8 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací