So šikovnými parťákmi od Apple štúdium chutí!

Pripravte sa na štúdium vyladenými produktami od Apple a pripojte sa k miliónovej mase spokojných užívateľov, ktorí sa svojich jabĺčok nevedia nabažiť. Zvládajte aj tie najväčšie výzvy s ľahkosťou a vychutnajte si kopec zaslúženej zábavy!

Základom každého študentského vrecka je iPhone. Ponúka totiž všetko, čo od smartfónu očakávate v tej najvyššej kvalite. Bez ohľadu na to, ktorý z množstva modelov si vyberiete, získate ohromujúci výkon, nádherný nadčasový dizajn podčiarknutý Retina displejom, hromadu parádnych aplikácií a mnoho ďalších super vychytávok.

Na prednáškach, ako aj pri vypracúvaní zadaní a domácich úloh rozhodne oceníte spoľahlivý a výkonný iPad v kombinácii so šikovným perom Apple Pencil. Pre tých najambicióznejších, je ideálnou voľbou MacBook - Air alebo Pro. Oba modely vás podržia nekompromisným výkonom, perfektným rozlíšením, ktoré ocenia aj profi grafici, a samozrejme, extrémne vysokou výdržou.

Bola by škoda vynechať vymakané doplnky. K tým najpraktickejším a zároveň najpopulárnejším patria jednoznačne hodinky Apple Watch, s ktorými budete mať prehľad kdekoľvek ste, a najmä športovci isto ocenia, že telefón môžu pokojne nechať na poličke. Rovnako praktické sú aj štýlové slúchadlá Beats, ktoré vás nenechajú v (š)tichu. A napokon, po náročnom dni sa dáte do pohody a oddýchnete si Apple TV pri obľúbenom seriály, filme či hre. Produkty Apple vám zachutia!

Vykročte do novej etapy štúdia s tými najlepšími parťákmi!

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: