Slúchadlá Marshall Monitor II ANC čierna

Výrobca: Marshall , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: MHLMONITORIIANCBK

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 20 Hz
Výdrž slúchadiel: 30 hod.
True wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách

Zistiť dostupnosť

Marshall Monitor II ANC, čierna


Povýšte svoj zážitok z počúvania hudby na novú úroveň s bezdrôtovými slúchadlami Marshall Monitor II ANC, ktoré sú vybavené funkciou aktívneho potláčanie šumu čiže active noise cancelling. Na jedno nabitie vám vydržia desiatky hodín a už po 15 minútach nabíjania získate ďalších 5 hodín počúvania. Snúbi sa v nich špičková technológia s pohodlím a dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad.


Prvotriedny zvuk bez ruchu okolia


Užite si nerušené počúvanie vďaka aktívnemu potláčaniu šumu. Pokročilá technológia priebežne vychytáva zvuky z vášho okolia a blokuje ruchy, ktoré nechcete počuť. Vďaka tomu sa môžete na hudbu naozaj sústrediť. Funkciu môžete aktivovať či deaktivovať priamo na slúchadlách, v mobilnej aplikácii si môžete nastaviť požadovanú úroveň potláčania šumu vyjadrenú v percentách.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • 40 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom 20 Hz–20 kHz
 • Funkcia aktívneho potlačovania šumu
 • Bezdrôtové pripojenie prostredníctvom Bluetooth
 • Až 30 hodín počúvania pri zapnutom ANC
 • Možnosť drôtového pripojenia vďaka 3,5 mm audio konektoru
 • Ovládacie tlačidlá priamo na slúchadlách
 • Kompaktná skladacia konštrukcia ideálna na cesty
 • Podpora Google Assistant vďaka vstavanému mikrofónu

 


So slúchadlami Marshall Monitor II ANC vás už nebudú obťažovať okolité ruchy!

 


Až 45 hodín počúvania bez dobíjania


Počúvajte celý deň a ešte dlhšie. Na jedno nabitie vám slúchadlá vydržia až 30 hodín nepretržitého počúvania, bez potláčania šumu dokonca až 45 hodín. Doplna sa dobíjajú už za 2 hodiny. Slúchadlá sú vybité a vy práve nemáte prístup k zásuvke? Nezúfajte, bezdrôtové slúchadlá premeníte na drôtové pomocou odnímateľného kábla s 3,5 mm jack konektorom, ktorý je súčasťou balenia.

 


Mocné basy a iskrivé výšky


Slúchadlá Monitor II A.N.C. sú osadené vysoko kvalitnými 40 mm dynamickými meničmi s impedanciou 32 ohm a citlivosťou 96 dB, ktoré vás ohromia prvotriednym zvukom charakteristickým pre značku Marshall. Spoľahlivo prehrajú všetky tóny v širokom frekvenčnom rozsahu 20 až 20 000 Hz, a tak vám neunikne žiadny detail vašej obľúbenej hudby.
 


Tlačidlá pre jednoduché ovládanie


Priamo na slúchadlách nájdete multifunkčné ovládacie tlačidlo, ktoré vám umožní jednoducho spustiť alebo zastaviť prehrávanie, prechádzať skladby vo vašom playliste a tiež upraviť hlasitosť. Prispôsobte si všetko, čo potrebujete pár stlačeniami. Samostatné ANC tlačidlo slúži na zapnutie alebo vypnutie funkcie aktívneho potláčanie šumu.


 


Hlasový asistent k vašim službám


Stlačte M tlačidlo a spojte sa so svojím šikovným asistentom prostredníctvom integrovaného mikrofónu. Na základe hlasového pokynu Google Assistant zaháji prehrávanie, vytočí hovor, oznámi vám predpoveď počasia a oveľa viac bez toho, aby ste museli siahnuť na telefón. Pomocou rovnakého tlačidla si môžete vybrať z troch prednastavených ekvalizácií podľa žánru, ktorý práve počúvate.


 
 


Spoločník na doma i na cesty


Jedinečný dizajn slúchadiel s koženkovými prvkami vás nenechá na pochybách, s akou značkou máte tú česť. Vďaka ergonomickému vyhotoveniu s mäkkými náušníkmi budete celý deň v pohodlí. Konštrukcia je kompaktná a navyše skladacia, takže slúchadlá bez problémov uložíte do tašky bez toho, aby zaberali príliš veľa miesta. Na cestách oceníte aj praktické úložné vrecúško so sťahovacou šnúrkou.
 


Ešte viac možností v mobilnej aplikácii


Nainštalujte si do svojho telefónu alebo iného mobilného zariadenia pôvodnú aplikáciu Marshall Bluetooth a využívajte možnosti slúchadiel naplno. Môžete si vytvoriť vlastnú personalizovanú ekvalizáciu, nastaviť úroveň potláčania šumu, alebo ovládať rôzne slúchadlá a reproduktory značky Marshall z jedného miesta. Inteligentná aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

 


Obsah balenia


 • Slúchadlá Monitor II A.N.C.
 • Odnímateľný kábel s 3,5 mm konektorom
 • USB-C nabíjací kábel
 • Úložné plátené vrecko
 • Užívateľská príručka

Video

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
s obrúčkou cez hlavu
na ucho (supraaural)
káblové, bezdrôtové - Bluetooth
jack 3,5 mm, bluetooth
Typ nabíjania USB-C
na slúchadlách
Áno
Prijatie hovoru Áno
Nie
Áno
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
96 dB
32 ohm
Nie
Výdrž slúchadiel 30 hod.
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavretý
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.5 cm
Výška balenia 10.5 cm
Hĺbka balenia 23.0 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací