Tablet Apple iPad (2018) Wi-Fi 32 GB - Space Gray (MR7F2FD/A)

10% zľava
10%
Výrobca: Apple , Kategória: Dotykové tablety
Kód tovaru: APPMR7F2FDA

Dotykový tablet A Series A10, Quad-Core (2,37GHz), 9.7" 2048 x 1536 QXGA, Paměť 32 GB, RAM 2GB,Wi-Fi, Bluetooth, iOS 11,

369.00 €

Ušetríte: 10 % = 40.00 €

Naša cena s DPH:

329.00

Na splátky od: 10 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Apple iPad (2018) Wi-Fi, 32 GB, vesmírne sivá


Vyrovná sa počítaču. A nič sa mu nevyrovná.


Ako by vyzeral počítač, keby sme ho vynašli dnes? Bol by tak výkonný, že by zvládol akúkoľvek úlohu. Tak mobilný, aby sa dal zobrať všade. A tak intuitívny, že by bolo možné ho ovládať akýmkoľvek spôsobom – dotykom, klávesnicou, ale aj ceruzkou.* Dá sa povedať, že by to vlastne nebol „počítač“. Bol by to nový iPad.


* Apple Pencil a klávesnica sa predávajú zvlášť.


iPad (2018) Wi-Fi + Cellular
Výkon na všetko, čo práve robíš. Aj na to, čo ešte len objavíš.


 


Čip A10 Fusion. Skonštruovaný pre výkon.


64bitová architektúra. Štvorjadrové riešenie. Viac ako 3,3 miliárd tranzistorov. Ľudsky povedané: iPad je neskutočne rýchly. Čo sa hodí, ak chceš strihať 4K video, hrať graficky náročné hry alebo sa ponoriť do rozšírenej reality. 


iPad (2018) 
Jednoduchý multitasking.  Zjednoduší ti prácu.


iPad má dosť výkonu na to, aby utiahol niekoľko aplikácií súčasne. Môžeš chystať podnikateľský plán, zároveň si k nemu hľadať informácie na webe a debatovať s kolegom cez FaceTime. Znie to zložito, ale ide to jednoducho. 


iPad (2018) 
Ponor sa do rozšírenej reality.


Rozšírená realita (AR) je nová technológia, ktorá začleňuje virtuálne objekty do reálneho sveta. Všetky prvky iPadu – od displeja cez výpočetný výkon a kamery až po pohybové senzory – prispievajú k tomu, aby na ňom boli AR aplikácie ešte fantastickejšie ako predtým.


iPad (2018) 


Aplikácie pre rozšírenú realitu od základu menia tvoje možnosti. Uč sa v triede aj mimo nej. Rieš všedné problémy. Ponor sa do zábavy a hier. Možnosti rozšírenej reality na iPade sú nekonečné.


iPad (2018)
Tak všestranný, že je to tvoj zápisník, fotoaparát a všetko medzi tým. 


 


Apple Pencil.  Vymysli to. Zapíš si to.


iPad je od začiatku ďaleko všestrannejší ako papier. Teraz sa ňom vyjadríš rovnako prirodzene. Zapisuj si poznámky, maľuj vodovkami alebo podpíš zmluvu. Ide o bezprostrednú odozvu a presnosť do posledného pixela. Apple Pencil sa drží rovnako prirodzene ako ceruzka, ale urobíš s ním oveľa viac.


iPad (2018) 
Dva skvelé fotoaparáty, ktoré vedia viac ako len skvelé fotky.


Predným a zadným fotoaparátom iPadu urobíš nie len pekné fotky a krásne videá. Využiješ ich aj na skenovanie dokumentov, videohovory na FaceTime alebo napríklad na projektovanie interiéru v rozšírenej realite.


iPad (2018)
Pripoj akúkoľvek Bluetooth klávesnicu a píš.


Potrebuješ začať písať seminárku, e-mail alebo scenár? iPad má intuitívnu klávesnicu na obrazovke. Je ale kompatibilný aj s najrôznejšími Bluetooth klávesnicami.


iPad (2018)
Nabitý šikovnými východiskovými aplikáciami.


Nahraj skladbu v GarageBande, priprav si presvedčivú prezentáciu v Keynote, natoč a zostrihaj krátky film v iMovie. Na iPade máš kolekciu aplikácií Apple, v ktorých môžeš začať tvoriť hneď, ako ho vybalíš z krabice.


iPad (2018)  
Viac ako milión aplikácií pre iPad. A nekonečné možnosti pre teba.


Každá z 1,3 milióna aplikácií pre iPad je navrhnutá pre jeho veľký displej. Nájdeš si aplikácie na čokoľvek, čo chceš robiť – fotenie, kreslenie aj prácu. Stačí otvoriť App Store. Naši reaktori v ňom vyberajú aplikácie, ktoré najviac stoja za pozornosť. 


iPad (2018)
 Vezmi ho všade tam, kam ťa zavedie predstavivosť.


 


Tenký, ľahký, odolný. V troch neodolateľných farbách.


iPad váži menej ako pol kila a je 7,5 mm tenký, takže ho môžeš brať všade so sebou. Jeho odolná konštrukcia to vydrží. A ako je prenosný, tak je aj pekný. Je iba na tebe, či sa ti viac páči v striebornej, vesmírne sivej alebo novej zlatej farbe. 


iPad (2018) 
Rýchle pripojenie Wi-Fi


iPad podporuje Wi-Fi s rýchlosťou až 866 Mb/s. Takže môžeš cestou do práce pozerať na svoj obľúbený seriál, vyriešiť si e-maily pri káve alebo sa rovno z dovolenky pochváliť fotkami.


iPad (2018)


* Udávané rýchlosti vychádzajú z teórie a v praxi sa budú odlišovať podľa miestnych podmienok.
10 hodín na jedno nabitie.


iPad vydrží na batérii celý deň. Takže máš viac času na prehliadanie webu, písanie, kreslenie, prácu, nákupy alebo čokoľvek iné, čo potrebuješ.*


iPad (2018)


* Výdrž batérie sa odlišuje od používania a konfigurácie.
Maj všetky svoje veci v bezpečí, usporiadané a stále po ruke.


Na iCloude máš fotky, súbory aj poznámky zabezpečené a prístupné zo všetkých svojich zariadení. A v aplikácii Súbory sú pohromade všetky tvoje súbory vrátene tých, ktoré máš uložené na cloudových službách ako Google Drive, OneDrive alebo Box.


iPad (2018)
Neuveriteľná technológia, ktorá se neuveriteľne jednoducho používa.


 


Prejdi, klikni, zväčšuj. Jednoducho.


iPad je navrhnutý tak, aby sa choval úplne prirodzene. Aj keď si ho vezmeš do ruky prvý krát. Na nádhernom 9,7palcovom Retina displeji môžeš prezerať fotky, upravovať dokumenty aj organizovať súbory jednoduchými Multi-Touch gestami.


iPad (2018) 
Dock. Skratka k tvojim obľúbeným aplikáciám.


V iOS 11 je nový Dock stále po ruke. Stačí prejsť od spodného okraja obrazovky. Keď sa nemusíš vracať na plochu, je preskakovanie medzi aplikáciami dokonalo jednoduché. Tie najobľúbenejšie si do Docku pridáš. A bleskovo ich z neho otvoríš, keď chceš pracovať v multitaskingu.


 iPad (2018) 
Pretiahni čokoľvek kamkoľvek.


Preťahovanie navrhnuté pre Multi-Touch prostredie umožňuje jednoducho prstom presúvať bloky textu, obrázky a súbory medzi aplikáciami. Pridaj si do dokumentu fotku, aby zaujal. Alebo vlož prílohu do e-mailu. Keď potrebuješ presunúť niekoľko položiek súčasne, stačí iba párkrát kliknúť prstom.


 iPad (2018) 
Retina displej. Rovnako krásny ako funkčný.


Na 9,7palcovom Retina displeji ťa pohltí všetko, čo sa na iPade dá robiť. Či už spisuješ obchodný plán, alebo maľuješ majstrovské dielo, veľkorysého displeja s krásnym obrazom je radosť sa dotýkať. A o to presne ide.


iPad (2018) 
Bezpečné odomykanie pomocou Touch ID.


Touch ID umožňuje odomknúť iPad jednoducho a bezpečne. Stačí priložiť prst na snímač Touch ID.


iPad (2018)
Navrhnutý naozaj pre každého.


Najšikovnejšia je taká technológia, ktorú môže používať každý. Preto má iPad veľa funkcií na uľahčenie ovládania pre osoby s poruchami zraku, sluchu. motorických zručností, učenia a gramotnosti. Farby na displeji si môžu doladiť tak, aby bol čitateľnejší. Alebo si jeho obsah môžu rovno nechať prečítať.


iPad (2018)


iPad (2018)
Doplnky Pre ešte väčší zážitok z iPadu.


Vyber si zo širokej palety doplnkov, ktoré ti pomôžu dostať z iPadu čo najviac. Od odolných krytov a puzdier až po Apple Pencil a Bluetooth klávesnice. A ponuka doplnkov pre tých, ktorých zaujímajú fotografie, hry alebo hudba, je ešte bohatšia. 


iPad (2018) příslušenství

Vyrovná se počítači. A nic se mu nevyrovná.
Jak by vypadal počítač, kdybychom ho vynalezli dneska? Byl by tak výkonný, aby zvládl jakoukoli úlohu. Tak mobilní, aby se dal vzít všude. A tak intuitivní, že by šel ovládat jakýmkoli způsobem – dotykem, klávesnicí, klidně i tužkou.1 Dá se říct, že by to vlastně nebyl „počítač“. Byl by to nový iPad.

Čip A10 Fusion. Zkonstruovaný pro výkon.
64bitová architektura. Čtyřjádrové řešení. Přes 3,3 miliardy tranzistorů. Lidsky řečeno: iPad je neskutečně rychlý. Což se hodí, když chceš střihat 4K video, hrát graficky náročné hry nebo se ponořit do rozšířené reality.

Snadný multitasking. Usnadní ti práci.
iPad má dost výkonu na to, aby utáhl několik aplikací najednou. Můžeš chystat podnikatelský plán, zároveň si k němu hledat informace na webu a debatovat s kolegou na FaceTimu. Zní to složitě, ale jde to snadno.

Ponoř se do rozšířené reality.
Rozšířená realita (AR) je nová technologie, která začleňuje virtuální objekty do reálného světa. Všechny prvky
iPadu – od displeje přes výpočetní výkon a kamery až po pohybové senzory – přispívají k tomu, aby na něm byly AR aplikace ještě fantastičtější než dřív.

Aplikace pro rozšířenou realitu od základu proměňují tvoje možnosti. Uč se ve třídě i mimo ni. Řeš všední problémy. Ponoř se do zábavy a her. Možnosti rozšířené reality na iPadu jsou nekonečné.

Tak všestranný, že je to tvůj zápisník, foťák a všechno mezi tím.

Apple Pencil. Vymysli to. Zapiš si to.
iPad je od začátku daleko všestrannější než papír. Teď se na něm vyjádříš stejně přirozeně. Zapisuj si poznámky, maluj vodovkami nebo podepiš smlouvu. Jde to s bezprostřední odezvou a přesností do posledního pixelu. Apple Pencil se drží stejně přirozeně jako tužka, ale uděláš s ním daleko víc.

Dva skvělé fotoaparáty, které umí víc než jen skvělé fotky. Předním a zadním fotoaparátem iPadu uděláš nejen pěkné fotky a krásná videa. Využiješ je i na skenování dokumentů, videohovory na FaceTimu nebo třeba projektování interiéru v rozšířené realitě.

Připoj jakoukoli Bluetooth klávesnici a piš.
Potřebuješ se dát do psaní seminárky, e-mailu nebo scénáře? iPad má intuitivní klávesnici na obrazovce. Je ale kompatibilní i s nejrůznějšími Bluetooth klávesnicemi.

Nabitý šikovnými výchozími aplikacemi. Nahraj skladbu v GarageBandu, nachystej si přesvědčivou prezentaci v Keynotu, natoč a sestřihej krátký film v iMovie. Na iPadu máš kolekci aplikací Apple, ve kterých můžeš začít tvořit hned, jak ho vybalíš z krabice.

Přes milión aplikací pro iPad. A bezpočet možností pro tebe. Každá z 1,3 miliónu aplikací pro iPad je navržená pro jeho velký displej. Najdeš si aplikace na cokoli, co chceš dělat – focení, kreslení i práci. Stačí otevřít App Store. Naši redaktoři v něm vybírají aplikace, které nejvíc stojí za pozornost.

10 hodin na jedno nabití. iPad vydrží na baterii celý den. Takže máš víc času na prohlížení webu, psaní, kreslení, práci, nákupy a cokoli jiného, co potřebuješ.

Měj všechny svoje věci v bezpečí, uspořádané a stále po ruce. Na iCloudu máš fotky, soubory i poznámky zabezpečené a přístupné ze všech svých zařízení. A v aplikaci Soubory jsou pohromadě všechny tvé soubory včetně těch, co máš uložené na cloudových službách jako Google Drive, OneDrive nebo Box.

Přejeď, klepni, zvětšuj. Jednoduše. iPad je navržený tak, aby se choval naprosto přirozeně. I když ho vezmeš do ruky poprvé. Na nádherném 9,7palcovém Retina displeji můžeš prohlížet fotky, upravovat dokumenty i organizovat soubory snadnými Multi-Touch gesty.

Dock. Zkratka k tvým oblíbeným aplikacím. V iOS 11 je nový Dock pořád po ruce. Stačí přejet od spodního okraje obrazovky. Když se nemusíš vracet na plochu, je přeskakování mezi aplikacemi dokonale snadné. Ty nejoblíbenější si do Docku přidáš. A bleskově je z něj otevřeš, když chceš pracovat v multitaskingu.

Přetáhni cokoli kamkoli. Přetahování navržené pro Multi-Touch prostředí umožňuje snadno prstem přesouvat bloky textu, obrázky a soubory mezi aplikacemi. Přidej do dokumentu fotku, aby zaujal. Nebo vlož přílohu do e-mailu. Když potřebuješ přesunout několik položek najednou, stačí jen párkrát klepnout prstem.

Retina displej. Stejně krásný jako funkční. Na 9,7palcovém Retina displeji tě pohltí všechno, co se na iPadu dá dělat. Ať sepisuješ obchodní plán, nebo maluješ mistrovské dílo, velkorysého displeje s krásným obrazem je radost se dotýkat. A o to přesně jde.

Bezpečně odemykej pomocí Touch ID. Touch ID umožňuje odemykat iPad snadno a bezpečně. Stačí přiložit prst na snímač Touch ID.

Navržený opravdu pro každého. Nejšikovnější je taková technologie, kterou může používat každý. Proto má iPad spoustu funkcí na usnadnění ovládání pro osoby s poruchami zraku, sluchu, motorických dovedností, učení a gramotnosti. Barvy na displeji si můžou doladit tak, aby byl čitelnější. Nebo si jeho obsah rovnou nechat přečíst.

iOS Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. Prostředí iOS na iPhonu a iPadu je neuvěřitelně flexibilní a praktické. Krásně vypadá a snadno se ovládá. Inteligentní návrhy se zobrazují, právě když je potřebuješ. A vyspělé technologie chrání tvoje soukromí a zajišťují bezpečnost. Jakmile iOS vyzkoušíš, pochopíš, proč tolik lidí nedá na iPhone a iPad dopustit.

Klepni. Přejeď. Posouvej. Vždyť to znáš. Celý iOS je od základu navržený pro dotykové ovládání. Takže se svým zařízením umíš hned, jak ho vezmeš do ruky. Klepneš na aplikaci a začneš pracovat – nebo si hrát. Přejetím doprava se podíváš, co tě dneska čeká. A během pár sekund projedeš tisíce fotek. iOS po všech stránkách krásně vypadá i krásně funguje.

Zvládne víc než kdy dřív. A ty taky. iPhone a iPad jsou s iOS 11 ještě šikovnější a víc ti rozumí. Nové funkce a vylepšení ti umožní pracovat podstatně líp. V aplikaci Soubory máš pohromadě všechna svoje data. Přes nový Dock se na iPadu rychle dostaneš k nejpoužívanějším aplikacím. Těch můžeš mít otevřených několik zároveň, dokonce se mezi nimi dá i snadno přetahovat text, fotky a soubory.

Všude kolem je nový svět. iOS je největší platforma pro rozšířenou realitu na světě. Ve hrách a aplikacích na tebe čekají úžasné zážitky, které daleko přesahují obrazovku. Pomocí nejnovějších technologií rozšířené reality si digitálně promítneš nový interiér, bez rozebírání prozkoumáš objekt zevnitř anebo se projdeš s dinosaury. Fantazii se meze nekladou.

Všechny soubory máš v bezpečí. A dají se snadno sdílet. iCloud bezpečně ukládá tvoje fotky, videa, dokumenty, hudbu, aplikace, soubory a další data – a udržuje je aktuální na všech tvých zařízeních. Takže se kdykoli a kdekoli dostaneš ke všemu, co zrovna potřebuješ.

Obsah balení iPad
USB kabel s konektorem Lightning
USB napájecí adaptér

Apple Pencil není součástí balení

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MR7F2FD/A
Obrazovka
Uhlopriečka displeja (palce) 9.7 "
Rozlíšenie displeja 2048 x 1536 bodov
IPS LCD
Procesor
Počet jadier štvorjadrový procesor
Typ procesora Apple A Series
Označenie procesoru A10
Frekvencia procesoru 2370 MHz
Pamäť
Kapacita flash pamäte 32 GB
Veľkosť pamäte RAM 2GB
Senzory
Áno
Áno
Fotoaparát
Web kamera predná, zadná
Rozlíšenie prednej kamery 1 Mpx
Rozlíšenie zadnej kamery 8 Mpx
Komunikácia
Áno
Áno
Nie
4G/LTE Nie
GPS Nie
Integrovaný mikrofón Áno
Vstupy a výstupy
Čítačka pamäťových kariet Nie
Podporované pamäťové karty nepodporuje pamäťové karty
Áno
Lightning konektor
-
Dokovacia klávesnica Nie
Batéria
Výdrž batérie 10 hod.
Kapacita akumulátora 8827 mAh
Operačný systém
Operačný systém PDA iOS 11
OS v češtine Áno
Ďalšie parametre
Obsah pre deti a školákov Áno
Apple iPad 9.7" (2017)
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 16.9 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hĺbka výrobku 0.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.0 cm
Výška balenia 6.5 cm
Hĺbka balenia 18.5 cm
Váha balenia 0.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu