Sušička ovocia Concept SO2020 biela

Výrobca: Concept , Kategória: Sušičky ovocia
Kód tovaru: CONSO2020

Otáčajúce sa sušiace pláty: Nie
Regulácia teploty: Áno
Príkon sušičky ovocia: 500 W
Počet sušiacich plátov: 9
Značky: Concept

Zistiť dostupnosť

Concept SO2020, biela


Sušička ovocia Concept SO2020 v bielom spracovaní predstavuje najzdravší spôsob, ako uchovávať potraviny, ktoré navyše zostanú plné vitamínov. Vďaka domácemu sušeniu potravín máte dokonalý prehľad o tom, čo každá vysušená pochutina obsahuje. Nie je potrebné pridávať cukor, konzervačné látky ani farbivá. Sušené pokrmy sú bohaté na živiny, ktoré by sa iným spôsobom úpravy mohli stratiť.


Skvelý pomocník do každej domácnosti


Sušička ovocia s príkonom 500 W vám ponúkne deväť transparentných plát s priemerom 33 cm, na ktorých si môžete usušiť obľúbené ovocie, nazbierané huby alebo tiež bylinky na čaj. Vďaka ich priehľadnému spracovaniu môžete jednoduchým pohľadom kontrolovať stav sušených potravín. Sušička Concept umožňuje plynulú reguláciu nastavenia teploty v rozsahu od 35 – 70 °C. Spotrebič je vybavený LED displejom a praktickým digitálnym časovačom od 1 do 48 hodín. Ten môžete využiť na nastavenie doby sušenia, po ktorej ukončení budete upozornení zvukovým signálom a spotrebič sa potom automaticky vypne. Motor sa v sušičke nachádza v spodnej časti, a tak teplo stúpa zospodu nahor. Aby sušenie potravín prebiehalo rovnomerne vo všetkých poschodiach, o to sa postará integrovaný ventilátor.


I pre raw nadšencov


Sušička potravín nepredstavuje len sezónnu záležitosť pre usušenie ovocia alebo húb. Po celý rok ju môžu využiť zástancovia raw stravovania a všetci tí, ktorí dávajú prednosť zdravému životnému štýlu. Súčasťou výbavy prístroja sú totiž tiež dva RAW tácky. RAW strava je založená na konzumácii potravín, ktoré boli upravované s teplotou maximálne 42 °C. Túto, aj nižšiu teplotu, si sami nastavíte pomocou už spomínanej plynulej regulácie teploty. Výhoda takto upravenej potravy spočíva v tom, že v nej zostanú zachované vitamíny citlivé na teplotu, a ďalšie výživné látky. Uchovajte šetrne výživovú hodnotu potravín so sušičkou ovocia Concept. Pre zaistenie bezpečnosti pri používaní je sušička ovocia Concept vybavená poistkou proti prehriatiu. Hmotnosť produktu je 3,4 kg a jeho rozmery predstavujú 36,8 x 33,5 x 33,5 cm.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Nie
Počet sušiacich plátov 9
500 W
Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.0 cm
Výška balenia 38.0 cm
Hĺbka balenia 34.0 cm
Váha balenia 3.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu