Slúchadlá Sony MDRZX660APW.CE7 (MDRZX660APW.CE7) biela

Výrobca: Sony , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: SONMDRZX660APWCE7

Dejte svému rytmu větší výkon díky sluchátkům pro smartphone MDR-ZX660AP přes uši. Velké 40mm reproduktory zajišťují dunivý bas, hlubší rytmy a vzletné výšky. Funkce ovládání odezvy basů dodá basům...

Zistiť dostupnosť

Sony MDRZX660APW.CE7, biela


Slúchadlá Sony MDR-ZX660APW prinesú dynamický zvuk a živé basy. Obrovskú zásluhu na tom majú 40mm reproduktory, ktoré zdôraznia chytľavý rytmus hudby od vašich obľúbených interpretov. Vysoké i hlboké tóny budú znieť jasne a čisto za všetkých okolností vďaka automatickému ovládaniu odozvy basov Beat Response Control.


Súčasťou slúchadiel je navyše nielen mikrofón, ale aj káblové diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete jednoducho upravovať hlasitosť, meniť prehrávané skladby alebo aj telefonovať bez jediného dotyku smartfónu. Výhodou je tiež 1,2 metra dlhý kábel s úpravou proti zamotávaniu.


Mohutné basy a dynamický zvuk aj z vášho smartfónu!

Dynamické neodymové reproduktory


40mm dynamické neodymové reproduktory vám sprostredkujú pôsobivú rytmickú odozvu, a to aj u najnáročnejších skladieb. Navyše sú doplnené o mimoriadne citlivú membránu, ktorá umožní zvýšiť hlasitosť, ale pritom udrží dokonale čistý a presný zvuk naprieč celým spektrom.


 


Beat Response Control


Beat Response Control je technológia ovládania odozvy basov pre tú najlepšiu basovú odozvu, ktorú ste kedy počuli. Slúchadlá sú vďaka tomu ideálne aj pre počúvanie hudobných štýlov so zameraním na dolnú časť rozsahu. Ventilačný otvor optimalizuje prúdenie vzduchu v nízkom frekvenčnom pásme a tiež efektívnosť membrány pre ešte presnejšie podanie basov.


 


Vysoká citlivosť


Vysoká citlivosť 104 dB/mW ukazuje, že slúchadlá majú výkon pre presný prevod elektrických signálov na akustické. V praxi to pocítite tak, že aj pri počúvaní hudby z rovnakého zdroja a pri rovnakej úrovni hlasitosti počujete hlasnejší zvuk oproti lacnejším modelom.


 


Menej zapletených káblov


Kábel s ideálnou dĺžkou 1,2 metra je plochý, takže sa vám nebude zamotávať. Slúchadlá tak budú vždy ihneď k dispozícii a umožnia maximálne voľný pohyb.


 


Vstavaný mikrofón s ovládačom na kábli


S integrovaným mikrofónom a ovládačmi na kábli možno so slúchadlami dokonca aj telefonovať bez toho, aby ste sa dotkli telefónu.

Dejte svému rytmu větší výkon díky sluchátkům pro smartphone MDR-ZX660AP přes uši. Velké 40mm reproduktory zajišťují dunivý bas, hlubší rytmy a vzletné výšky. Funkce ovládání odezvy basů dodá basům hloubku, aniž by došlo k jejich zkreslení, a to i při vyšších hlasitostech. Pevný kovový most přes hlavu zase zajistí styl a pohodlí.

 • 40mm neodymový reproduktor
 • ovládání odezvy basů omezuje výrazné zkreslení basové linky
 • plochý kabel zabraňuje zamotávání
 • kompatibilita se smartphony s dálkovým ovládáním na kabelu a mikrofonem
 • pevná struktura mostu přes hlavu zajišťuje stabilní nasazení

Vlastnosti:

 • Reproduktor: 40 mm (kulatý typ)
 • Frekvenční rozsah: 5 - 25 000 Hz
 • Kapacita: 1 000 mW
 • Impedance: 40 ohmů (1 kHz)
 • Citlivost: 104 dB/mW
 • Typ kabelu: jednostranný, plochý
 • Délka kabelu: 1,2 m

Barva: bílá

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MDRZX660APW.CE7
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
otvorené
káblové
jack 3,5mm
nemá ovládání hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
1.2 m
Nie
Kmitočtový rozsah od 5 Hz
Kmitočtový rozsah do 25000 Hz
104 dB
40 ohm
True wireless Nie
Odnímatelný kábel Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavřený
biela
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 5.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací