Sušičky Bosch – váš tromf voči jeseni

Kde usušiť bielizeň, keď začne tá pravá jeseň? Ideálne v sušičke bielizne Bosch

Keď začne jeseň, už nebude tak jednoduché sušiť bielizeň vonku na šnúre. Začneme sušiť na sušiaku, ale to má niekoľko nevýhod. Bielizeň sa usuší, ale v bytoch a domoch sa zráža vlhkosť z usušenej bielizne. To je dôvod, prečo sa zamyslieť nad sušičkou a jej použitím. Vo firme Bosch to veľmi dobre vedia, a preto vyvinuli sušičku bielizne, ktorá sa o všetko postará. Sušičky WTW85460BY a WTW83460BY používajú technológiu tepelného čerpadla a SelfCleaning Condenser™. Tepelné čerpadlo zaistí najúspornejší sušenie. Pomocou patentovanej technológie SelfCleaning Condenser™, ktorá sa postará o automatické čistenie kondenzátora, nedochádza už k navyšovaniu nákladov na spotrebu energie.

Ako zaistiť, aby sme bielizeň nepresušili?

Pri tomto na nás vo firme Bosch opäť mysleli a sušičky vybavili senzormi, ktoré kontrolujú samotnú vlhkosť v sušičke. Tieto senzory pravidelne kontrolujú aktuálnu vlhkosť a tým sa starajú, aby sušička bielizeň nepresušila, alebo dokonca nedosušila. Aby sušička všetko správne usušila, neodporúča sa v priebehu sušenia (napríklad po jednej hodine sušenia) pridať práve vypraný kúsok oblečenia, ktorý nutne potrebujeme. Zvýši sa vlhkosť a tým pádom ostatnú bielizeň presuší.

Neutrácajme zbytočne za prostriedky

Sušičky bielizne majú tú výhodu, že sa už nemusíme starať o to, aby bola bielizeň krásne nadýchaná a pridávať k praniu aj aviváž. Sušička rovnako väčšinu aviváže „vyfúka“ tým, ako v nej neustále cirkuluje vzduch. Preto používajte aviváž s rozvahou a nanajvýš podľa návodov na obale. Väčšinou sami zistíte, že ju už nepotrebujete.

Teraz vaše oblečenie pretrvá všetky módne trendy

Prešívanú zimnú bundu musíme sušiť inak ako džínsy. Pomocou jemne teplého vzduchu, mnohých špeciálnych programov a bubna so štruktúrou, ktorá chráni tkaninu, vám sušičky Bosch vždy poskytnú tú najlepšiu starostlivosť pre každý typ bielizne, nech už vyžaduje čokoľvek.