Slúchadlá iGET Blackview Airbuds G2 (84002488) biela

Výrobca: iGET , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: IGTAIRBUDSG2WHZD

Farba: biela
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
Kmitočtový rozsah od: 20 Hz
Výdrž s nabíjacím puzdrom: 20 hod.
Výdrž slúchadiel: 6 hod.
True Wireless: Áno

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

Zistiť dostupnosť

iGET Blackview Airbuds G2, bielaS bezdrôtovými slúchadlami iGET Blackview Airbuds G2 vás hudba bude sprevádzať na každom kroku. Vychutnajte si obľúbených interpretov a melódie v špičkovej kvalite, ktorú vám slúchadlá sprostredkujú vďaka vysokej frekvencii 20 až 20 000 Hz, citlivosti 100 dB a impedancii 16 ohmov. Pripojte ich cez Bluetooth k svojmu telefónu a ovládajte ich pohodlne dotykom alebo pomocou hlasových asistentov. Integrovaný mikrofón umožní handsfree telefonovať bez toho, aby ste smartfón museli vytiahnuť z vrecka. O nutnosti dobitia vás bude informovať LED indikátor so stavom batérie. Tá zaistí slúchadlám až šesť hodín prevádzky, prípadne až 20 hodín, ak ich budete priebežne dobíjať cez dodávané nabíjacie puzdro.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Kompaktné bezdrôtové slúchadlá do uší
  • Prehrávajú hudbu až 20 hod. (S nabíjacím puzdrom)
  • Špičková kvalita zvuku
  • Ideálne aj pre športovcov vďaka krytiu IPX7
  • Mikrofón umožní handsfree telefonovanie

 


Kompaktné bezdrôtové slúchadlá vám zaistia skvelú zábavu doma, na cestách aj pri športe.

 


Moderný dizajn


Slúchadlá dostanete v balení spolu s nabíjacím puzdrom, ktoré má moderný dizajn otváracej škatuľky. Odolné brúsené kovové vyhotovenie skvele vyzerá, ale predovšetkým slúchadlám dodá dostatok energie až pre 20 hodín prehrávania hudby.


 
 


Voľba hlavného slúchadla


Vďaka možnosti nezávislého pripojenia pravého aj ľavého slúchadla si môžete sami zvoliť, ktoré z nich chcete mať ako hlavné. Určíte to tak, že ho ako prvé vytiahnete z nabíjacieho puzdra. Slúchadlá si nastavenie zapamätajú aj pre nabudúce, kým to sami cielene nezmeníte.


 
 


Bluetooth 5.0


K telefónu a ďalším zdrojom hudby ich pripojíte bezdrôtovo cez Bluetooth. Bluetooth 5.0 s dosahom až 10 metrov dokáže telefón v priestore spoľahlivo nájsť a automaticky sa k nemu pripojí.


 
 


Veľké reproduktory


Vychutnajte si obľúbené melódie do detailu čisto a vo výbornej kvalite. Zvuk sa bude šíriť z 8 mm membránových dynamických reproduktorov s vysokým frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz, impedanciou 16 ohmov a citlivosťou 100 dB.


 
 


Potlačenie vonkajšieho hluku


Nenechajte sa pri počúvaní hudby ničím vyrušovať. Slúchadlá efektívne izolujú vonkajšie hluky a zaistia vám vždy ten najlepší zážitok aj vo veľmi hlučnom prostredí.


 
 


Dlhá výdrž batérie


Vnútri slúchadiel sa nachádza dobíjacia batérie, ktorá vám umožní na jedno nabitie počúvať hudbu až po dobu šiestich hodín. Tento čas navyše môžete ľahko výrazne predĺžiť až na 20 hodín, stačí len používať dodávané nabíjacie puzdro.


 
 


Ovládanie hlasom


Po spárovaní slúchadiel s telefónom môžete na ich ovládanie používať hlasových asistentov, ktorých aktivujete poklepaním. Potom už stačí len vysloviť svoje želanie a hlasový asistent vám ho splní.


 
 


Dotykové ovládanie


Ak nemáte k dispozícii hlasových asistentov, na ovládanie vám poslúži dotyk prsta. Na plôške slúchadiel budete ľahko preskakovať medzi skladbami, pozastavíte prehrávanie, upravíte hlasitosť alebo prijmete či odmietnete prichádzajúci hovor.


 
 


Odolné vyhotovenie


Stupeň krytia IPX7 zaistí slúchadlám bezchybnú funkčnosť aj pri kontakte s potom. Skvele sa preto hodia aj pre športovcov, pretože sa nemusíte báť s nimi ísť behať alebo trénovať v posilňovni.


 
 


Skvele padnú


Vyberte si z troch veľkostí ušných koncoviek, aby ste mali istotu, že vám slúchadlá vždy skvele padnú. Vďaka ergonomickému tvaru držia v uchu pevne a nevypadávajú ani v pohybe, zároveň vás však vôbec netlačia.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 84002488
Ďalšie parametre
Typ slúchadiel do ucha (intraaural)
bezdrôtový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjania USB-C
na slúchadlách
Áno
Prijatie hovoru Áno
Áno
IPX7
Nie
20 Hz
20000 Hz
100 dB
16 ohm
Áno
6 hod.
20 hod.
Nie
uzavretý
Nie
Farba biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 3.6 cm
Výška výrobku 6.7 cm
Hĺbka výrobku 2.2 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.6 cm
Výška balenia 4.0 cm
Hĺbka balenia 11.7 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací