SSD Samsung 860 EVO 500GB M.2 (MZ-N6E500BW)

Výrobca: Samsung , Kategória: Interný
Kód tovaru: SAMMZN6E500BW

Značky: Samsung
Typ disku: interný
Veľkosť disku: M.2 "
Typ úložiska: SSD
Rozhranie: M.2
Určenie: pro PC
Rýchlosť zápisu: 520 MB/s
Rýchlosť čítania DVD: 550 MB/s

Zistiť dostupnosť

Samsung EVO 860 500GB, čierna


Premýšľate nad tým, ako zrýchliť počítač? Máme na to jednoduchý a pritom maximálne účinný recept – SSD Samsung EVO 860. Okrem kapacity 500 GB zaujme napríklad technológiou V-NAND, vďaka ktorej dosahuje rýchlosť čítania až 550 MB/s.


Na modeli EVO 860 navyše Samsung citeľne zapracoval na životnosti, ktorá je až 8-násobná oproti modelom 850 EVO. Rovnako tak máte k dispozícii všetko dôležité, ako sú aktualizácie firmwaru, 256-bitové hardwarové šifrovanie alebo dokonca software Samsung Magician pre pokročilú správu disku.


Kľúčové vlastnosti:


  • kapacita 500 GB
  • obrovská rýchlosť zápisu aj čítania
  • výrazne zlepšená životnosť
  • aktualizácie firmwaru
  • 256-bitové hardwarové šifrovanie
S SSD Samsung EVO 860 pocítite skutočnú rýchlosť!

 


Technológia V-NAND


Samsung 860 EVO je určený pre stolové počítače aj notebooky. Využíva technológiu V-NAND, ktorej sekundujú výkonné ovládacie algoritmy: výsledkom je rýchlosť, spoľahlivosť a široká kompatibilita.

 


Intelligent TurboWrite


Disk má k dispozícii technológiu Intelligent TurboWrite, ktorá zaisťuje rýchlosť sekvenčného zápisu až 520 MB/s a sekvenčného čítania až 550 MB/s. Vysokému výkonu napomáha tiež možnosť navýšenia vyrovnávacej pamäte TurboWrite zo 12 GB na 78 GB.

 


Omnoho lepšia životnosť


Oproti predchádzajúcim modelom 850 EVO ponúka tento disk až osemkrát vyššou hodnotou TBW (Terabytes Written, zapísaných terabajtov). V-NAND garantuje až 2 400 TBW, respektíve päťročnú záruku. Ide tak o perfektnú voľbu pre najnáročnejších využitie nielen z hľadiska výkonu, ale aj spoľahlivosti.

 


Inteligentná kompatibilita


Oprieť sa môžete aj o vylepšený algoritmus ECC a nový ovládač MJX pre ešte vyšší výkon. Disk pritom Samsung navrhol tak, aby bol kompatibilný s Linuxom.

 


Software Samsung Magician


Vďaka softvéru Samsung Magician budete mať úplný prehľad o disku a tiež o jeho nastaveniach. K dispozícii budete mať vždy aktuálny firmware, ktorý je zárukou výkonu, kompatibility i spoľahlivosti. Navyše je možné rýchlosť sekvenčného i náhodného čítania prostredníctvom softvéru kedykoľvek skontrolovať pre váš maximálny prehľad. Istí si navyše môžete byť maximálnym zabezpečením vašich dát vzhľadom k podpore 256-bitového hardvérového šifrovania a kompatibility s TCG Opal aIEEE 1667.


Záruka 60 mesiacov
Partnumber MZ-N6E500BW
Prevedenie
Typ disku interný
M.2 "
Typ úložiska SSD
Parametre
500GB
Rýchlosť čítania DVD 550 MB/s
Rýchlosť zápisu 520 MB/s
Určenie pro PC
Rozhranie
M.2
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.5 cm
Výška balenia 2.5 cm
Hĺbka balenia 14.3 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu