Slúchadlá Philips SHD8850/12 (SHD8850/12) čierna

doprava zadarmo
Výrobca: Philips , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: PHISHD885012

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Ďalšie vlastnosti: Hi-Res
Kmitočtový rozsah do: 22000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 8 Hz
True Wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách

Naša cena s DPH:

149.00

Na splátky od: 5 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Philips SHD8850/12


Komfort a vysoká kvalita. Tieto dve základné vlastnosti sa spájajú v slúchadlách Philips SHD8850/12, ktoré potešia aj náročných užívateľov. Bezdrôtové slúchadlá s veľkým dosahom 30 metrov zaistia na jedno nabitie až 20 hodín prehrávania hudby. Ďalšiu energiu im dodáte počas chvíľky, stačí ich len vložiť do nabíjacieho stojana. Po nasadení na hlavu sa slúchadlá automaticky zapnú. Kedykoľvek chcete počúvanie prerušiť, stačí si ich dať dole z uší, nemusíte stlačiť žiadne tlačidlo. Vďaka tomu dochádza k výraznému šetreniu batérie.


Optický aj analógový vstup


Špičkový zvuk zaručia veľké 40 mm neodymové reproduktory. Dôkazom kvality je impedancia 24 ohmov a frekvencia od 8 do 22 000 Hz pri bezdrôtovom počúvaní a 8 až 40 000 Hz pri počúvaní s pripojeným káblom. Slúchadlá majú čiastočne otvorenú konštrukciu v zadnej časti. Môžete si teda naplno užiť vysokú kvalitu zvuku s dunivými basmi a čistými výškami, a pritom si stále udržovať povedomie o tom, čo sa odohráva okolo vás. Vďaka integrovanému optickému aj analógovému vstupu máte istotu, že príslušenstvo bude kompatibilné so všetkými typmi televízorov.


S funkciou automatického zapnutia a vypnutia stačí slúchadlá nasadiť či zložiť, pre počúvanie nemusíte stlačiť žiadne tlačidlo!

  


Veľký dosah


Slúchadlá pripojíte k svojim vybraným zariadeniam pomocou technológie Bluetooth. Umožní vám pohodlný pohyb po celej miestnosti, ba dokonca aj po celej domácnosti. Ponúka totiž mimoriadne veľký dosah 30 metrov, takže môžete mať istotu, že pri cvičení, hraní hier alebo sledovaní filmov zvuk nikdy nevypadne, a to ani keď si idete pre pitie alebo desiatu.


  


Optimálne prispôsobenie


Hlavový oblúk skvelé padne každému užívateľovi. Je vysoko flexibilný a automaticky sa prispôsobí tvaru hlavy. Slúchadlá budú držať pevne aj pri pohybe, ale zároveň vás nebudú tlačiť.


  


Skvelý zvuk


Vnútri náušníkov sa ukrývajú veľké 40 mm neodymové meniče, ktoré zaisťujú skvelý akustický zážitok. Nezáleží na tom, či počúvate hudbu, hráte hry, alebo sledujete filmy. Pri každom počúvaní sa budete cítiť, akoby ste sa nachádzali priamo v centre diania.


  


Napájacia stanica


Balenie obsahuje okrem samotných slúchadiel aj praktickú nabíjaciu stanicu. Kedykoľvek slúchadlám začne dochádzať energia, postavte ich do doku a nechajte niekoľko minút dobíjať. Po chvíľke bude batéria dostatočne silná na to, aby zabezpečila ďalšie hodiny nerušeného počúvania.


  


Pohodlné nosenie


Veľké polstrované náušníky zahalia vaše uši ako do bavlnky. Sú priedušné, takže ani po dlhých hodinách nosenia sa vám nebudú uši potiť. Špeciálne zvolené velúrové čalúnenie efektívne rozptýli tlak aj teplo po celej ploche.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber SHD8850/12
Ďalšie parametre
s obručou cez hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrôtový (IR/FM)
3,5 mm jack , optický
na slúchadlách
Nie
Prijatie hovoru Nie
Nie
Kmitočtový rozsah od 8 Hz
Kmitočtový rozsah do 22000 Hz
Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém otvorený
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 24.0 cm
Výška balenia 32.0 cm
Hĺbka balenia 12.5 cm
Váha balenia 1.0 kg
Více informací Méně informací