Sušička bielizne Bosch Serie 4 WTH85207BY biela

Výrobca: Bosch , Kategória: Sušičky bielizne
Kód tovaru: BOSWTH85207BY

Rozšírená záruka značky: Nie
Profesionálny výrobok: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Vnútorné osvetlenie bubna: Nie
Zmena otvárania dverí: Nie
Odpadová hadica súčasťou balenia: Áno
Možnosť odvodu kondenzátu: Áno
Hybridná sušička: Nie

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

Zistiť dostupnosť

Sušička Bosch ako veľký pomocník v domácnosti. Viac si prečítate tu.

Bosch WTH85207BY


Sušička s tepelným čerpadlom Bosch WTH85207BY je prispôsobená pre 8 kg bielizne. Systém šetrného sušenia SensitiveDrying sa perfektne postará o dokonalý výsledok. Nerezový bubon má špeciálnu štruktúru a unášača, vďaka ktorým je vaša bielizeň ako v bavlnke. Medzi ďalšie prednosti sušičky sa radí EasyClean filter s ľahkým čistením kondenzátora, antivibračný dizajn pre tichú prevádzku bez vibrácií alebo funkcie na rýchle sušenie.


Senzorová technológia


Senzory AutoDry v sušičke neustále monitorujú teplotu a vlhkosť, a tým zabránia tomu, aby bola bielizeň presušená alebo vlhká. Dokážu ho ochrániť pred vysokými teplotami, takže výsledok bude vždy perfektný. Na veľkom LED displeji vidíte zvyškový čas, špeciálne funkcie alebo možnosť nastavenia konca programu až za 24 hodín. Ukončenie programu ohlasuje signál. Súčasťou je aj detský zámok. Sušička bielizne Bosch WTH85207BY je priateľská ku klíme. Má chladiace médium (R290), ktoré je najšetrnejšie k životnému prostrediu.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • EasyClean filter pomôže ľahkej údržbe vašej sušičky
  • Auto Dry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • AntiVibration Design: mimoriadne stabilný a obzvlášť tichý vďaka špeciálnej ochrane proti vibráciám
  • Program Rýchle sušenie usuší vašu bielizeň podstatne rýchlejšie
  • Systém šetrného sušenia SensitiveDrying

  


Sušička Bosch WTH85207BY má senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zvyškovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usuší presne tak, ako potrebujete.

  


Šetrná k životnému prostrediu   


Sušičky s tepelným čerpadlom sú teraz vybavené ekologickým chladiacim médiom R290. Jedná sa o prírodné chladivo, ktoré je v celosvetovom meradle najšetrnejšie prírodné chladivo dostupné na trhu.

 


Šetrné sušenie bielizne


Špeciálny dizajn bubna v sušičkách Bosch má jedinečnú štruktúru a tvarované unášače. Vaša bielizeň bude počas sušenia jemne našuchorená a zníži sa množstvo záhybov. Funkcia SensitiveDrying System zaistí šetrné sušenie a bubon bude k vašej bielizni ešte ohľaduplnejší. S jemne vysušenou bielizňou sa budete cítiť ako v bavlnke.

 


Viac stability, menej hluku a vibrácií


Bočný dizajn sušičiek je skonštruovaný tak, aby obmedzil vibrácie a zaistil sušičke väčšiu stabilitu. Tým sa taktiež reguluje hladina hluku a vďaka tomu sú sušičky Bosch veľmi tiché. Okrem iného je bočný dizajn sušičky veľmi pútavý na pohľad.

 


Jednoducho a prehľadne


Trváme na tom, že čím dokonalejšia je technológia, tým jednoduchšie musí byť jej používanie. V jednoduchosti je krása. Stačí jeden otočný volič a vyberiete jednoducho akýkoľvek program počas chvíľky. Už žiadne zložíte nastavovanie. Všetky informácie vidíte na veľkom a prehľadnom displeji. Všetko je teda pod kontrolou.

 


Rôzne oblečenie si žiada rôzne programy


Preto má sušička Bosch na výber veľkú škálu programov. Napr. pre perie, vlnu, uteráky, športové a fitness oblečenie. Vášmu oblečeniu tak bude poskytnutá tá najlepšia starostlivosť.

 


Rýchlo, rýchlo!


Pre sušičku Bosch to nie je žiadny problém. 40-minútový program na rýchle sušenie je vhodný pre menšie množstvo oblečenia zo syntetického materiálu a tenkých tkanín. Presný systém kontroly postráži teplotu a sleduje stupeň vlhkosti oblečenia v reálnom čase. Oblečenie si tak môžete obliecť ihneď po vytiahnutí zo sušičky

 


Viac miesta, viac pohodlia


Úspora času aj miesta, so sušičkami budete mať oboje. Že vám doma prekáža sušiak? S tým je koniec. Sušička vám uľahčí život a ušetrí miesto v domácnosti. Navyše bude vaša bielizeň jemná, príjemná, zdravá a váš život tak bude jednoduchší.


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Vyhotovenie sušičky kondenzačná
Otváranie dverí pravé
Hĺbka sušičky 59.9 cm
65.2 cm
Výška sušičky 84.2 cm
Šírka sušičky 59.8 cm
Spotreba
A++
Úsporný spotrebič Nie
Spotreba energie pri sušení 1.87 kWh
236 kWh
14 EUR
71 EUR
142 EUR
Objemové vlastnosti
8 kg
Programy / funkcie
Počet programov 15
bavlna, snadno udržovatelné, košile/halenky, jemné, ručníky, mix, rychlý 40', sport/fitness, vlna závěr, časový program studený, časový program teplý; TouchControl tlačítka: šetrný, snadné žehlení, délka programu, jemné nastavení stupně sušení, 24 hod. od
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
LED displej
Nie
Áno
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Nie
Farba sušičky biela
Nie
Vnútorné osvetlenie bubna Nie
Áno
Odpadová hadica súčasťou balenia Áno
Nie
Profesionálny výrobok Nie
Rozšírená záruka značky Nie
-
65 dB
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.2 cm
Hĺbka výrobku 59.9 cm
Hmotnosť výrobku 46.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 62.0 cm
Výška balenia 88.0 cm
Hĺbka balenia 67.5 cm
Váha balenia 47.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu