Soundbar Samsung HW-MS6501 strieborný

Výrobca: Samsung , Kategória: Soundbar
Kód tovaru: SAMHWMS6501S

Zakrivený soundbar, 180W (9x 20W), 3CH zvuk, Design One body, Stredový reproduktor, Sound+, výškový reproduktor so širokým vyžarovaním, Funkcia odstraňovanie šumu, High-Res Audio (96kHz/24bit),...

Zistiť dostupnosť

Samsung HW-MS6501, biela


Nechajte sa unášať na vlne svojej obľúbenej hudby. Tú si teraz môžete vychutnať v krištáľovo čistej kvalite s využitím soundbaru od spoločnosti Samsung. Prístroj tvorí deväť reproduktorov, z ktorých každý má svoj vlastný zosilňovač. Spoločnými silami sa im darí vytvárať mohutný zvuk so zvýraznenými dunivými hĺbkami úplne bez skreslenia alebo oneskorenia.


Na prvý pohľad vás prístroj zaujme svojím moderným vzhľadom, luxusne ladiacim k televízoru. Spojte obe veci dohromady bez toho, aby ste kvôli soundbaru museli robiť do steny ďalšie otvory pre samostatný držiak. Nikde vám nebudú prekážať káble, systém ľahko prepojíte so svojimi zariadeniami za pomoci Bluetooth alebo Wi-Fi. Ak napriek tomu spojenie káblom potrebujete alebo vyžadujete, ponúka prístroj optický vstup, HDMI aj zvukový vstup.


Vysoko kvalitný zvuk Dolby 5.1ch a DTS 2ch vás pohltí. Zaberá oveľa širší rozptyl v miestnosti než konkurenčné výrobky, takže sa takmer vyrovná priestorovému audiu. Ak však túžite po 7.1ch zvuku, ľahko môžete dokúpiť Wireless Surround Kit a bezdrôtovo si doma vytvoríte svoje vlastné kino.


Obsah balenia


  • soundbar
  • batéria
  • optický kábel
  • nástenný držiak
  • diaľkový ovládač

Jeden soundbar, 9 reproduktorov so samostatnými zosilňovačmi, 5.1ch luxusný zvuk a bezdrôtové pripojenie vám zaistí ten najlepší zážitok z počúvania!

 


Hlboké basy


Nechajte hudbu prúdiť naplno celým svojím telom. Každý tón a beat bude znieť čisto a rozvibruje vám miestnosť za pomoci technológie Distortion Cancelling. Tento soundbar nepotrebuje subwoofer, zvládne prehrať audio bez skreslenia sám o sebe.


 
 


Priestorový zvuk


K soundbaru si môžete dokúpiť sadu Wireless Surround Kit. Tú prepojíte bezdrôtovo a obohatíte už tak výborný zvuk o priestorový prvok. Nezáleží na tom, kde v miestnosti sedíte, bude vám pripadať, ako by ste boli priamo na koncerte.


 
 


Širokopásmový tweeter


Prístroj zvládne rozprestrieť zvuk do poznanie širšieho uhla, aby pokryl maximum z miestnosti a každý si ho mohol počas počúvania či sledovania filmu vychutnať naplno.


 
 


HD audio


Technológia HD audio zaisťuje každej hudbe či hovorenému slovu maximálnu kvalitu. Realistický 96kHz a 24bitový zvuk sa k vašim ušiam dostane prvýkrát a potom už ho nebudete chcieť vymeniť za nič iné.


 
 


9 reproduktorov


Každý z deviatich integrovaných reproduktorov má vlastný zosilňovač. Dohromady tvoria krištáľovú čistotu bez kompromisov.


 
 


Wi-Fi


Prepojte prístroj bezdrôtovo so svojimi ostatnými zariadeniami, aby ste nemuseli kaziť celkový dizajn miestnosti viditeľnými káblami. Možno si vybrať medzi Wi-Fi a Bluetooth.


 
 


Splynutie s televízorom


Soundbar sa stane vo vašej domácnosti elegantným doplnkom. Nasaďte ho k televízoru na jeho držiak bez nutnosti ďalšieho skrutkovania alebo vyvŕtavania dier do steny.


 
 


Univerzálny ovládač


Nezaskladajte si stôl mnohými ovládačmi, veď potom pomaly ani neviete, aký k čomu slúži. Soundbar si rozumie s diaľkovým ovládaním k televízorom Samsung, takže kompletnú úpravu nastavenia videa aj audia môžete vykonávať z jediného zariadenia.


 
 


Zážitok zo sledovania


Skombinujte televízor, soundbar a Blu-ray prehrávač Samsung a bavte sa na maximum. Sledujte filmy v UHD kvalite, kde vynikne každý detail, a ani audio nezostane pozadu. Toto je lepšie ako virtuálna realita, je to skutočnosť!


 
 


Analýza audia


Vyberte si z ponuky prednastavených režimov alebo zvoľte automatický režim a nechajte prístroj, nech sa rozhodne za vás. Po analýze audio stopy zariadenie samo vyberie režim pre ten najlepší zážitok.


 
 


Prepojenie s telefónom


Funkcia Soundbar Sound+ vám umožní prehrávať hudbu zo smartfónu či tabletu. Pripojte sa cez Wi-Fi alebo Bluetooth a razom svoju miestnosť premeňte v koncertnú halu alebo tanečný parket.


180 W (9x 20W) 3ch Prohnutý Soundbar HW-MS6501, stříbrný

  • 3ch zvuk
  • Design One body
  • Sound+

Ponořte se do hlubokých basů
Vychutnejte si ještě hlubší tóny díky technologii Distortion Cancelling od společnosti Samsung. Ta analyzuje přehrávaný signál a eliminuje případné zkreslení ještě dříve, než k němu dojde. Výsledkem je výjimečná hloubka basů i bez subwooferu.

Skvělý poslech odkudkoliv
Každé místo je to pravé. Soundbar vám díky prvotřídnímu širokopásmovému tweeteru dopřeje výjimečný zážitek z poslechu, ať už se usadíte kamkoliv.

HD Audio přináší zvuk jako živý
Připravte se na absolutně atmosférický zážitek. Technologie HD Audio v soundbaru Samsung přináší maximální možnou kvalitu. Vychutnáte si naprosto realistický 96kHz a 24bitový zvuk.

9 vestavěných reproduktorů
Soundbar tvoří devět reproduktorů a každý z nich disponuje vlastním zesilovačem. Pro ten nejčistší zvuk byly všechny reproduktory pečlivě kalibrovány v kalifornské audio laboratoři společnosti Samsung.

Inteligentní technologie
Více reproduktorů umístěných v Soundbaru je zárukou dokonalého zážitku. Díky inovativní technologii společnosti Samsung a inteligentnímu uspořádání reproduktorů v Soundbaru získáte bohatší zvuk.

Kalibrováno audio experty
Při vývoji a konstrukci soundbaru použili specialisté společnosti Samsung z California Audio Lab ty nejnovější postupy a pokročilé simulace. Výsledkem je precizně vyvážený zvuk, který perfektně vyplní celou místnost.

Bezdrátové připojení k TV přes Wi-Fi i Bluetooth
Bezdrátové propojení vašeho televizoru Samsung a soundbaru je samozřejmostí. Bluetooth nebo Wi-Fi zajistí okamžitou souhru kvalitního obrazu s výjimečným zvukem bez nutnosti zapojovat kabely.

  • Soundbar je kompatibilní s vybranými televizory Samsung. Kompatibilitu ověřte před nákupem.

Splynutí s televizorem
Zachovejte čistý styl. Soundbar jednoduše nasadíte na svůj televizor. Nebudete muset vrtat díry do zdi ani natahovat další kabely. K napájení takto propojených zařízení vám tak bude stačit jediný.

  • Sada k připevnění (kód produktu WMN300SB) se prodává samostatně.

Rozumí si s ovladačem od televizoru Samsung
Klíčové funkce svého soundbaru budete mít vždy na dosah. Stačí k tomu dálkový ovladač od televizoru Samsung. S ním budete mít pod kontrolou rozsáhlé možnosti videa i audia pro co nejpohodlnější sledování.

Ještě lepší zážitek ze 4K videa
Nepřekonatelná trojkombinace UHD videa, Blu-ray přehrávače a soundbaru Samsung je zárukou zábavy v té nejvyšší možné kvalitě. Soundbar podporuje 4K Pass-Through a vaše filmy v dechberoucím 4K rozlišení tak poskytnou ještě výjimečnější zážitek s bohatším prostorovým zvukem.

Automatická analýza audia
Vyberte si přednastavený režim audia, který vám nejvíce vyhovuje, nebo důvěřujte soundbaru. Ten umí přehrávaný obsah automaticky analyzovat a optimalizovat pro ten nejdokonalejší zážitek.

Se Soundbar Sound+ přehrajete hudbu z telefonu
Ať už vás do rytmu dostal jakýkoliv song, se soundbarem si ho vychutnáte ještě víc. Pomocí funkce Soundbar Sound+ jednoduše přehrajete hudbu ze svého telefonu nebo tabletu. Stačí se připojit přes Wi-Fi nebo Bluetooth.

Aplikace Samsung Multiroom
Objevte nové možnosti snadného a nerušeného poslechu vašich nejoblíbenějších tónů s aplikací Samsung Multiroom.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Základní funkce Počet kanálů 3
Počet reproduktorů 9
Frekvenční rozsah 38 Hz ~ 20 kHz

Reproduktor Typ reproduktorů Uzavřené reproduktory

Funkce zvuku Druh zesilovače Digitální zesilovač
Crystal Amplifier Ano
Dolby Digital Dolby 5.1ch
DTS Digital Surround DTS 2ch
Prostorový režim Surround Sound Expansion
Počet zvukových režimů (DSP) 5
Auto Sound Mode Ano
Širokopásmový tweeter Ano
Distortion Cancelling Ano

Formát dekódování AAC Ano
MP3 Ano
WAV Ano
OGG Ano
FLAC Ano
ALAC Ano

Konektivita Anynet+ (HDMI-CEC) Ano
Bluetooth Ano
Zapnutí pomocí rozhraní Bluetooth Ano
Počet HDMI vstupů/výstupů 1/1
Počet zvukových vstupů 1
Počet optických vstupů 1
Auto Power Link Ano

Speciální funkce Kompatibilní s SWA-9000S Ano
Multiroom Hub Ano
Aplikace Multiroom Ano
One Power Ano

Elekrické napájení Spotřeba energie v pohotovostním režimu (hlavní reproduktor) 4 W
Provozní spotřeba energie (hlavní reproduktor) 450 W
Operating Power Consumption (Soundbar Only) 50 W
Operating Power Consumption (for TV, Max) 400 W
Možnost různých typů napájení v závislosti na lokalitě Ano

Příslušenství Dálkový ovladač Ano
Optický kabel Ano
Nástěnný držák Ano
Baterie Ano

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Technické špecifikácie
180 W
3.0
Subwoofer Nie
Bluetooth, Multiroom, WI-FI
Prehrávané formáty ALAC, FLAC, MP3, OGG, WMA, AAC, AIFF, WAV
Typ pripojenia Digitálne optické, HDMI, 3,5mm Jack
Áno
Nie
Áno
Rozmer (cm) 116 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 116.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 16.8 cm
Hmotnosť výrobku 6.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 137.3 cm
Výška balenia 14.8 cm
Hĺbka balenia 22.8 cm
Váha balenia 8.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu