Soundbar Samsung HW-K335 (HW-K335/EN)

Výrobca: Samsung , Kategória: Soundbar
Kód tovaru: 1 476 163

130W, 2.1ch zvuk, subwoofer, Bluetooth, USB, držiak na stenu v balení

Zistiť dostupnosť

Pripojenie k TV bez káblov

Nenechajte sa pri vašom sledovaní ničím rušiť. Užívajte si špičkový zvuk bez pohľadu na zamotané káble. Soundbar odteraz vďaka technológii TV SoundConnect pripojíte k televízoru bezdrôtovo pomocou Bluetooth.

Aplikácia na ovládanie telefónom

Všetky základne funkcie soundbaru môžete odteraz ovládať vašim smartfónom. Stačí vám na to bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth rozhranie a nainštalovaná aplikácia Samsung Audio Remote pre Android.

Aplikácia je k dispozícii iba pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android.

Zapnite soundbar smartfónom

Doprajte si hudobnú kulisu od okamihu, kedy vstúpite do svojho domova. Vďaka jednoduchému spojeniu vášho smartfónu a soundbaru pomocou technológie Bluetooth budete môcť spustiť svoj obľúbený song na diaľku.

Skvelý zvuk obľúbených skladieb

Počúvaniu piesní, ktoré máte v pamäti svojho smartfónu, sa môžete oddávať

vo vysokej zvukovej kvalite.

Jediné, čo potrebujete, je telefón bezdrôtovo pomocou rozhrania Bluetooth pripojiť k vášmu soundbaru.

Samsung HW-K335 2.1, čierna

Perfektný 2.1kanálový zvuk elegantného Soundbaru prepojeného so subwooferom vás úplne dostane. Širokopásmové ozvučenie, ktoré prinesie do vášho domova jedinečný zážitok nielen pri sledovaní programov vo vysokom rozlíšení obrazu aj zvuku, ale aj pri počúvaní hudby. Prvotriedna hardvérová výbava sústavy a jej majstrovsky vyvážený zvuk sú dielom špecialistov z kalifornského audio laboratória spoločnosti Samsung. Tí pri vývoji zariadenia a kalibrácii zvuku aplikovali inovatívne metódy a použili tie najnovšie technológie.

Nová úroveň hudby vo vašej obývačke
Vychutnajte si úplne nový zážitok z čistého priestorového zvuku so silou 130 Wattov. Basy, ktoré vám sprostredkuje prvotriedny subwoofer s veľkosťou meniča 5,25", budete vnímať celým svojím telom. Bezdrôtový subwoofer môžete umiestniť kamkoľvek do obývacej izby a výsledkom bude bohatšie a hlbšie audio. Individuálne nastavenie vám umožní 5 preddefinovaných zvukových režimov. Systém podporuje zvukové formáty AAC, mp3, wav, OGG, aj bezstratový FLAC.

Pohodlné ovládanie a skvelý zvuk
Soundbar môžete pohodlne ovládať aj svojím mobilným telefónom, prípadne tabletom. A to pomocou aplikácie Samsung Audio Remote (pre prístroje s OS Android) alebo prostredníctvom Bluetooth. Na nastavenie dôležitých funkcií alebo napríklad na prehrávanie obľúbenej hudby pre všetky ostatné postačí pripojenie Bluetooth. Technológia TV SoundConnect umožňuje jednoduché prepojenie SoundBaru s vaším televízorom, a to úplne bez použitia káblov. Pre pripojenie k ďalším prístrojom využíva soundbar bezdrôtovú konektivitu Bluetooth. Obľúbenú hudbu z telefónu alebo PC si tak môžete vychutnať v ešte lepšom podaní ako doteraz a navyše bez rušivých káblov. Váš zážitok z počúvania tak bude oveľa pôsobivejší a úplne nerušený.

Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber HW-K335/EN
Ďalšie parametre
2.1
130 W
Prehrávané formáty MP3, AAC, OGG, WAV, FLAC
bez tuneru
Nie
Áno
1
Nie
Áno
Áno
Zvuk (DolbyDigital, DolbyAtmos) Áno
Subwoofer Bezdrôtový
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 90.8 cm
Výška výrobku 5.3 cm
Hĺbka výrobku 7.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 96.5 cm
Výška balenia 45.4 cm
Hĺbka balenia 21.0 cm
Váha balenia 6.0 kg
Více informací Méně informací