Slúchadlá GoGEN TWS BUDDIES (TWSBUDDIESW) biela

Výrobca: GoGEN , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: GOGTWSBUDDIESW

Volný pohyb bez omezení

Věčně zamotané dráty u sluchátek jsou minulostí. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BUDDIES vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu,...

Zistiť dostupnosť

GoGEN TWS BUDDIES, biela


So skutočne bezdrôtovými slúchadlami GoGEN TWS BUDDIES vás už nikdy nebudú limitovať káble – pri počúvaní doma, na cestách aj pri športe. Zaujmú kvalitným zvukom vďaka True Wireless Stereo, skutočne dlhou výdržou a moderným spojením na vzdialenosť až 10 metrov vďaka Bluetooth 5.0.


Poteší intuitívne ovládanie prostredníctvom tlačidlových plôšok alebo mikrofón, vďaka ktorému môžete slúchadlá využívať aj na hovory.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Excelentný zvuk True Wireless Stereo
  • Pripojenie cez moderné Bluetooth 5.0 s vysokou stabilitou a dosahom až 10 m
  • Kombinovaná výdrž až 4+12 hodín
  • Mikrofón na handsfree hovory
  • Šikovné ovládanie vďaka tlačidlovým plôškam

 

 


Renomovaný český časopis Stereo&Video hodnotí tieto slúchadlá ako Veľmi dobré. Hodnotený bol predovšetkým výborný pomer cena/výkon, slušné basy a kompaktné rozmery.


 


Užívajte si hudbu tak, ako je hodné 21. storočia – úplne bez drôtov!

 


True Wireless Stereo


Technológia True Wireless Stereo rozdeľuje zvuk na pravý a ľavý kanál pre maximálny zážitok z hudby. Môžete sa tešiť na výrazné výšky i prekreslené stredy a dunivé basy.

 


Bluetooth 5.0


GoGEN TWS BUDDIES využívajú na bezdrôtové spojenie modernú technológiu Bluetooth 5.0. Tá je garanciou vysokej kvality prenosu hudby i špičkovej stability a vynikajúceho dosahu až 10 m.

 


Kombinovaná výdrž až 16 hodín


Veľkou prednosťou týchto slúchadiel je ich pôsobivá výdrž na nabitie, ktorá dosahuje až 4 hodín. Navyše k nim dostanete dobíjacie puzdro, s ktorým možno výdrž celkovo predĺžiť až o 16 hodín.

 


Mikrofón na handsfree


Okrem počúvania hudby využijete slúchadlá aj na hovory – majú totiž integrovaný mikrofón na handsfree. Na prijímanie hovoru stačí stlačiť jedno zo slúchadiel, aby sa prehrávanie hudby zmenilo na hovor. Telefón tak vôbec nemusíte vyťahovať z vrecka.


Volný pohyb bez omezení

Věčně zamotané dráty u sluchátek jsou minulostí. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BUDDIES vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu, vycházce nebo při usínání. Díky technologii True Wireless Stereo – tzv. TWS, vás již nebude při poslechu oblíbené hudby limitovat délka přívodního audio kabelu.
Sluchátka GoGEN TWS BUDDIES pomocí Bluetooth® technologie (verze 5.0.) snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort i při sportu – nemusíte se s nimi vyvarovat běhu nebo posilovny. Díky odolnosti IPX4 si hravě poradí s potem i deštěm.
Kompaktní velikost s dlouhou výdrží
Nenechte se zmást absencí kabelu nebo velikostí sluchátek. GoGEN TWS BUDDIES vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy. Zvuk je navíc, jak je již z technologie True Wireless Stereo patrné, rozdělen na levý a pravý kanál. Tím je docíleno skutečně kvalitnímu hudebnímu požitku.
Díky bezdrátové technologii se snadno ponoříte do světa hudby. Nemusíte se však obávat, že by vám mohlo něco důležitého uniknout. Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. V případě příchozího telefonního hovoru stačí zmáčknout jedno ze sluchátek a hudební přehrávač se přepne na telefonní hovor. Nemusíte tak vůbec vytahovat telefon z kapsy nebo tašky.
Stejně tak lze tlačítkovou plochu sluchátek využít k základnímu ovládání přehrávání hudby, jako je např. přepínání skladeb, změna hlasitosti nebo zastavení reprodukce. Vestavěná baterie se stará o provoz sluchátek až na 4 hodiny. Kompaktní dobíjecí pouzdro dokáže prodloužit dobu použití o dalších 12 hodin.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber TWSBUDDIESW
Ďalšie parametre
Typ slúchadiel špunty
Typ slúchadiel do ucha (intraaural)
bezdrôtový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjania USB-C
na slúchadlách
Áno
Prijatie hovoru Áno
Áno
IPX4
Nie
20 Hz
20000 Hz
94 dB
16 ohm
Áno
4 hod.
12 hod.
Nie
Nie
Farba biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hĺbka výrobku 5.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.2 cm
Výška balenia 4.0 cm
Hĺbka balenia 16.7 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací