Sušička bielizne Beko EDE8635RX0 biela

výpredaj
Výrobca: Beko , Kategória: Sušičky bielizne
Kód tovaru: BEKEDE8635RX0

Sušička s tepelným čerpadlem v en. třídě A+++ s kapacitou 8 kg prádla, vnitřním osvětlením bubnu a senzorem sušení

Zistiť dostupnosť

Beko EDE 8635 RX0


Vešanie vypranej bielizne na sušiak zaberie veľa času aj miesta. Uľahčite si život zaobstaraním kondenzačnej sušičky Beko EDE 8635 RX0, ktorá sa o každý kúsok vášho oblečenia spoľahlivo postará. Spotrebič sa radí do najúspornejšej energetickej triedy A+++. K svojmu chodu inovatívne tepelné čerpadlo EcoGengle, ktoré umožňuje sušenie bielizne pri nízkych teplotách, aby nedochádzalo k vyblednutiu farieb alebo poškodeniu jemných tkanín. Svoju kapacitu sušenia 8 kg na jeden cyklus je možné prístroj využiť aj v stredne veľkých domácnostiach so štyrmi alebo piatimi členmi.


Odložený štart


Vyberte si z bohatej ponuky 16 rôznych programov, aby ste dosiahli požadované výsledky. Menu je v češtine, takže ovládanie bude pre každého hračkou. K bezproblémovému chodu prispieva signalizácia upozorňujúca na plný tank na vodu a na nutnosť výmeny zaneseného filtra. Integrovaný senzor sušenia neustále monitoruje úroveň vlhkosti vo vnútri bubna a upravuje parametre sušiaceho programu tak, aby bolo oblečenie svieže, jemné a voňavé s maximálnou úsporou. Pre ešte väčší užívateľský komfort si nastavte odložený štart a vracajte sa domov k už usušenej bielizni bez záhybov, ktoré nemusíte ani žehliť, iba ho stačí poskladať a schovať do skrine.


Integrovaný senzor upraví parametre sušenia pre konkrétny typy látok, aby nedošlo k ich poškodzovaniu!

 


Detský zámok


Po spustení programu možno aktivovať elektronický detský zámok. Ten zaručí, že kým sušička neskončí svoj cyklus, nemôže dôjsť k zmene programu, aby nedošlo k poškodeniu bielizne v bubne.


 Nízka spotreba


Sušička k svojmu chodu využíva inovatívne tepelné čerpadlo EcoGentle. To zaručí, že je sušenie nielen efektívny, ale aj šetrné. Vďaka sušeniu pri nižších teplotách sa zamedzuje blednutiu farieb a spotreba energie klesá až o 73% oproti bežným sušičkám.


 Nočný program


Nechajte prístroj pracovať v čase, keď spíte, a majte bielizeň pripravenú hneď ráno, ako vstanete. Aktivujte nočný program vyznačujúci sa až o 50% nižšou hlučnosťou oproti štandardným sušiacom režimom a majte istotu, že chod zariadenia nebude rušiť ostatných členov rodiny ani susedov.


 Sušenie bez pokrčenia


Počas sušenia je aktívny automatický systém chrániaci bielizeň proti pokrčeniu, aby ste ho po usušení mohli iba vytiahnuť a ihneď poskladať bez nutnosti žehlenia. Zamedzenie tvorby záhybov je dosiahnuté šetrným otáčaním bubna po skončení programu.


 Zmena otvárania dvierok


V závislosti od konkrétneho priestoru vo vašej domácnosti si vyberte, či chcete dvierka spotrebiča otvárať doprava, alebo doľava. Prerobenie je jednoduché a nezaberie vám veľa času.


 


 
Šetrí čas aj prácu


Sušička Beko sa stane nevyhnutným pomocníkom vo vašej domácnosti. Zabudnite na žehlenie bielizne alebo ručné vešanie na sušiak. Upravte si parametre sušenia podľa konkrétneho oblečenie, zvoľte odložený štart alebo aktivujte požadovaný program zo širokej ponuky, napr. Rýchle sušenie Xpress.

Bielizeň bez alergénov


Program BabyProtect zabezpečí, že sušené oblečenie bude hygienicky čisté. Preto sa spotrebič výborne hodí do domácností s malými deťmi alebo alergikov, pretože bielizeň bude bez alergénov či zvyškov pracieho prášku, ktoré by mohli vyvolať podráždenie a nepríjemné svrbenie pokožky.

Kompaktný dizajn


Vhodná do rodinnej vily aj panelového bytu. Sušičku môžete bez ťažkostí umiestniť kamkoľvek, kde pre ňu nájdete miesto. Otočte si otváranie dvierok podľa vlastnej potreby, aby ste sa dovnútra dostali vždy pohodlne. Ako bonus navyše môžete dokúpiť medzikus a postaviť sušičku na práčku, čím vám do šírky nezaberie ani milimeter priestoru navyše.

Rýchle výsledky


Nečakajte pol dňa, kým bielizeň bude suchá. S programami sušičky Beko sa požadovaných výsledkov dočkáte v priebehu niekoľkých desiatok minút. Oblečenie bude svieže, čisté, suché a zmyselne prevoňané. Postará sa o to kvalitný nerezový bubon AquaWave, ktorý zaistí šetrné zaobchádzanie s každým druhom tkanín.


EDE 8635 RX0 Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem

 • Náplň prádla: 8 kg
 • Energetická třída A+++(-10%)
 • Objem bubnu : 118 litrů
 • Spotřeba el.energie : 160 kWh/ rok
 • Hlučnost 65 dB(A)
 • 16 programů – Jeans, Denní, Xpress, Woolmark, Noční, BabyProtect
 • Jemné, Časové programy, Košile, Bavlna na žehlení, Bavlna do skříně,
 • Bavlna suchá extra, Syntetika k žehlení, Syntetika do skříně,
 • Osvěžení, Mix
 • Český popis programů
 • Odložený konec sušení 0-24 hod,
 • Dětský zamek
 • Možnost připojení na odpad
 • Signalizace plného tanku na vodu, Signalizace čistoty filtru
 • Vnitřní osvětlení, Senzor sušení
 • Nerezový buben Aquawave pro šetrné sušení
 • Automatická ochrana proti zmačkání
 • S-shape boční stěny pro zvýšení stability
 • Rozměry VxŠxH: 85 x 60 x 65,4 cm

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Typ sušičky kondenzačná
Spotreba
A+++
159 kWh
Odhadované náklady sušenia za 1 rok 33 EUR
167 EUR
Odhadované náklady sušenia za 10 rokov 334 EUR
Programy / funkcie
Počet programov 16
Para Nie
Nie
áno
Áno
Zvukový signál Áno
Objemové vlastnosti
8 kg
Ďalšie parametre
Nie
Vnútorné osvetlenie bubnu Áno
Áno
Odpadové hadice súčasťou balenia Áno
Značka kvality dTest Áno
Profesionálny výrobok Nie
66 dB
Zmena otvárania dverí Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 65.4 cm
Hmotnosť výrobku 51.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.0 cm
Výška balenia 88.5 cm
Hĺbka balenia 66.5 cm
Váha balenia 53.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu