Software Microsoft 365 pro jednotlivce CZ (QQ2-00986)

Výrobca: Microsoft , Kategória: Kancelársky
Kód tovaru: MSTQQ200986

Upgrade: Nie
OEM verzia: Nie
Škatuľová verzia: Áno
Druh softvéra: kancelársky
Značky: Microsoft

Zistiť dostupnosť

Microsoft 365 pro jednotlivce


Kto by nepoznal kancelársky balík Microsoft Office? Počas svojej dlhej histórie sa premenil z jednoduchých programov pre základnú prácu na komplexné nástroje, ktoré intuitívne využijete nielen k úpravám dokumentov Word či Excel, ale aj pri tvorbe prezentácií alebo napríklad pozvánok na narodeniny aj pre správu databáz atp. K dispozícii je pritom nielen pre Windows, ale aj MacOSiOS a Android.


Predplatné Microsoft 365 (predtým známe ako Office 365) umožňuje ovládanie nielen klasicky klávesnicou a myšou, ale aj prostredníctvom dotyku a stylusov, aby ste boli na každom zariadení maximálne efektívny. Táto licencia pre jednotlivcov Microsoft 365 zahŕňa aplikácie Word, Excel, PowerPoint, OneNote a ďalšie na až 6 počítačov alebo Macu a mobil na rok. K predplatnému dostanete tiež 1 TB online úložiska OneDrive (pre každého člena 1 GB), aby ste mali vaše dôležité dokumenty zálohované a k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete – na každom zariadení! Navyše potom dostanete tiež 60 minút volania na pevné linky alebo mobilné čísla cez Skype.


Čo obsahuje? 


  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Outlook
  • OneNote
  • Access (len PC)
  • Publisher (len PC)
  • 1 TB na OneDrive
  • 60 minút volania zdarma na Skype

*Produkt je samostatne nepredajný. Zľava platí pri nákupe spoločne so zariadením. 


S predplatným Microsoft 365 vždy budete mať k dispozícii to najlepšie pre vašu prácu!

 


Aplikácia v aktuálnej podobe


Predplatné Microsoft 365 poskytuje veľkú výhodu v tom, že vždy budete mať k dispozícii aplikácie v tej najnovšej podobe – to znamená maximum funkcií aj bezpečnosti, a to na všetkých vašich zariadeniach bez toho, aby ste sa museli vy sami o čokoľvek starať.

 


Ochrana dôležitých dát


Vďaka tomu, že je súčasťou predplatného tiež 1 TB priestoru na cloudovom úložisku One Drive, môžete si byť istí, že súbory máte zálohované a prístup k nim odkiaľkoľvek potrebujete. K dispozícii je navyše aj „Osobný trezor" s dvojstupňovým overovaním identity pre skutočne kľúčové súbory.

 


Produktívna organizácia času


Naraz môžete spravovať viac kalendárov v jednom zobrazení aj efektívne triediť e-maily prostredníctvom Prioritnej doručenej pošty. Funkcie sú samozrejme dostupné aj offline, aby ste neboli závislí len na internetovom pripojení.

 


Spolupráca v tíme


Svoje dokumenty môžete ľahko zdieľať so spolupracovníkmi, spolužiakmi aj rodinou a pracovať na nich spoločne: napríklad je upravovať aj pridávať poznámky atď.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber QQ2-00986
Ďalšie parametre
Druh softvéra kancelársky
Áno
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hĺbka výrobku 2.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.2 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 14.7 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací