Slúchadlá GoGEN HBTM 42STRG - street line (HBTM42STRG)

Výrobca: GoGEN , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: GOGHBTM42STRG

Bluetooth® sluchátka Street Line, ovládání hlasitosti, vestavěný mikrofon, FM tuner, zabudovaná baterie

Zistiť dostupnosť

GoGEN GOGHBTM42STRG, biela/ružová


Bezdrôtové slúchadlá vám dávajú netušenú voľnosť a umožňujú sa pohybovať úplne bez obmedzenia, pretože sa nemusíte starať o to, aby sa vám niekde nezamotal kábel, poprípade aby nedošlo k jeho vypojeniu z prehrávača. Tento elegantný model s motívmi street artu cieli najmä na mladých užívateľov, ktorí plne dokážu oceniť jeho vzhľad, ale môže ich, samozrejme, používať ktokoľvek. Zaujmú aj svojou skladacou konštrukciou, vďaka ktorej je možné ich ľahko v zloženom stave prenášať napríklad aj v malej dámskej kabelke. Na jedno nabitie vydrží prehrávať hudbu až šesť hodín, čo je veľmi slušná doba vzhľadom na ich výkonnosť. Slúchadlá v sebe majú integrovaný aj mikrofón, takže poslúžia aj ako handsfree zariadenie.


Drôt či bezdrôt? Je to na vás!


Hudbu budete najčastejšie počúvať pravdepodobne bezdrôtovo s využitím rozhrania Bluetooth 3.0, ale môžete vyberať aj z iných možností. Slúchadlá možno totiž spojiť v prípade potreby so zariadením nedisponujúcim Bluetooth pomocou 1,2m AUX kábla, ktorý je dodávaný ako príslušenstvo. Skutočnou špecialitou je potom integrovaný FM tuner pre počúvanie rádia bez závislosti na prehrávači.


Skús to bez káblov
Nenechaj sa zväzovať. Vybehni von a svoju obľúbenú hudbu vezmi so sebou. A to bez nutnosti zapojovania káblov do prehrávača. Slúchadlá GoGEN HBTM42STR sú totiž úplne bezdrôtové. Vďaka streamovacej technológii Bluetooth® ich ľahko prepojíte so svojim mobilným telefónom, tabletom alebo MP3 prehrávačom, ktorý bezdrôtové pripojenie podporuje. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu až 6 hodín.
Odlíšiš sa
Bezdrôtové slúchadlá GoGEN HBTM42STR zaujmú na prvý pohľad úplne originálnym dizajnom. Na výber máte hneď z dvoch prevedení. Popri bezdrôtovému prehrávaniu je možné na slúchadlách počúvať rádio vďaka zabudovanému FM tuneru. Telefónne hovory vybavíš jednoducho bez toho, aby si si musel slúchadlá zložiť a odpojiť od mobilu. O toto sa stará zabudovaný mikrofón. Súčasťou kábla je tiež 1,2 m dlhý prepojovací audio kábel, pomocou ktorého je možné slúchadlá prepojiť s ľubovoľným audio prehrávačom.

Vlastnosti

 • Bluetooth v 3.0
 • Mikrofón (príjem hovoru)
 • Výdrž batérie až 6 hodín
 • Doba nabíjania cca 3 hodiny
 • FM tuner
 • Ovládanie hlasitosti
 • Skladacie prevedenie
 • Odnímateľný kábel
 • Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
 • Impedancia (pri 1 kHz): 32 Ohm
 • Citlivosť: 105 dB ± 3 dB
 • Dĺžka kábla: 1,2 m
 • Konektor: 3,5 mm stereo Jack

Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber HBTM42STRG
Ďalšie parametre
so skládacou obrúčkou
otvorené
Nie
káblové, bezdrôtové - Bluetooth
bluetooth, jack 3,5mm
na slúchadlách
Áno
1.2 m
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
150 dB
32 ohm
biela, ružová
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Áno
Přijmutí hovoru Áno
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hĺbka výrobku 8.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.5 cm
Výška balenia 20.5 cm
Hĺbka balenia 17.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací