Slúchadlá Sony WH-H910N (WHH910ND.CE7) oranžová

Výrobca: Sony , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: SONWHH910ND

Farba: oranžová
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Ďalšie vlastnosti: Hi-Res
Kmitočtový rozsah do: 40000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 5 Hz
Dĺžka prívodného kábla: 1.2 m
Výdrž slúchadiel: 35 hod.

Zistiť dostupnosť

Sony WH-H910N, oranžová


Elegantné slúchadlá cez hlavu Sony WH-H910N využijete na počúvanie hudby na každom kroku. Fungujú bezdrôtovo a vydržia prehrávať pesničky až po dobu 35 hodín. Alebo k nim môžete pripojiť odnímateľný kábel z balenia a užívať si obľúbené skladby úplne bez obmedzení. Vďaka vysokému frekvenčnému rozsahu a impedancii 17 ohmov sa k vašim ušiam dostane zvuk v krištáľovo čistej kvalite, ako by ste ho počúvali priamo v nahrávacom štúdiu. Podľa vlastných potrieb si môžete vybrať nerušené počúvanie, alebo povedomie o okolitom dianí.
 


Kľúčové vlastnosti


  • pohodlné nosenie aj pri športe
  • veľký frekvenčný rozsah na dokonalé vykreslenie každého tónu
  • možnosť nerušeného počúvania aj povedomia o okolí
  • dlhá výdrž batérie

 


Slúchadlá dokážu vykresliť každý tón čisto a jasno vďaka vysokému frekvenčnému rozsahu 5 Hz až 40 kHz.

 


Elegantný dizajn


Nechajte sa očariť nielen na prvé počutie, ale aj na prvý pohľad. Slúchadlá dokážu zaujať moderným dizajnom, ktorý perfektne doplní váš outfit v práci či v škole, ale aj v posilňovni.


 
 


Skladacia konštrukcia


V čase nepoužívania ich zložte do kompaktných rozmerov, aby ste ich mohli pohodlne a bezpečne prenášať aj v menšej taške či batohu. Súčasťou balenia je navyše špeciálny vak, do ktorého možno slúchadlá uložiť, aby nedošlo k ich zničeniu pri preprave.


 
 


Potlačenie okolitého hluku


Funkcia potlačenia okolitého hluku vám zaistí nerušené počúvanie obľúbenej hudby, či už ste kdekoľvek. O rušenie sa starajú duálne mikrofóny, ktoré pohlcujú dokonca aj hluk z motora lietadla. Mestská doprava alebo rušná reštaurácia preto nebude predstavovať žiadny hlasný problém.


 
 


Ideálne nastavenie na každú príležitosť


Upravte si nastavenie zvuku podľa toho, akú činnosť práve vykonávate. Cez aplikáciu Sony Headphones Connect možné aktivovať adaptívne nastavenie zvuku. Slúchadlá následne prispôsobia okolitý zvuk vašim potrebám, či už cestujete vo vlaku, prechádzate sa, alebo doma relaxujete.


 
 


Funkcia rýchlej pozornosti


Keď na vás začne znenazdajky niekto hovoriť, nemusíte slúchadlá dávať dole z uší. Stačí jeden dotyk náušníka na aktiváciu funkcie rýchlej pozornosti. Razom budete počuť všetko okolo seba, pretože dôjde k stíšeniu hudby a zvýrazneniu okolitých zvukov.


 
 


Kvalitný zvuk


Kvalitné veľké neodymové náušníky s vysokým frekvenčným rozsahom sa postarajú o dokonalú a vierohodnú reprodukciu každého tónu bez ohľadu na to, aký hudobný žáner práve počúvate. Môžete si tak obľúbené melódie vychutnať vždy v tej najlepšej možnej kvalite.


 
 


Dlhá výdrž batérie


Slúchadlá fungujú bezdrôtovo, alebo k nim môžete pripojiť 1,2 m odnímateľný kábel. Pri bezdrôtovej prevádzke vydrží batéria až 35 hodín. Už po desiatich minútach nabíjania potom slúchadlá získajú dostatok energie k ďalším 2,5 hodinám počúvania.


 
 


Podpora hlasových asistentov


Vďaka podpore hlasových asistentov si môžete organizovať deň iba tým, že všetko poviete nahlas. Aktivujte Google Assistant či Alexu a nájdite odpovede na svoje otázky, upravujte počúvanie hudby, telefonujte, počúvajte oznámenia z telefónu, vkladajte upomienky a podobne.


 
 


Dotykové ovládanie


Priamo na náušníkoch sa nachádza dotykové ovládanie. Môžete ľahko telefonovať, preskakovať medzi skladbami, upravovať hlasitosť alebo aktivovať hlasových asistentov.


 
 


Technológia 360 Reality Audio


Moderná technológia sa postará o úplne nový zážitok z počúvania. Pracuje s technológiou zvuku založenú na objektoch. Zvuk sa k vašim ušiam dostáva zo všetkých smerov, takže pôsobí realisticky, ako by ste sa práve nachádzali v nahrávacom štúdiu alebo v koncertnej sieni.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber WHH910ND.CE7
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrôtové - Bluetooth, káblové
bluetooth, jack 3,5mm
Typ nabíjania Micro USB
na slúchadlách
Áno
Prijatie hovoru Áno
1.2 m
Nie
Áno
Kmitočtový rozsah od 5 Hz
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
Nie
Výdrž slúchadiel 35 hod.
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavřený
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Meranie tepu Nie
oranžová
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.9 cm
Výška balenia 11.0 cm
Hĺbka balenia 17.3 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu