Vyhrajte kávovar Infinissima Touch s NESCAFE Dolce Gusto a pripravte si aj u vás doma tu najlepšiu kávu

Zišiel by sa vám nový kávovar, ale práve teraz nie je vhodná chvíľa na to, aby ste si ho kúpili? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte NESCAFÉ Dolce Gusto!
Kompaktný kapsulový Infinissima Touch sa zmestí do každej domácnosti. Napriek svojim rozmerom dokáže pripraviť až 20 kávových kreácií, môžete teda experimentovať s chuťami aj veľkosťami nápojov, dokonca si vyberiete z horúcich a studených nápojov. Šikovný pomocník disponuje energeticky úsporným režimom Eko, vďaka ktorému sa kávovar po 1 minúte nečinnosti vypne, znižuje tak spotrebu a šetrí vaše financie aj životné prostredie.
 
Flat White, Cold Brew, klasické espresso alebo čokoládový nápoj? Stačí si iba vybrať zo širokej ponuky kapsúl, zakúpiť si tri balenia a môžete začať súťažiť!

Ako môžem vyhrať kávovar?
1) Kúpte si aspoň 3 balenia kapsulovej kávy NESCAFÉ Dolce Gusto v čase konania akcie.
2) Na webe zaškrtnite súhlas s kompletnými pravidlami súťaže a so spracovaním osobných údajov. V prípade nesúhlasu nie je možné pokračovať.
3) Vložte 3 unikátne kódy z balenia kapsúl NESCAFÉ Dolce Gusto zakúpených po 10. 11. 2021.
4) Vyplňte dátum nákupu kávy, meno, priezvisko a e-mailovú adresu.
5) Po odoslaní formulára a splnení všetkých podmienok vám bude zaslaná správa o zaradení do súťaže.
6) Výhry budú výhercom odovzdané formou kódu, ktorý uplatní pri nákupe kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto Infinissima Touch Krups na stránkach značky.
7) Kompletné pravidlá akcie sú k dispozícii na stránkach značky.

Akcia platí do 10. 12. 2021, alebo do rozdania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: