Slúchadlá Sennheiser HD 660S čierna

Výrobca: Sennheiser , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: SNHHD660S

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Ďalšie vlastnosti: Hi-Res
Kmitočtový rozsah do: 41000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 10 Hz
True wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládanie hlasitosti

Zistiť dostupnosť

Sennheiser HD 660S, čierna


Profesionálne slúchadlá Sennheiser HD 660S majú všetko, čo sa očakáva od kvalitnej značky Sennheiser. Prístroj je vhodný pre každého milovníka hudby, avšak ho ocenia tiež profesionálni zvukári a hudobníci. Možno ich pripojiť k celému radu zariadení vďaka bohatej konektivite. Kábel je zakončený 6,5 mm jack konektorom, ale v balení nechýba ani redukcia na 3,5 mm jack, takže ich môžete používať aj v kombinácii s bežnými notebookmi, telefónmi, hudobnými prehrávačmi a podobne.


Čistý zvuk bez skreslenia


Každý tón vynikne naplno vďaka vysokému frekvenčnému rozsahu 10 až 41 000 Hz a impedancii 150 ohmov. Slúchadlá majú otvorenú konštrukciu a zaistia vám bohatý dynamický zvuk. Kábel je vytvorený z kvalitnej OFC medi a vyznačuje sa nízkym šumom, aby nedochádzalo ku skresľovaniu a znižovaniu kvality výsledného zvuku. V balení nájdete tiež puzdro na bezpečné prenášanie a skladovanie slúchadiel v dobe nepoužívania.
 


Kľúčové vlastnosti


  • vysoká kvalita zvuku
  • minimálne skreslenie
  • veľká kompatibilita
  • otvorená konštrukcia

 


Slúchadlá sú svojím výkonom a kvalitou zvuku vhodné aj pre hudobných profesionálov a zvukárov.

 


Kvalitný zvuk


Slúchadlá sú vhodné nielen pre amatérskych milovníkov hudby rôznych štýlov a žánrov, ale aj pre ostrieľaných profesionálov. Pýšia sa vysokou kvalitou zvuku, ktorá je dosiahnutá vďaka frekvenčnému rozsahu 10 až 41 000 Hz a impedancii 150 ohmov. Každý komponent, ktorý pomáha vytvárať celkovú konštrukciu slúchadiel, je mimoriadne kvalitný a zaistí minimálne rušenie a skreslenie zvuku.


 Pokročilá technológia Sennheiser


Slúchadlá sú vytvorené v novom špeciálnom dizajne, ktorý vytvoril špeciálne Sennheiser. Výsledkom je vylepšená kontrola pohybov diagramu. Mimoriadne ľahké hliníkové cievky zaisťujú vysokú citlivosť prenášaných impulzov. Odchýlka tak kolíše iba v rozmedzí 1 dB.


 Vysoká konektivita


Vychutnajte si hudbu, hovorené slovo i rôzne zvuky vo skvelej kvalite z mnohých rôznych zdrojov. Slúchadlá majú kábel zakončený 6,5 mm jack konektorom. V balení však nájdete aj redukciu na 3,5 mm jack, takže ich zapojíte do všetkých bežne rozšírených zariadení vrátane telefónov, tabletov, počítačov, konzol, televízorov a podobne.


 Pohodlné nosenie


Slúchadlá boli vytvorené na zabezpečenie maximálneho užívateľského komfortu. Vďaka pohodlnému noseniu si budete môcť kvalitný zvuk vychutnať ešte intenzívnejšie. Eliptické náušníky dokonale padnú na každé ucho. Vnútorná časť čelenky je polstrovaná, aby vás ani po dlhých hodinách počúvania netlačila na hlave.


 Elegantný vzhľad


Slúchadlá na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom. Skvele sa hodia do posilňovne, do štúdia aj na cestu do práce. Dokážu doplniť každý outfit, ktorý si na seba vezmete, aby ste na každom kroku pôsobili štýlovo.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
okolo ucha (circumaural)
káblové
jack 3,5 mm, jack 6,3 mm
nemá ovládanie hlasitosti
Nie
Prijatie hovoru Nie
Nie
Nie
Kmitočtový rozsah od 10 Hz
Kmitočtový rozsah do 41000 Hz
104 dB
150 ohm
Nie
Odnímatelný kábel Áno
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém otvorený
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.8 cm
Výška balenia 11.0 cm
Hĺbka balenia 25.9 cm
Váha balenia 1.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu