Slúchadlá Xiaomi Mi True Wireless Earbuds (17548) biela

Výrobca: Xiaomi , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: XOM17159

Farba: biela
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Výdrž s nabíjacím puzdrom: 12 hod.
Výdrž slúchadiel: 4 hod.
True wireless: Áno
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládání hlasitosti
Mikrofón: Áno

Zistiť dostupnosť

Xiaomi Mi Bluetooth AirDots, biela


Užívajte si počúvanie obľúbenej hudby v skvelej kvalite a s maximálnou voľnosťou. Nenechajte sa zväzovať krátkymi a prekážajúcimi káblami, ktoré kazia celkový dojem z vášho outfitu. Nasaďte si štuple do uší a vyrazte v ústrety svojmu každodennému dobrodružstvu. Slúchadlá Xiaomi Mi Bluetooth AirDots fungujú bezdrôtovo – k telefónu a ďalším prístrojom ich pripojíte cez Bluetooth 5.0. V mono režime vydržia hudbu prehrávať 5 hodín na jedno nabitie, pričom tento čas ľahko predĺžite až na 12 hodín použitím dodávaného nabíjacieho puzdra. Vďaka integrovanému mikrofónu s nimi ľahko a pohodlne vybavíte tiež telefónne hovory bez toho, aby ste museli smartfón vyťahovať z vrecka.
 


Kľúčové vlastnosti


  • pohodlné bezdrôtové nosenie
  • dobíjacie puzdro v balení
  • rýchle a stabilné pripojenie cez Bluetooth 5.0
  • mikrofón pre handsfree volania
  • kvalitný zvuk so 7,2 mm meničmi

 


Slúchadlá AirDots vám perfektne padnú do uší a zaručia jedinečnú zábavu pri počúvaní vašej obľúbenej hudby.

 


Automatické pripojenie


Akonáhle slúchadlá vytiahnete z puzdra, automaticky sa spárujú s vaším notebookom alebo s telefónom. Svoju obľúbenú hudbu si tak budete môcť vychutnať bez čakania hneď, akonáhle na ňu dostanete chuť alebo máte chvíľku času.


 
 


Odľahčený dizajn


Príslušenstvo vám perfektne padne do uší a zaistí hodiny nerušeného počúvania. Slúchadlá majú odľahčený dizajn a presne dokážu skopírovať tvar uší, aby vás ani po dlhšej dobe netlačili alebo vás z nich nebolela hlava.


 
 


Čistý zvuk


Z veľkých 7,2 mm meničov sa zvuk bude ozývať v špičkovej kvalite. Výšky budú krištáľovo čisté a hĺbky dunivo mohutné, či už dávate prednosť akémukoľvek hudobnému žánru. Môžete si vybrať stereo alebo mono zvuk, čo ovplyvní aj výdrž batérie.


 
 


Elegantný vzhľad


Zabudnite na káble, tieto slúchadlá vám zabezpečia maximálnu voľnosť pohybu. Fungujú úplne bezdrôtovo, integrovaná dobíjacia batéria im zaistí zhruba 5 hodín počúvania na jedno nabitie.


 
 


Bluetooth 5.0


K svojmu tabletu, smartfónu, notebooku a ďalším zariadeniam ich pripojíte pomocou Bluetooth 5.0. Technológia je teraz ešte stabilnejšia a dokáže signál prenášať bez skreslenia alebo oneskorenia aj na väčšie vzdialenosti. To oceníte napr. pri cvičení v posilňovni, kde nemusíte mať smartfón vo svojej tesnej blízkosti.


 
 


Bezdrôtové puzdro


Súčasťou balenia je bezdrôtové puzdro, ktoré vám zaistí ešte dlhšiu dobu počúvania. Kedykoľvek slúchadlá nepoužívate, vložte ich do puzdra, aby sa priebežne dobíjali. S puzdrom môžete hudbu počúvať až 12 hodín.


 
 


HD volania


Vďaka integrovanému mikrofónu možno slúchadlá používať aj na handsfree telefonovanie. Zvuk bude prenášaný v čistej HD kvalite, aby vás volajúci počul jasne a zreteľne. Prijatie či ukončenie hovoru vykonáte intuitívne jednoduchým dotykom plôšky slúchadla.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 17548
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrôtové - Bluetooth
bluetooth
Typ nabíjania Micro USB
nemá ovládání hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
Nie
Nie
Áno
Výdrž slúchadiel 4 hod.
Výdrž s nabíjacím puzdrom 12 hod.
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém polouzavřený
Meranie tepu Nie
biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.2 cm
Výška výrobku 2.6 cm
Hĺbka výrobku 4.2 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.5 cm
Výška balenia 3.0 cm
Hĺbka balenia 8.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací