Soundbar Panasonic SC-HTB250EGK čierny

Výrobca: Panasonic , Kategória: Soundbar
Kód tovaru: PANSCHTB250EGK
Informačný list: zde

Soundbar 2.1 kanálový zvuk, výkon120 W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, USB, HDMI, digit. optický vstup, možnost instalace na zeď, podpora DTS a Dolby Digital

Zistiť dostupnosť

Panasonic SC-HTB250EGK


Moderný soundbar Panasonic SC-HTB250EGK poteší všetkých milovníkov kvalitného ozvučenia, ktorí nechcú investovať do drahých a rozsiahlych audio systémov, ktorých inštalácia často vyžaduje zložité zapájanie. Okrem samotného soundbaru nájdete v balení aj subwoofer, takže ide o konfiguráciu 2.1. Tá dokáže v rámci kompaktných rozmerov poskytnúť veľmi kvalitnú reprodukciu a silné basy. Reproduktor je možné umiestniť voľne napríklad na stolík pod televízorom, ale nechýba ani príprava na montáž na stenu. Ľahko tak môžete ušetriť ďalší priestor a zaistiť lepšie pokrytie miestnosti zvukom. Inštaláciu na stenu je navyše možné vykonať vodorovne aj zvisle, čo vám dáva veľa flexibility aj v menších interiéroch.


Hudba odkiaľkoľvek


Soundbar je vybavený digitálnym optickým audio vstupom, ktorý je asi ideálnou voľbou v prípade spojenia s domácim kinom či zosilňovačom. Ak ale chcete pripojiť priamo televízor, využijete skôr HDMI rozhranie s podporou protokolu CEC. Tento protokol umožňuje odovzdávať signály diaľkového ovládača do ďalších zariadení, vďaka čomu môžete jedným ovládačom ovládať soundbar aj televízor. Samozrejmosťou je tiež možnosť USB pripojenia pre priame prehrávanie uložených hudobných súborov. Bonusom je bezdrôtové rozhranie Bluetooth. K soundbaru tak počas niekoľkých sekúnd môžete pripojiť napríklad váš smartfón, tablet alebo notebook a zabezpečiť prenos hudby týmto spôsobom.


Moderné technológie


Systém je vybavený súpravou zaujímavých technológií, ktoré umožňujú pracovať so zvukom. Okrem bežných predvolieb pre rôzne hudobné štýly to je napríklad štandard Dolby DTS alebo funkcia H.BASS pre zvýraznenie hlbokých tónov. Špecialitou je aj Virtual Surround, čo je technológia umožňujúca simulovať priestorový zvuk.

SC-HTB250 Kompaktní provedení a dynamický zvuk
Kompaktní zařízení HTB250 se vám elegantně vejde pod televizor. Reproduktor a subwoofer reprodukují čistý a silný zvuk, díky kterému bude obraz v televizi působit mnohem reálněji.

Vychutnejte si dynamický a realistický zvuk
Zvukový panel HTB250 produkuje silný a velmi kvalitní zvuk, který byste od tak kompaktního zařízení určitě nečekali. Reproduktory s plným rozsahem posluchače obklopí čistou akustikou, stereofonními efekty a neskutečným výkonem. Tento dokonalý zvuk vše přehrává mnohem realističtěji.

Pokročilé technologie pro skvělou kvalitu zvuku
Tento systém využívá dva reproduktory s plným rozsahem o velikosti 10 x 4 cm a zesilovač o silném výkonu 80 W. Funkce H.BASS dále posiluje nízkofrekvenční rozsah a přehrává tak neuvěřitelné basy. Funkce Virtual Surround vyplní celý prostor a z režimů Sound si můžete vybrat zvuk, který vám nejvíc vyhovuje.

Kompaktní velikost ideální pro televizory Panasonic
Díky kompaktnímu provedení se pohodlně vejde mezi podstavce a rám televizoru a vytvoří s ním dokonalý celek. Jednoduché a elegantní zaoblené provedení skvěle doplní celou sadu. Tenký subwoofer lze nainstalovat svisle i vodorovně. Ve vodorovné poloze ho můžete položit i na televizní stolek.

Streamujte hudbu bezdrátově
Vychutnejte si hudbu ze smartphonu nebo tabletu ve špičkové kvalitě díky systému domácího kina. Do zvukového panelu můžete snadno a bezdrátově streamovat hudební data z kompatibilních zařízení prostřednictvím Bluetooth.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Technické špecifikácie
120 W
2.1
Subwoofer Bezdrôtový
Bezdrôtové pripojenia Bluetooth, Multiroom
Typ pripojenia Digitálne optické, HDMI
Áno
Nie
Áno
Rozmer (cm) 45 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hĺbka výrobku 13.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 57.0 cm
Výška balenia 16.0 cm
Hĺbka balenia 51.0 cm
Váha balenia 7.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu