Stolný mixér Sencor SBL 7171GR

Výrobca: Sencor , Kategória: Stolné mixéry
Kód tovaru: SNRSBL7171GR

Pulzný spínač: Áno
Počet rýchlostí: 1
Funkcie, príslušenstvo: mixovanie
Materiál nádoby: tritan
Objem hlavnej nádoby: 0.6 l
Príkon mixéra: 800 W
Plynulá regulácia: Nie
Značky: Sencor

Zistiť dostupnosť

Sencor SBL 7170GG, modrá


Pre milovníkov čerstvej zeleniny a ovocia je stolný mixér Sencor splneným snom. Urobte si každý deň vaše čerstvé smoothie. Zapojte fantáziu a skúšajte stále nové a zaujímavejšie kombinácie. Prísun energie a vitamínov je však vždy zaručený.


Výkonný mixér


Smoothie mixér s výkonom 800 W využíva svoju silu prostredníctvom dvoch programov. Navyše vďaka svojmu dizajnu s metalickou farbou doplní vkusne každý interiér. Soft program na 45 sekúnd je stvorený na mäkké ovocie a zeleninu (napr. jahody a paradajky) a dokáže zmixovať lahodný proteínový alebo mliečny nápoj. Oproti tomu je hard program na 60 sekúnd určený na rozmixovanie drevnatej zeleniny, ľadu, orechov, krémových polievok alebo omáčok. Celý proces mixovania sa zobrazuje na LED indikátore a po skončení programu sa mixér automaticky vypne.


Mnoho predností


Mixér je vybavený protišmykovými prísavkami, a tak vždy perfektne drží na svojom mieste. Prísavky zaisťujú počas používania maximálnu bezpečnosť a vynikajúcu stabilitu. Pre perfektný výkon využíva 6 nožov z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s povlakom z titánu. Vďaka tomu zabraňuje strate enzýmov a vitamínov a tiež bráni vzniku nežiaducej oxidácie pripravovaného nápoja alebo pokrmu. K mixéru sú dodané dve športové fľaše vrátane viečok s bezpečnostným uzáverom a jedno špeciálne vákuové viečko. Fľaše majú unikátnu drážkovú konštrukciu a spoločne s nožmi je zaručený až o 60 % lepší výsledok ako pri použití bežného smoothie mixéra s fľašou.


Smoothie mixér, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše športové výkony.

 


Vákuovacie veko


So špeciálnym vákuovým vekom udržíte nápoje dlhšiu dobu čerstvé s pravou chuťou, a hlavne s maximálnym podielom vitamínov, minerálov a vlákniny až po niekoľko hodín. Pomocou veka sa vysaje vzduch z nádoby a vy tak máte nápoj na cestách kedykoľvek čerstvý a chutný.Vakuovací víčko
 


Odolné fľaše z tritanu


Ultra odolné fľaše sú stvorené na akúkoľvek aktivitu. Fľaše sa zmestia do držiaka na bicykle aj do nadstavca v aute. Perfektne tesnia, nech sú pripnuté na nohaviciach alebo len tak pohodené v taške. Zmixujeme si v nich veľmi studené, ale pokojne aj horúce nápoje a po vypití jednoducho nechajte umyť v umývačke riadu. Nemusíte sa obávať ani uvoľňovania nebezpečných látok alebo absorpcie pachov a vôní, keďže fľaše sú bez obsahu BPA.


Odolné lahve
 


Benefity pre zdravie


Živiny z rozmixovaných surovín sa veľmi dobre vstrebávajú a nezaťažujú žalúdok zložitým mechanickým spracovaním, ako u pevnej stravy. Nedochádza tak k strate vitamínov či vlákniny pod šupkou a všetko je ľahko stráviteľné. V zimných mesiacoch výborná prevencia proti chrípke a v lete potom skvelý zdroj energie.


Benefity pro zdraví

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon mixéra 800 W
Objem hlavnej nádoby 0.6 l
Počet rýchlostí 1
Plynulá regulácia Nie
Áno
Materiál nádoby tritan
Funkcie, príslušenstvo mixovanie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.5 cm
Výška balenia 27.7 cm
Hĺbka balenia 17.2 cm
Váha balenia 2.0 kg
Více informací Méně informací