Slúchadlá Marshall Minor II Bluetooth čierna

Výrobca: Marshall , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: MHLMINORIIBTBL

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 20 Hz
Výdrž slúchadiel: 12 hod.
True Wireless: Nie
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládanie hlasitosti

Zistiť dostupnosť

Marshall Minor II Bluetooth, čierna


Hudobní nadšenci, zbystrite. Legendárny Marshall, ktorého vo veľkom využívajú veľké hudobné hviezdy ako ozvučenie na koncertoch, prichádza s nemenej pôsobivými slúchadlami Marshall Minor II. Nenechajte sa zmiasť ich miniatúrnymi rozmermi. Ide o klasické "štuple" do uší s inovatívnym systémom a nastaviteľnou slučkou pre optimálne prispôsobenie, samozrejme so schopnosťou ponúknuť prvotriedny hudobný zážitok s citlivosťou 117 dB a frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz.


Bezdrôtovo doma aj v teréne


V pohodlí domova nám to možno nepríde, ale pri chôdzi a v teréne sa akýkoľvek kábel stáva príťažou, preto bezpochyby uvítate bezdrôtovú technológiu Bluetooth Qualcomm 5.0 aptX. To že slúchadlá ľahko spárujete so svojím mobilným zariadením je samozrejmosťou. Skutočné prekvapenie prichádza až s užívateľsky prispôsobenými dynamickými ovládačmi, ktoré pri rozmeroch 14,2 mm sľubujú priezračne čisté výšky, zreteľné stredy a pulzujúce neskreslené basy. Pre pocit, že ste stredom diania, nemusíte chodiť ďaleko.Byť súčasťou koncertnej sály.

  


Luxus 12 hodinového prehrávania


Až dvanásť hodín na jedno nabitie batérie. Čo viac si priať? S funkciou rýchleho nabíjania ich dokonca do dvadsiatich minút sprevádzkujete na ďalšie dve hodiny počúvania a vy tak môžete pokračovať tam, kde ste prestali. Plné nabitie dosiahnete do dvoch hodín.

 


Inteligentná úspora energie


Funkcia magnetickej pauzy možno znie ako rébus. Funguje ale tak, že v okamihu vzájomného spojenia oboch "štupľov" dôjde k automatickému pozastaveniu hudby a prechodu do pohotovostného režimu s minimálnou spotrebou energie. Po šiestich hodinách sa potom vypnú úplne.

 


Telefonujte doma aj v teréne


Volá vám niekto, zatiaľ čo si užívate svoju obľúbenú hudbu? S ovládacím gombíkom hovory jednoducho prijímate, odmietate aj ukončujete. Vstavaný mikrofón zaistí čistotu hovoru, ale napríklad aj hlasové záznamy vašich spontánnych nápadov.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrôtový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjania micro USB
nemá ovládanie hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
Nie
Nie
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
117 dB
Nie
Výdrž slúchadiel 12 hod.
Odnímateľný kábel Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém polouzavretý
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.0 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 17.8 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací