Slúchadlá Pioneer SE-MJ722T-K (SE-MJ722T-K) čierna

Výrobca: Pioneer , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: PNRSEMJ722TK

Pioneer SE-MJ722T-K

Kvalitní sluchátka s mikrofonem od společnosti Pioneer se stanou vaším každodenním společníkem. Díky jejich praktické konstrukci je lze využít nejen pro poslech...

Zistiť dostupnosť

Pioneer SE-MJ722T-K


Kvalitné slúchadlá s mikrofónom od spoločnosti Pioneer sa stanú vaším každodenným spoločníkom. Vďaka praktickej konštrukcii ich je možné využiť nielen na počúvanie hudby v pokoji domova, ale tiež pri vonkajších aktivitách a na cestách do školy alebo do práce. Poskytnú vám kvalitný zážitok z moderných hudobných žánrov aj náročnejšej vážnej hudby. Náušníky sú vyrobené z mäkkej peny a jednoducho sa tak prispôsobia tvaru vašej tváre a ušiam.


Výborné spracovanie


Konštrukcia slúchadiel je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov a aj napriek tomu je maximálne ľahká a pohodlná. Hlavnou časťou slúchadiel sú reproduktory s mäkkými náušníkmi, ktoré perfektne izolujú okolitý hluk. Môžete tak hudbu počúvať úplne všade a nebude vás nič rušiť a obmedzovať. Odolná konštrukcia v kombinácii so 40 mm meničmi zaisťuje prirodzenú a detailnú reprodukciu zvuku v každej situácii. Frekvencia so širokým rozsahom 6 Hz-40 kHz si hravo poradí s hlbokými dunivými basmi aj vyššími tónmi.


Hudba bez hraníc


Slúchadlá môžete ľahko a rýchlo pripojiť k rôznym zariadeniami, ktoré majú 3,5mm jack konektor ako napríklad so smartfónom alebo tabletom. Výhodou je tiež 1,2 m kábel, ktorý vás nebude nijako obmedzovať v pohybe.

Pioneer SE-MJ722T-K

Kvalitní sluchátka s mikrofonem od společnosti Pioneer se stanou vaším každodenním společníkem. Díky jejich praktické konstrukci je lze využít nejen pro poslech hudby v klidu domova, ale také při venkovních aktivitách a na cestách do školy nebo práce. Poskytnou vám kvalitní zážitek z moderních hudebních žánrů i náročnější vážné hudby. Náušníky jsou vyrobené z měkké pěny a jednoduše se tak přizpůsobí tvaru vašeho obličeje a uší.

Skvělé zpracování
Konstrukce sluchátek je vyrobena z velmi kvalitních materiálů a i přesto je maximálně lehká a pohodlná. Hlavní částí sluchátek jsou reproduktory s měkkými náušníky, které perfektně izolují okolní hluk. Můžete tak hudbu poslouchat úplně všude a nebude vás nic rušit a omezovat. Odolná konstrukce v kombinaci s 40mm měniči zajišťuje přirozenou a detailní reprodukci zvuku v každé situaci. Frekvence o širokém rozsahu 6 Hz–40 kHz si hravě poradí s hlubokým dunivým basem i vyššími tóny.

Hudba bez hranic
Sluchátka můžete snadno a rychle připojit k různým zařízeními, které mají 3,5mm jack konektor, jako například s chytrým telefonem nebo tabletem. Výhodou je také 1,2m kabel, který vás nebude nijak omezovat v pohybu.

Technické specifikace:

  • sluchátka na uši
  • uzavřená konstrukce
  • 40mm dynamické reproduktory
  • citlivost 101 dB
  • frekvence od 6 do 40 000 Hz
  • 3,5 jack konektor
  • délka kabelu 1,2m

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber SE-MJ722T-K
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
otvorené
Nie
káblové
jack 3,5mm
nemá ovládání hlasitosti
Áno
1.2 m
Kmitočtový rozsah od 6 Hz
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
101 dB
čierna
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Nie
Přijmutí hovoru Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hĺbka výrobku 25.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.5 cm
Výška balenia 23.1 cm
Hĺbka balenia 20.0 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací