Stabilizátor Feiyu Tech Vimble 2S (VI2S)

Výrobca: Feiyu Tech , Kategória: Selfie tyče a stabilizátory
Kód tovaru: FEYVI2S

Značky: Feiyu Tech
Wi-Fi: Nie
Bluetooth: Áno
Maximálna nosnosť: 0.2 kg
Použitie: smartphone
Doba prevádzky: 10 hod.
Typ konštrukcie: Teleskopická tyč
Špecifické funkcie: Režim portrét, časozberná, hitchcock dolly zoom, selfie, sledovanie objektov, vstavaná selfie tyč

Zistiť dostupnosť

Feiyu Tech Vimble 2S


Feiyu Tech Vimble 2S je stabilizátor obrazu, ktorý využijú všetci milovníci fotografovania a natáčania videí. Vaše výtvory teraz budú pôsobiť ešte profesionálnejšie a kvalita bude sršať z každého záberu. Zabudnite na rozmazaný obraz s otrasmi. Teraz bude aj video v pohybe čisté, ako by ste použili kameru na pojazde. Stabilizátor unesie zariadenie do 150 gramov, ktoré na ňom môžete nakláňať a otáčať o 320°, v režime celkového monitorovania dokonca až o 360°. Dobíjacia batéria mu zaistí až 12 hodín prevádzky. Kedykoľvek potrebujete, stačí stabilizátor pripojiť k powerbanke, aby ste mu ihneď začali dodávať energiu. Na teleskopickej tyči nájdete tlačidlové ovládanie i joystick pre jednoduchú zmenu nastavenia.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Stabilizátor pre natáčanie videí bez otresov
  • Dlhá výdrž batérie až 12 hod
  • Možnosť predĺženia tyče až o 18 cm
  • Funkcia sledovania pohybu a tváre
  • Otáčanie o 320°, naklápanie o 320°

 


Stabilizátor zaistí videá bez otrasov vďaka pokročilej trojosovej stabilizácii.

 


Teleskopická rukoväť


Kedykoľvek potrebujete, môžete si rukoväť stabilizátora predĺžiť vďaka teleskopickému ramenu až o 18 cm, aby ste docielili ešte lepšie zábery.

 


Prepojenie s kamerou v telefóne


Prepojte stabilizátor so svojím smartfónom a ovládajte na diaľku nahrávacie funkcie kamery vášho zariadenia. Na stabilizátore máte ovládacie prvky vždy na dosah ruky.


 
 


Otáčanie až o 360°


Integrovaný motor vám umožní nastaviť perfektný uhol záberu. Dokáže otáčať pripojené zariadenie o 360° v každom smere v režime celkového sledovania, alebo o 320° pri klasickom otočení či náklone.

 


Zámok motora


Fyzický zámok motora vám uľahčí fixáciu perfektnej polohy. Táto funkcia ešte vylepší stabilitu pri používaní, avšak tiež uľahčí zloženie a prenášanie stabilizátora v čase, keď ho práve nepoužívate.

 


Natáčanie na výšku i na šírku


Podľa vlastných preferencií si vyberte, či chcete natáčať videá horizontálne, alebo vertikálne. Poloha zariadenia sa dokáže plynulo prepnúť, bez toho že by vo videu boli znateľné akékoľvek otrasy.

 


Sledovanie tváre


Inteligentné zariadenie zvládne automaticky sledovať tvár osoby v popredí. Ak teda natáčate niekoho v pohybe, nemusíte so stabilizátorom fyzicky hýbať – za sledovaným človekom sa otočí sám bez vašej pomoci.


 Sledovanie objektu


Podobnú funkciu ako sledovanie tváre predstavuje sledovanie objektu. Využijete ju predovšetkým pri natáčaní osôb v diaľke.


 


 
 


Aplikácia Feiyu ON


Stiahnite si do svojho telefónu aplikáciu Feiyu ON, aby ste mali k dispozícii ešte širšiu ponuku ovládacích prvkov. Môžete si zvoliť natáčací režim, pridať špeciálne efekty a ďalej prispôsobiť nastavenie vlastným preferenciám.

 


Dlhá výdrž batérie


Dobíjacia batéria zaistí stabilizátoru až 12 hodín prevádzky na jedno nabitie. Kedykoľvek potrebujete, pripojte ho pomocou USB kábla k powerbanke a dodávajte mu energiu aj v čase používania.

 


Puzdro pre bezpečné prenášanie


Súčasťou balenia je ochranné puzdro, ktoré chráni uložený stabilizátor pred otrasmi, pádom na zem, vibráciami, ale aj prachom, horúčavou a pieskom. Zariadenie zostáva v bezpečí a plne funkčné za každých okolností.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber VI2S
Vlastnosti
Použitie smartphone
0.2 kg
Doba prevádzky 10 hod.
Typ konštrukcie Teleskopická tyč
Špecifické funkcie Režim portrét, časozberná, hitchcock dolly zoom, selfie, sledovanie objektov, vstavaná selfie tyč
Mobilná aplikácia Áno
Odolnosť proti vode Nie
Áno
Nie
Podpora OS iOS, Android
Dobíjanie kamery Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.8 cm
Výška balenia 7.5 cm
Hĺbka balenia 35.5 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací