SSD Verbatim Vi550 S3 256GB 2,5" (49351)

Výrobca: Verbatim , Kategória: SSD
Kód tovaru: VER49351

Značky: Verbatim
Typ disku: interný
Veľkosť disku: 2,5 "
Typ úložiska: SSD
Rozhranie: SATA 6 Gb/s
Kompatibilita: PC
Určenie: pre PC
Určenie: pre NTB

Zistiť dostupnosť

Verbatim Vi550 S3 SSD 256 GB


Oživte výkon vášho počítača interným SSD diskom Verbatim Vi550 S3 s kapacitou 256 GB a rozhraním SATA III. SSD disk ponúka až 20× vyššiu rýchlosť čítania než štandardné pevné disky. Nová generácia diskov s technológiou 3D NAND je opatrená špičkovým radičom, ktorý zvyšuje ich spoľahlivosť. Buďte produktívnejší vďaka plynulému chodu systému aj pri multitaskingu.


Rýchly a spoľahlivý


Vymeňte pomalý harddisk alebo starší SSD disk s 2D NAND za svižný a spoľahlivý SSD disk Verbatim Vi550 S3. Vysokorýchlostné flash čipy 3D NAND spoločne s prvotriednym radičom skracujú dobu odozvy systému. Môžete sa tešiť na rýchlejšie zapínanie a vypínanie počítače aj načítanie programov a súborov. Rýchlosť čítania dosahuje až 560 MB/s, rýchlosť zápisu 460 MB/s.


SSD disk jednoducho predĺži životnosť vášho počítača!

 


Odolný proti nárazom


Na SSD disk od firmy Verbatim sa môžete spoľahnúť. Stredná doba medzi poruchami (MTBF) predstavuje 2 milióny hodín a hodnota TBW až 150 TB. Vaše dáta tak budú niekoľko rokov v bezpečí. Na rozdiel od klasických pevných diskov neobsahujú disky typu SSD žiadne citlivé pohyblivé časti, takže sú odolné proti otrasom a nárazom. Túto vlastnosť oceníte, najmä ak sa svojím notebookom často cestujete.

 


Energeticky úsporný


Disk Vi550 je kompatibilný s rozhraním 2,5'' SATA III 7 mm. Inovujte svoj počítač SSD diskom a spoznajte rozdiel. Disky tohto typu sú výrazne tichšie než bežné pevné disky, a tak vás nebudú pri práci rušiť. Generujú tiež menej tepla a sú energeticky úspornejšie. Váš notebook nemusí tak usilovne chladiť, a tým pádom aj dlhšie vydrží na jedno nabitie.


Záruka 36 mesiacov
Partnumber 49351
Prevedenie
Typ disku interný
2,5 "
Typ úložiska SSD
Parametre
256 GB
Rýchlosť čítania DVD 560 MB/s
Rýchlosť zápisu 460 MB/s
Určenie pre NTB, pre PC
Kompatibilita PC
Rozhranie
SATA 6 Gb/s
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.5 cm
Výška balenia 2.5 cm
Hĺbka balenia 16.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací