Slúchadlá Pioneer SE-M521 (SE-M521) čierna

Výrobca: Pioneer , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: PNRSEM521

Pioneer SE-M521, černá

Sluchátka přes hlavu, která nikdy nebudete chtít sundat. Špičkový zvuk ve výškách i zvýraznění basů zaručí kvalitní 40mm dynamické měniče. Sluchátka jsou...

Zistiť dostupnosť

Pioneer SE-M521, čierna


Slúchadlá cez hlavu, ktoré nikdy nebudete chcieť zložiť. Špičkový zvuk vo výškach aj zvýraznenie basov zaručia kvalitné 40mm dynamické meniče. Slúchadlá sú navrhnuté spôsobom, aby automaticky eliminovali prítomnú statickú elektrinu, k vašim ušiam sa tak dostane za všetkých okolností len čistý a zreteľný zvuk.


Veľký frekvenčný rozsah


Maximálny komfort aj pri dlhodobom nosení zaručia jemné náušníky, ktoré vo vysokej miere izolujú ruchy okolia. Sú extra jemné a presne kopírujú tvar vašich uší, aby vás ani po celodennom nosení nikde netlačili. Vychutnajte si každý tón tak, ako by znel úplne samostatne a hral len pre vás. Mimoriadny frekvenčný rozsah od 7 do 40 000 Hz zabezpečuje, že sa k vašim ušiam dostane audio vo vysokom štúdiovom rozlíšení, aby ste počas vzácnych chvíľ, kedy môžete relaxovať a zabudnúť na svoje starosti, nemuseli robiť žiadne kompromisy.

Pioneer SE-M521, černá

Sluchátka přes hlavu, která nikdy nebudete chtít sundat. Špičkový zvuk ve výškách i zvýraznění basů zaručí kvalitní 40mm dynamické měniče. Sluchátka jsou navržena způsobem, aby automaticky eliminovala přítomnou statickou elektřinu, k vašim uším se tak dostane za všech okolností jen čistý a zřetelný zvuk.

Velký frekvenční rozsah
Maximální komfort i při dlouhodobém nošení zaručí jemné náušníky, jež ve vysoké míře izolují ruchy okolí. Jsou extra jemné a přesně kopírují tvar vašich uší, aby vás ani po celodenním nošení nikde netlačily. Vychutnejte si každý tón tak, jako by zněl zcela samostatně a hrál jen pro vás. Mimořádný frekvenční rozsah od 7 do 40 000 Hz zajistí, že se k vašim uším dostane audio ve vysokém studiovém rozlišení, abyste během vzácných chvil, kdy můžete relaxovat a zapomenout na své starosti, nemuseli dělat žádné kompromisy.

Technické speciifkace:

  • sluchátka na uši
  • 40mm reproduktory
  • frekvence od 7 do 40 000 Hz
  • impedance 32 Ohmů
  • max. příkon 1 200 mW
  • citlivost 97 dB
  • pozlacený konektor
  • 3,5 m kabel

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber SE-M521
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
otvorené
Nie
káblové
jack 6,3mm, jack 3,5mm
nemá ovládání hlasitosti
Nie
3.5 m
Kmitočtový rozsah od 7 Hz
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
97 dB
32 ohm
čierna
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Nie
Přijmutí hovoru Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 26.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.0 cm
Výška balenia 26.0 cm
Hĺbka balenia 12.0 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací