Stolný počítač Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)

Výrobca: Dell , Kategória: Stolné PC
Kód tovaru: DLL4CF9K

Značky: Dell
Typ procesora: INTEL Core i5 Comet Lake
Počet jadier: 6
Označenie procesora: 10505
Frekvencia procesora: 3 200 MHz
Frekvencia procesora (maximálna): 4 600 MHz
Veľkosť pamäte RAM: 8 GB
Typ pamäti: DDR4

Zistiť dostupnosť

Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K), čierna


Pracovná stanica typu Mini Tower Dell OptiPlex 3080 SFF prináša vyladený výkon jednotlivých komponentov pre perfektnú odozvu a rýchlosť profesionálnych aplikácií, vysokú spoľahlivosť a v neposlednom rade aj elegantný priemyselný dizajn skrine formátu Mini ITX, ktorý sa bude dokonale hodiť do pracovného prostredia moderných kancelárií. Pochádza z dielne firmy Dell, ktorá je dlhodobým partnerom ambicióznych podnikov i firiem, ktoré každý deň zaisťujú chod ľudskej spoločnosti ako celku.


Zostava Dell OptiPlex 3080 prináša solídny výkon na pracovné nasadenie vo výpočtových aplikáciách a umožní prácu v hneď niekoľkých programoch naraz, čo zvýši vašu efektivitu. Srdcom zostavy je moderný šesťjadrový procesor Intel Core i5-10505 s vysokou maximálnou frekvenciou až 4,6 GHz a solídnym jednovláknovým aj viacvláknovým výkonom. Podporený je navyše 8 GB operačnej pamäte DDR4 s frekvenciou 2 666 MHz a dedikovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 630, ktorá dokáže spoľahlivo zobraziť 4K obsah vo vysokej kvalite či pripojení viacerých monitorov na zobrazenie všetkých informácií, ktoré budete práve potrebovať. Pripojenie k sieti je možné následne realizovať cez dnes už klasický port Ethernet.


Rýchle načítanie všetkých aplikácií aj operačného systému potom nebude problém so spoľahlivým PCIe M.2 SSD úložiskom s kapacitou 256 GB. Vy tak strávite menej času čakaním a viac pohodlnou pracovnou činnosťou.


Rozšírená konektivita pre efektívnejšiu prácu


Pre bohaté možnosti konektivity sú pripravené 4 USB 3.2 porty4 ďalšie USB 2.0 a taktiež výstupy typu HDMI a DisplayPort na pripojenie špičkových 4K monitorov. To všetko je potom uložené v kompaktnej skrini s ikonickým logom Dell formátu Small Form Factor.


Vďaka prítomnosti dodávaného operačného systému Windows 10 Pro stačí počítač vybaliť zo škatule, pripojiť potrebné káble a ihneď začať inštalovať vaše pracovné aplikácie. Súčasťou balenia je aj klávesnica KB216 v českom layoute a myš Dell MS116.
 Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Pracovná a multimediálna počítačová zostava
 • Solídny výkon vo všetkých aplikáciách zaistí šesťjadrový procesor Intel Core i5-10505 z rodiny Comet Lake
 • Rýchle SSD úložisko s kapacitou 256 GB umožní bleskové načítanie operačného systému a jednotlivých programov
 • 8 GB operačnej pamäte DDR4 prispeje k možnosti mať spustených niekoľko aplikácií či ich inštancií zároveň
 • Skriňa vo vyhotovení Small Form Factor s priemyselným dizajnom a ľahko prístupným predným panelom
 • 4× USB 3.2, 4× USB 2.0 porty na pohodlné pripojenie všetkých periférií
 • Predinštalovaný systém Windows 10 Pro
 • Jednoduché pripojenie 4K monitorov cez rozhranie HDMI a DisplayPort

 


 


Pracovná a multimediálna počítačová zostava s moderným štvorjadrovým procesorom Intel 10. generácie a 8 GB operačnej pamäte. Je určená na pohodlnú kancelársku prácu aj multimediálne použitie, pričom vďaka novému systému chladenia prináša oveľa stabilnejšiu a pohodlnejšiu činnosť. V balení s predinštalovaným operačným systémom Windows 10 Pro, takže ihneď po prvotnom nastavení môžete začať pracovať alebo sa baviť.

  


Profesionálna zostava s unikátnymi technológiami


Cenovo dostupné, ale zároveň vysoko sofistikované počítačové zostavy radu OptiPlex 3080 ponúkajú skvelý výkon za cenu, ktorá vyhovuje rozpočtom jednotlivcov i organizácií. Vďaka možnostiam profesionálneho nasadenia, kompaktnému priemyselnému dizajnu a rýchlemu, spoľahlivému a ekonomicky úspornému riešeniu Dell sa môžete plne sústrediť na svoju prácu a zvládnuť jej viac za menej času.


 


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)
 


Využite silu aplikačného výkonu moderného 6-jadrového procesora


6 rýchlych jadier so skvelým výkonom a vysokou maximálnou frekvenciou až 4,6 GHz. Moderný procesor Intel Core i5-10505 z rodiny procesorov Comet Lake bez problémov zvládne celodennú prácu v náročných výpočtových programoch, ale taktiež sa skvele hodí aj pre multitasking v rámci klasického kancelárskeho nasadenia. Pýšiť sa môže podporou virtualizácie VT-x aj inštrukčnými súpravami Intel SSE4.1, Intel SSE4.2 a Intel AVX2. Zaistí tak vyššiu efektivitu práce, keď používateľ nebude musieť zdĺhavo čakať na ukončenie výpočtových úloh, ktoré budú vykonané v oveľa kratšom čase.


 


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)
 


 


Optimalizujte si svoj pracovný nástroj s Dell Optimizer


Využite služby inteligentnej platformy Dell Optimizer a získajte zo svojho zariadenia viac. Zatiaľ čo technológia ExpressConnect sa automaticky pripojí k najsilnejšiemu prístupovému bodu v kancelárii a presmeruje šírku pásma na kritické aplikácie, Express Response využíva technológiu Intel Adaptix, ktorá najdôležitejším aplikáciám priradí prioritu, vďaka čomu sa budú inicializovať rýchlejšie a fungovať lepšie. Intelligent Audio potom vylepšuje kvalitu zvuku a znižuje šum na pozadí, čo vylepší konferenčné hovory tak pre vás, ako aj vašich spoluúčastníkov.


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)
 


Modernizujte svoje možnosti s Dell Technologies Unified Workspace


Dell Technologies Unified Workspace predstavuje ideálny prístup k nastaveniu a správe koncových bodov a poskytovaniu optimálnych možností pre koncových užívateľov. Softvérové riešenia spoločnosti Dell sa dajú jednoducho integrovať a pomôžu zvýšiť efektivitu, poskytovať prehľady, na ktoré je možné ďalej reagovať a poskytujú optimalizované možnosti nasadenia, zabezpečenia, správy a podpory. Zjednotená správa z jednej konzoly podľa vášho výberu alebo prediktívna proaktívna podpora potom povedú k nižšiemu počtu volaní technickej podpory a zaistia až šesťnásobne rýchlejšie riešenie vzniknutého problému.


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)
 


Možnosti pripojenia do kancelárie aj na doma


Počítač Dell OptiPlex 3080 bol vytvorený tak, aby sa prispôsobil na mieru vášmu workflow. Ponúka preto hneď 8 portov typu USB (4× USB 3.2 a 4× USB 2.0), takže pripojenie myší, klávesníc, skenerov, tlačiarní, fotoaparátov a ďalších zariadení bude úplná hračka. Pripojenie monitorov s rozlíšením až 4K zvládne digitálne rozhranie HDMI 1.4 a moderný DisplayPort 1.4. K internetu sa potom pripojíte klasickým rozhraním Ethernet (RJ45). Počítač je tiež vybavený kombinovanou DVD±R/RW mechanikou na čítanie optických diskov.


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)
 


Elegantný dizajn, pokročilé zabezpečenie


Počítač Dell OptiPlex 3080 prichádza vo forme Small Form Factor, takže sa ľahko zmestí aj do pracovísk s obmedzenými možnosťami umiestnenia. Prvotriedne materiály a vylepšené chladenie potom udržujú vnútorné komponenty v dokonalom chlade, zatiaľ čo platforma Dell Unified Workspace inteligentne modernizuje užívateľské zážitky koncových užívateľov a zaisťuje plynulú produktivitu. O zabezpečenie sa potom stará platforma Dell Trusted Devices a správa koncových bodov môže byť ľahko obstaraná cez Dell Client Command Suite a VMware Workspace One. Počítač navyše disponuje podporou TPM (Trusted Platform Module) 2.0 a šifrovaním Microsoft Bitlocker, v ktorom je možné nastaviť viacfaktorové overenie, takže bez zadania správneho PIN kódu nebude možné počítač spustiť ani obnoviť z režimu spánku.


 


Dell OptiPlex 3080 SFF (4CF9K)


Na tento produkt je poskytovaná záruka 3 roky Basic on-site. Oprava v rámci tohto záručného servisu prebieha kdekoľvek po celej SR. Nemusí to byť ani v sídle firmy – môžete byť na dovolenke, na služobnej ceste, nezáleží na tom. Stačí zavolať na tel. číslo 225 308 649, popr. mobil 778 440 533, nahlásiť výrobné číslo a závadu a DELL už všetko zariadi.
 


Obsah balenia:


 • Počítač Dell OptiPlex 3080 SFF
 • Multimediálna klávesnica KB216
 • Optická myš Dell MS116
 • Napájací kábel

Záruka 36 mesiacov
Partnumber 4CF9K
Procesor
6
INTEL Core i5 Comet Lake
10505
3 200 MHz
4 600 MHz
Operačná pamäť
8 GB
Typ pamäti DDR4
Frekvencia pamäti 2 666 MHz
Pevný disk
Typ úložiska SSD
256 GB
Grafická karta
zdieľaná pamäť
Intel
UHD Graphics 630
Veľkosť pamäte VGA -
Výbava
Klávesnica USB
Myš USB
Rozhranie
4
4
Konektivita RJ45/LAN
Výbava disková mechanika, 1× DisplayPort, počítače s opravou do druhého pracovného dňa, 1× HDMI
Typ skrine
Konštrukcia počítača SFF
Napájanie
Požiadavka výkonu 200 W
Operačný systém
Microsoft Windows 10 Pro
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.3 cm
Výška výrobku 29.3 cm
Hĺbka výrobku 29.0 cm
Hmotnosť výrobku 5.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 50.0 cm
Výška balenia 27.0 cm
Hĺbka balenia 40.0 cm
Váha balenia 6.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu