Slúchadlá Jabra Elite 65t Active (100-99010002-60) čierna/strieborná

Výrobca: Jabra , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: JBRELITE65TABK

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 20 Hz
Dĺžka prívodného kábla: 0 m
True Wireless: Áno
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládanie hlasitosti

Zistiť dostupnosť

Jabra Elite 65t Active, čierna


Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 65T Active sú priamo stvorené pre bežné denné použitie, ale aj k športu. Ich spracovanie už nemôže byť kompaktnejšie. Keď ich vložíte do ucha, takmer ani nebudú vidieť. Nespája ich žiadny kábel, ktorý by vám pri aktivite v telocvični ani pri chôdzi prekážal. S telefónom či ďalšími zariadeniami ich jednoducho prepojíte cez Bluetooth 5.0. Dosah 10 metrov zaručí silný signál, aj keď máte telefón položený na stole.


Automatické pozastavenie prehrávania


Balenie obsahuje tri rôzne veľkosti silikónových náušníkov. Vyberte si presne podľa svojich potrieb, aby ste si zaistili skvelé sadnutie slúchadiel bez vypadávania alebo tlačenia. Pri počúvaní dochádza k potláčaniu okolitých ruchov, aby ste si skladby mohli vychutnať naplno a bez vyrušovania. Kedykoľvek jedno slúchadlo z ucha vyberiete, dôjde automaticky k pozastaveniu prehrávania. Keď si ho opäť vložíte do ucha, hudba bude pokračovať tam, kde ste prestali.Pri vybratí slúchadla z ucha dôjde k automatickému pozastaveniu prehrávania!

 


Pohodlné nosenie


Slúchadlá vám do uší perfektne padnú. Vyberte si v balení svoju veľkosť silikónových náušníkov, aby vám z uší nevypadávali, ale zároveň ani netlačili po dlhých hodinách nosenia.


 Pre aktívny životný štýl


Kompaktný dizajn v kombinácii s krytím IP56 robí zo slúchadiel ideálneho spoločníka pre všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu. Nerobí im problém pot ani prach, a poradia si dokonca aj s dažďom. Bez obáv si ich preto môžete vziať na ranný beh i do posilňovne.


 Bluetooth 5.0


Využite bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0 a streamujte hudbu zo svojho telefónu či tabletu rýchlo a spoľahlivo. Signál je silný až do vzdialenosti desiatich metrov a zvuk je prenášaný bez skreslenia alebo oneskorovania, aby ste nemuseli robiť kompromisy, čo do kvality výslednej zvukovej stopy.


 Rýchle nabíjanie


Spolu s nabíjacím puzdrom môžete slúchadlá používať na počúvanie až 15 hodín, päť hodín je samotná výdrž batérie bez puzdra. Navyše im vďaka podpore rýchleho dobíjania dodáte dosť energie počas krátkej chvíľky. Konkrétne za 15 minút sa nabijú dosť na to, aby zabezpečili počúvanie až 1,5 hodiny.


 Podpora hlasového asistenta


Slúchadlá sa rýchlo zaradia medzi vaše obľúbené produkty inteligentnej domácnosti. Sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Siri, Alexa a Google Assistant. Stačí ich len pripojiť k príslušnému zariadeniu a môžete sa ihneď dozvedieť odpovede na svoje otázky a pohodlne zaznamenávať všetky potrebné informácie.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 100-99010002-60
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrôtové - Bluetooth
bluetooth
Typ nabíjania Micro USB
nemá ovládanie hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
Áno
IP56
Nie
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Áno
Odnímateľný kábel Nie
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém polouzavretý
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.9 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 12.5 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací