Slúchadlá Sennheiser RS195 U

Výrobca: Sennheiser , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: SNHRS195U

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Ďalšie vlastnosti: Hi-Res
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 17 Hz
True Wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách

Zistiť dostupnosť

Sennheiser RS195 U, čierna


Slúchadlá Sennheiser RS195 U sú konštruované ako špičkové vybavenie pre prvotriednu reprodukciu zvuku. Zariadenie využíva pokročilé bezdrôtové technológie na to, aby k svojmu užívateľovi dostalo vždy len to najkvalitnejšie audio. Reprodukcia zvuku využíva bezdrôtový digitálny prenos bez kompresií, čo má za výsledok mohutný zvuk s perfektnou personalizáciou. Ohľad je totiž braný na typ prehrávaného média, zariadenie rozlišuje hudbu a hovorené slovo.


Počúvanie bez obmedzení


Žiadne rozmotávanie káblového klbka, žiadny obmedzený pohyb na dĺžku kábla. Bezdrôtový systém slúchadiel Sennheiser RS195 U, patrí k najnovšej generácii digitálneho bezdrôtového prenosu. Signál mieri z vysielacej základne do prijímacích senzorov na slúchadlách, ktoré môžete mať na ušiach a zároveň sa voľne pohybovať nielen po byte, ale pokojne po celom dome. Slúchadlá zvládnu spolupracovať so základňou až do ohromnej vzdialenosti 100 metrov.


Využite výhody bezdrôtových slúchadiel, ktoré k vašim ušiam dostanú ten najkvalitnejší zvuk aj na veľkú vzdialenosť.

 


Prvotriedna zvuková kvalita


Vďaka vstavanému prevodníku DAC, ktorý zvládne prevádzať signál až na vzorkovaciu frekvenciu 96 kHz si môžete vychutnať počúvanie nahrávok v kvalite poznateľne vyššej, než je tomu napríklad pri bežnom hudobnom CD. Prevod signálu prebieha okolo frekvencie 2,4 GHz a vy sa nemusíte báť rušivých vplyvov, zvuk bude vždy prenášaný so stálou silou príjmu bez poklesu.

 


Ničím nerušené počúvanie


Uzatvorené slúchadlové mušle sú postavené ako circum-aurálne (okolo uší) a dokonalo izolujú váš sluch od okolitých rušivých zvukov. Užívateľ tým navyše získava veľké pohodlie, nakoľko vďaka circum-aurálnej konštrukcii sa náušníky neopierajú o ušný lalok, ale celý ho obklopujú. Ucho tak neustále zostává v prirodzenej polohe. Kvalitné polstrovanie hlavového oblúku prispieva k príjemnému noseniu.

 


Intuitívne ovládanie


Slúchadlá Sennheiser RS195 U sa pýšia najpraktickejším možným spôsobom zapojenia, tzv. Plug and Play. Kompletné ovládanie je vysoko intuitívne a inteligentne riadené je taktiež napájanie, ktoré trvá cca 8,5 hodiny. To postačí na to, aby vám slúchadlá vydržali v prevádzke po maximálnu dobu 18 hodín. O stave batérie vás informuje LED indikácia.

 


Kompletná výbava


Po zakúpení nájdete v balení kompletnú výbavu. Slúchadlá a základňu doplňujú ďalšie potrebné komponenty ako napájací zdroj s redukciou pre viacero zemí, signálový optický kábel a cinchový kábel. Isto vás  poteší redukcia jacka 3,5/6,3mm a nabíjací akumulátor.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
s obručou cez hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrôtový (IR/FM)
3,5 mm jack , 6,3 mm jack
na slúchadlách
Nie
Nie
Kmitočtový rozsah od 17 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
117 dB
Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavretý
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.5 cm
Výška balenia 31.0 cm
Hĺbka balenia 14.5 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací