Sterilizátor BAYBY BBS 3020 (BBS 3020) biely

Výrobca: BAYBY , Kategória: Ohrievače a sterilizátory
Kód tovaru: 1 505 811

Multifunkčný digitálny parný sterilizátor sa perfektne postará o čisté fľaštičky a zároveň pomocou pary je možné pripraviť zdravé pokrmy.

Zistiť dostupnosť

sterilizátor dojčenských fliaš • na šesť dojčenských fliaš • rýchla sterilizácia v priebehu 10 minút • sterilizačný cyklus 6/12 hodín • varenie v pare • digitálny LCD displej

Bayby BBS 3020

Multifunkčný digitálny parný sterilizátor BBS 3020 od značky Bayby je nutnou výbavou každej mamičky. Postará o perfektne čisté fľaštičky a iné doplnky pre vaše bábätko, ktoré vyžadujú vysokú úroveň hygieny. Všetky časti parného sterilizátora, okrem nerezovej výhrevnej dosky, sú vyrobené z neškodných materiálov a neobsahujú BPA.

Jednoduchosť a rýchlosť
Sterilizačný cyklus si môžete nastaviť na 6 alebo 12 hodín. Možno využiť aj funkciu rýchlej sterilizácie, ktorá vám dojčenské fľaše pripraví na použitie iba za 10 minút. Do parného sterilizátora vložíte šesť fľaštičiek a následne do neho nalejete vodu. Na prehľadnom ovládacom paneli v prednej časti zariadenia si vyberiete funkciu sterilizácie alebo parného ohrevu. O konci procesu vás bude informovať zvukový a svetelný signál.

Parný ohrev
Multifunkčné zariadenie vie nielen sterilizovať, ale aj variť. Pomocou pary vám pripraví zdravé pokrmy. Zelenina, ovocie a ďalšie potraviny si pri jemnom povarení parou uchovajú všetky dôležité vitamíny, minerály a živiny dôležité pre telo.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber BBS 3020
Ďalšie parametre
Typ prístroja sterilizátor
Použitie viac flašiek
Funkcie sterilizuje, varí v pare
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.7 cm
Výška výrobku 35.2 cm
Hĺbka výrobku 20.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.7 cm
Výška balenia 35.2 cm
Hĺbka balenia 20.5 cm
Váha balenia 2.3 kg
Více informací Méně informací