Slúchadlá Philips SHE4305WT (SHE4305WT/00) biela

Výrobca: Philips , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: PHISHE4305WT

Farba: biela
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Kmitočtový rozsah do: 23000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 9 Hz
Dĺžka prívodného kábla: 1.2 m
True wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládání hlasitosti

Zistiť dostupnosť

Philips SHE4305WT/00, biela


Elegantné slúchadlá Philips BASS+ pôsobia relatívne nenápadným dojmom, ktorý však dáva najavo istú exkluzivitu. Nikto si tak nebude myslieť, že máte obyčajné slúchadlá dodávané zadarmo k telefónu, ale zároveň vám nebude žiadna dizajnová extravagancia brániť počúvať aj napríklad na cestách v spoločenskom oblečení. Kábel meria 120 cm, čo je dĺžka umožňujúca voľný pohyb a chôdzu, ale nespôsobuje problémy s umiestnením prebytočného kábla. Ako konektor bol zvolený poniklovaný 3,5mm audio jack v kombinovanom variante, ktorý umožňuje využívať integrovaný mikrofón. Slúchadlá tak môžu poslúžiť aj ako praktické handsfree.


Nenápadné slúchadlá, ktoré nebudete chcieť vybrať z uší!

 


Výkonné reproduktory


 


Výkonné reproduktory


V každom slúchadle nájdete výkonný reproduktor s priemerom 12,2 mm, ktorý zaisťuje hutný a vierohodný zvuk takmer v akomkoľvek hudobnom žánri. Aj napriek kvalite tohto reproduktora nie je ale slúchadlo nijako veľké a udržuje si plochý profil.


 


 


Ergonomický design pro pohodlné nošení


 


Ergonomický dizajn pre pohodlné nosenie


Jednou z najťažších úloh dizajnérov slúchadiel je navrhnúť ich dizajn tak, aby bol pohodlný aj pri dlhodobom nosení. A to sa u tohto modelu podarilo na jednotku, pretože ergonomické spracovanie ušnej zátky aj samotného profilu slúchadla nijako nedráždi ani netlačí, vďaka čomu si budete môcť hudbu vychutnávať dlhé hodiny.


 


 


Dálkové ovládání na kabelu


 


Diaľkové ovládanie na kábli


Na kábli slúchadiel nechýba praktický diaľkový ovládač, ktorý umožňuje ovládať telefón bez nutnosti vybratia z vrecka. V závislosti od použitej aplikácie možno meniť hlasitosť, pretáčať piesne, pozastavovať a prehrávať pesničky a je, samozrejme, možné tiež jediným stlačením prijať hovor.


 


 


Vysoce stabilní


 


Vysoko stabilný


Ľahko sklonený a zúžený profil slúchadiel ponúka okrem optimálneho pohodlia ešte jeden benefit, ktorým je vysoká stabilita. Slúchadlá sú tak ideálnou voľbou aj pre športovcov, pretože nebudú pri behu vypadávať z uší.


 


 


Perfektní izolace


 


Perfektná izolácia


Slúchadlá používajú uzavretý akustický systém a na vysokej úrovni je aj pasívna izolácia okolitého hluku. Laicky povedané, vaše okolie nebude počuť vašu hudbu a vy zase nebudete rušení okolím. To príde vhod najmä pri cestovaní MHD alebo vo verejnom fitku.


 


 


Zvýrazněné basy


 


Zvýraznené basy


Zvuk slúchadiel je pomerne vyvážený a bez obáv ich možno použiť na akýkoľvek žáner, veď dôraz je predsa len zacielený na basy. Tie nie sú prehnané, ale sú hlboké a veľmi znelé, vďaka čomu si vychutnáte hlavne rytmické hudobné žánre.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber SHE4305WT/00
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
káblové
jack 3,5mm
nemá ovládání hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
1.2 m
Áno
Nie
Kmitočtový rozsah od 9 Hz
Kmitočtový rozsah do 23000 Hz
107 dB
32 ohm
Nie
Odnímatelný kábel Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavřený
Meranie tepu Nie
biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 3.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 2.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 18.0 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 9.5 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací